x
Dubai

Vize İşlemleri

Dubai

Dubai Kapı Vizesi

T. Zeka 10/09/19, 13:04
Merhaba, Kasım ayında eşimle beraber Dubai gezisine katılacağız. Ben Türk vatandaşıyım eşim hem Türk hem de Bulgar vatandaşı. Eşim Bulgar pasaportuyla seyahat ederse vize almasına gerek var mı? Dubai kapı vizesi uygulaması var mı? Türk vatandaşları da kapıdan vize alabiliyor mu? Dubai havalimanında eşimin pasaportunu göstermemiz yeterli mi? Kapıda sorun yaşamama adına yardımlarınızı rica ederim. İyi çalışmalar dilerim
EUROASIA Müşteri Temsilcisi

Merhaba Tülay Hanım, 

Türk vatandaşları için Dubai kapı vizesi uygulaması yoktur. Türk vatandaşları Dubai e-vizeleri olmadan Dubai’ye seyahat edemezler. E-vize pasaporttan ayrı olarak e-posta adresine iletilen bir vizedir. Başvuru sahibi seyahatinden önce vizesinin çıktısını alarak pasaportuyla birlikte tüm seyahati süresince yanında bulundurmakla yükümlüdür. 

E-vizenin planlanan seyahat süresine ve seyahat sayısına göre belirlenen farklı kategorileri mevcuttur. Turistik amaçlı seyahatlerde tek girişli 30 gün geçerliliği olan vize tercih edilmektedir.  30 günlük vizeleri 2 iş günü içerisinde tek evrakla (pasaport) almaktayız. Vizenizi Euroasia GVS ayrıcalığıyla en kısa sürede ve en uygun fiyatla almak için bize +90 (212) 963 39 80 numaralı hattımızdan ulaşabilirsiniz. 

Bulgaristan AB üyesidir. Bu nedenle Bulgaristan vatandaşları için Dubai kapı vizesi uygulaması bulunmaktadır. Bulgar vatandaşı eşiniz kapı vizesini havalimanında alabilir, AB vatandaşları için kapı vizesi ücretsizdir. 


Saygılarımızla, 
Evrim

Cevap Ver
EUROASIA GLOBAL VISA SERVICES

 

 
BASE_URL = '';