x
Kanada vizesi için pasaportsuz başvuru yapılabilmektedir. Kanada vize işlemleri için temsilcilerimizi arayın.

Pasaportsuz Kanada Vize Başvurusu

Kanada vizesi için pasaportsuz başvuru yapılabilmektedir. Kanada vize işlemleri için temsilcilerimizi arayın.

Kanada dil eğitimi ve örgün öğretim için en fazla tercih edilen ülkeler arasındadır. Kanada eğitim vize başvurusu için bizi arayın.

Kanada Eğitim Vizesi

Kanada dil eğitimi ve örgün öğretim için en fazla tercih edilen ülkeler arasındadır. Kanada eğitim vize başvurusu için bizi arayın.

Kanada vizeleri, pasaport sürenizin bitimine kadar geçerlidir.

Kanada Vizesi Ne Kadar Süreyle Geçerlidir?

Kanada vizeleri, pasaport sürenizin bitimine kadar geçerlidir.

Kanada Vize Başvurusu

Değerli Ziyaretçilerimiz, Hoş Geldiniz.

Sayfamızın devamında Kanada vize türleri, vize başvuru adımları, başvuru bölgeleri, vize sonuçlanma süresi, vize reddi durumunda itiraz gibi başlıkları bulabilirsiniz.  Kanada’ya yapacağınız seyahatler için gereken vize başvurularınızda, sizlere doğru rehberlik yapmak için hazırlanan web sayfamızı inceleyerek vize işlemlerinizi yürütebilirsiniz.

Kanada vize işlemlerinde parmak izi uygulaması 31.07.2018 tarihinden itibaren geçerlilik kazanmıştır. Ancak Kanada Konsoloslukları'nın bölge ayrımı bulunmamaktadır. Türkiye'nin her bölgesinden vize servisimiz aracılığıyla işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz.

Kanada vizesi 15-35 gün arasında neticelenmektedir. Türkiye'den başvuru yapacak yabancı uyruklu yolcuların vize başvuruları daha uzun sürede neticelenmektedir.

Euroasia Global Visa Services aracılığıyla;

Kanada Turist vizesi
Kanada Ticari vize (iş ve fuar ziyareti)
Kanada Aile, Akraba, Arkadaş ziyareti vizesi
Kanada Eğitim vizesi
Kanada Transit vize başvurularınızı hızlı ve güvenilir bir şekilde yapabilirsiniz
Kanada Vizesi Sonuçlanma Süresi

kanada vizesi

Kanada Vize Başvuru Formu ve Aile Bilgi Formu

Kanada vize başvurularında başvuru formu ve aile bilgi formu olmak üzere iki adet form bulunmaktadır. Aile bilgi formu sunulacağı için alınan nüfus kayıt örneklerinin tam vukuatlı nüfus kayıt örneği olmasında fayda vardır.  Kanada vize başvurunuzda pasaportunuza başka bir işlem için ihtiyacınız varsa dilekçe yazabilirsiniz. Dilekçenize gideceğiniz ülke vizesi ve satın alınmış uçak bileti sunularak dosya pasaportsuz işleme sokulabilmektedir. Pasaportun kimlik bilgilerinin olduğu ve vize olan her sayfanın fotokopileri sunulmalıdır.  İşlemler sonuçlandığında tarafınıza Kanada Konsolosluğu tarafından e-mail gönderilecektir.  E-Mail gönderilmesiyle birlikte pasaportunuzu kargo/kurye veya şahsen vize servisimize iletmeniz halinde pasaport tarafımızca ilgili birime teslim edilecek vizenizin ve vizenizin işlenmesinin ardında tekrar size kargo/kurye ile iletilecektir.

Kanada Vize Başvurusu

Kanada turistik vize, ticari vize, kısa süreli eğitim vize başvurunuzu vize servisimiz aracılığıyla yapabilirsiniz.  Kanada şahsen, vize başvurularınızda seyahat amacınız doğrultusunda ihtiyacınız olan vizenizi başvuru sırasında hazır bulunmanıza gerek kalmadan alıyoruz.  Kanada'ya kısa süreli amaçlar için yapılacak seyahatlere Kanada Visitor Visa'ya başvuru yapmanız gerekmektedir. Alınacak olan bu vize kategorisi sizlere Kanada'da çalışma ve iş kurma hakkı tanımamaktadır. Kanada, bir Schengen üye ülkesi değildir. Dolayısı ile alacak olduğunuz Kanada Vizesi size sadece Kanada'ya giriş hakkı tanıyacaktır. 

Kanada Vize Başvuruları Sırasında Şahsen Bulunmanıza Gerek Yoktur!

Kanada Vize Başvuruları sırasında hazır bulunmanız gerekmemektedir. Kanada vizelerinizi tamamen kargo/kurye ile en yakın ofisimize evraklarınızı ulaştırarak alabilirsiniz. Kanada vize başvurularında yetki alanı sınırlaması bulunmamaktadır. Türkiye'nin hangi şehrinde ikamet ederseniz ikamet bölgenize en yakın ofisimize evraklarınızı ulaştırarak vize başvurunuzu tamamlayabilirsiniz. 

kanada vize başvurusu

Kanada Vizesi Sonuçlanma Süresi

Kanada vizesi sonuçlanma süresi 15-35 gün arasında değişmektedir. Bu süre Yabancı pasaportlarda ve Konsolosluğun yoğunluğuna bağlı olarak uzayabilmekte ve kısalabilmektedir. Kanada vize başvurularınızı seyahat tarihinizden en geç 30 gün önce tamamlamış olmaya özen gösteriniz. Kanada Konsolosluğu ek bir belge istemediği, mülakata ihtiyaç duymadığı normal koşullarda vize başvurularını yaklaşık 15-35 günlük bir sürede sonuçlandırmaktadır. Ancak bu koşulların varlığı süreyi biraz uzatabilmektedir. Şayet önceden alınmış Amerika ve Kanada vizeniz varsa (mevcut ve ya süresi geçmiş) vize işlemleri daha kısa sürede neticelenebilmektedir.

Kanada Vizesi İle İlgili Genel Bilgiler

Kanada Hükümeti ülkesine seyahat edecek tüm Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarından (pasaport çeşidi ayrımı yapmadan) Kanada vizesi istemektedir. Turistik gezi, ticari ilişkiler veya eğitim gibi çeşitli amaçlar için Kanada’ya seyahat edecek kişiler Kanada Büyükelçiliğinin ve Kanada Başkonsolosluğunun yetki verdiği vize başvuru merkezleri vasıtasıyla başvurularını yapmaları gerekmektedir. Kanada Konsolosluğu doğrudan vize başvuru taleplerini kabul etmemektedir. Euroasia GVS ile yapacağınız vize başvurularınızda konsolosluk tarafından istenen evraklar ziyaret amacınıza uygun olarak titizlikle hazırlanarak, doldurulması gereken online formlar doldurulacaktır. Kanada Konsolosluğunun çerçevesini belirlediği, çeşitli vize türleri için istenen evrakları help@eagvs.com e-mail adresimize yazarak liste halinde isteyebilirsiniz.

Kanada Vizesi İçin Gerekli Evraklar

Kanada seyahati öncesinde, seyahat rotanızı gösteren seyahat dokümanlarını, seyahat süresince nerede konaklama yapacağınızı gösteren otel rezervasyon belgelerini, seyahatiniz için yeterli geçerlilik süresi olan pasaport ve seyahat süresince masraflarımızı karşılayacak derecede maddi varlığınızın olduğunu gösteren banka hesap cüzdanı evraklarını hazırlamanız gerekmektedir. Kanada’ya yapılacak kısa süreli geziler için Kanada turistik vizesine, çeşitli ticari ilişkiler için yapılacak seyahatlerde Kanada ticari vizeye, Kanada’daki akrabaları ziyaret için Kanada aile ziyaret vizesine başvuru yapılabilir. Kanada Konsolosluğu ülkesinde alınacak uzun ya da kısa süreli eğitimler içinde Kanada eğitim vizesine yapılan başvuruları değerlendirmek üzere kabul etmektedir. Her vize türü için hazırlanacak evraklar değişiklik göstermektedir. Seyahat amacınıza yönelik hazırlamanız gereken evraklar hakkında Euroasia GVS yetkililerimizden daha kapsamlı bilgi alabilir, kolaylaştırılmış işlem hizmetimizden faydalanarak Kanada vize başvurunuzu en kısa sürede tamamlayabilirsiniz. Detaylı bilgi için lütfen yetkililerimizi arayınız. Kanada Konsolosluğuna yapacağınız vize başvurularınız için dosyaya koyacağınız evraklar son aylara ait güncel bilgilerinizi ve halinizi yansıtan orijinal belgeler olmalı, fotokopi olmamalıdır. Konsolosluk vize görevlileri gerekli görürlerse ek evrak talep edebilirler.

Kanada vizesi almak için istenen evraklar, yapacağınız seyahatin amacına ve talep edeceğiniz vize türüne göre farklılık arz etmektedir. Ayrıca mesleki konumunuz, maddi gücünüz vize başvuru sürecinde etkili olmaktadır.
Kanada vize başvurusu yaparken seyahatin nasıl finanse edileceğinin belgelenmesi gerekir. Vize talep eden kişiye sponsor olacak olan aile fertlerinden biriyse tüm gelir belgelerini hazırlayıp sunması gerekir. Eğer kurumsal bir firma sponsorluğu üslenmişse, şirket yetkilisi tarafından imzalanmış ilgili şirket evrakları vize başvuru dosyasına eklenmelidir.

Euroasia GVS çağrı merkezi yetkililerimizle görüşerek Kanada vizesi hakkında detaylı bilgileri öğrenebilir, help@eagvs.com e-mail adresimize yazarak, şahsi başvurunuzla ilgili gereken evrakların listesini talep edebilirsiniz. Sizden istenen evrakları istendiği şekliyle ve tam evrak olarak göndermelisiniz. Evraklarınızda beyan ettiğiniz bilgiler arasında çelişkili ifadelerin olması vize ret sebeplerinden biri olduğunu sizlere hatırlatmak isteriz.

kanada konsolosluğu vize

Kanada Konsoloslukları Resmi Tatil Günleri

Kanada Ankara Büyükelçiliği yetki alanına giren illeri  ve konsolosluk ofisi tatil günlerini görmek için tıklayınız.
Kanada İstanbul Başkonsolosluğunun yetki alanına giren illeri ve konsolosluk ofisi tatil günlerini görmek için tıklayınız.

Kanada Vizesi Başvuru Bölgeleri

Değerli ziyaretçimiz Kanada vize başvurularında konsolosluk bölge ayrımı yoktur. Bu nedenle başvuru merkezinde şahsen bulunmanıza gerek kalmaksızın, ikamet ettiğiniz ilden başvurunuzu evraklarınızı ofisimize kargo/kurye ile göndererek tamamlayabilirsiniz. İster İstanbul’da bulunan merkez ofisimizden ister aşağıdaki illerde bulunan ofislerimiz aracılığıyla işlemlerinizi yürütebilirsiniz. İstanbul dışından yapılan başvurularda kargoda geçen süreden dolayı 1-2 gün gecikme yaşanabilmektedir.  Euroasia GVS firmamızdan danışmanlık hizmeti alarak, Kanada vize işlemleri İstanbul, Bursa, İzmir, Ankara başta olmak üzere Türkiye’nin her yerinden Kanada vize işlemleri için başvuru yapabilme imkânınız vardır.

Kanada Vize İşlemleri Ankara

Kanada vizesi almak için Ankara ve çevre illerinden başvuru yapmak isteyen kişiler Euroasia, Ankara ofisimize gelerek başvuru süreçlerini şahsen başlatabilirler. Ziyaret için imkânı olmayan vatandaşlar telefon numaralarımızdan bize ulaşabilir veya e-posta adreslerimize mail atarak bilgi isteyebilirler.

Ankara dışında ikamet eden vatandaşlar, Kanada vize başvurusu yapabilmek için kendilerinden istenilen evrakları kargo ya da kurye ile bizlere ulaştırarak vize başvuru sürecini başlatabilirler. Evraklarınız ofisimize ulaştığı andan itibaren süratle kontrolü yapılarak hazırlanan vize başvuru dosyası hazırlanıp, Kanada Ankara Konsolosluğuna değerlendirilmek üzere teslim edilecektir. Yapılan vize başvurunuz sizler adına takibi yapılarak, gelişmeler ile ilgili sizlere bilgi verilecektir.

Kanada Vize İşlemleri İzmir

Euroasia İzmir şubemiz İzmir merkez ilçeleri ile Aydın, Manisa, Burdur, Isparta, Denizli, Çanakkale, Uşak, Muğla, Balıkesir ve Afyon gibi çevre illerden yapılan Kanada vize başvuruları için hizmet vermektedir. Kanada vize başvurusu 2021 için gereken güncellenmiş vize evraklarının neler olduğunu, başvurunuza yönelik hesaplanacak vize ücretinizin miktarını yetkili çalışanlarımızla irtibata geçerek öğrenebilirsiniz.

Kanada vize başvurusu yaparken Euroasia İzmir şubemize teslim etmiş olduğunuz evraklarınızda belirttiğiniz telefon ve e-mail bilgileriniz güncel ve kullanılan bilgiler olmalıdır. Kanada konsolosluğu bildirmiş olduğunuz iletişim bilgilerinizi kullanarak bazen sizden ek evrak talep edebilir veya sizleri konsolosluk vize merkezine davet ederek mülakat yapmak isteyebilir. Böylesi hadiselerin gerçekleşmesi halinde mutlak suretle Euroasia İzmir şubesi vize yetkililerimize haber vermelisiniz.

Kanada Vize İşlemleri Bursa

Euroasia Global Visa Services Bursa şubesi Nilüfer, Osmangazi, Mudanya, İnegöl, Karacabey, Mustafakemalpaşa, Orhangazi, Yenişehir gibi merkez ilçeleri ile beraber Kütahya, Balıkesir Adapazarı, Bilecik, Yalova, Kocaeli, Zonguldak ve İzmit gibi çevre illerden Kanada vizesine ihtiyaç duyan kişilere vize danışmanlık hizmeti vermektedir.

Bursa merkezinden ya da çevre illerinden Kanada vizesine başvuru yapacak kişiler randevuya ihtiyaç duymadan çalışma ofisimizi ziyaret edebilirler. Ayrıca iletişim bilgilerimizi kullanarak vize başvurusu ve vize ücreti ile ilgili detaylı bilgi edinebilirler. Vize başvurusu yapmak için gereken evrakların listesini help@eagvs.com  mail adresi üzerinden talep edebilirler.

Kanada Vize Başvurusu Nasıl Yapılır?

Kanada hükümeti farklı maksatlar için ülkesine gelen yabancılara uyguladığı vize mevzuatını çeşitli başlıklar altında kategorize etmiştir. Kanada vize işlemlerinde yapılan seyahatin amacına bağlı olarak Turistik vize, ticari vize, aile ziyaret vizesi ve öğrenci vizesi gibi sınıflandırmalar bulunmaktadır. Kanada hükümeti ülkesine gelecek tüm Türk vatandaşlarından, pasaport ayrımı gözetmeden, vize uyum koşullarını eksiksiz yerine getirerek Kanada vizesi almalarını istemektedir. Tüm dünya ülkelerinde olduğu gibi Kanada’ya seyahat edecek kişilerin de vize başvurularını yapmadan önce seyahat amaçlarının ne olduğu hususunu netleştirmeleri gerekir. Vize başvuru aşamalarında bu husus çok önemlidir. Çünkü ziyaret amacınıza uygun vize türüne başvurulması ve ona göre evrak hazırlığı yapılması gerekmektedir.

Vize başvurusunu iyi bir zaman planlaması ile mümkün olan en erken tarihte yapmak gerekir. Zamanı geniş tutarak öngörülemeyen aksaklıkları sorun olmadan çıkarmış olursunuz. Kanada Konsolosluğunun 3 ay öncesinden vize başvurularını değerlendirmeye aldığını bilmenizi isteriz.  Kanada vize başvurusu yapacak kişiler, Kanada Konsolosluğu ile koordineli çalışmakta olan Euroasia Global Visa Services’in rehberliğinde başvurularını doğru bir şekilde yapabilirler. Kanada vize başvurularınızda seyahat amacınızın belirlenmesi, ona uygun evrak hazırlanması, vize randevunuzun alınması, işlemlerinizin takibinin yapılarak sonuca ulaştırılması Euroasia Kanada departmanımızın görevleri arasındadır.

- Kanada vizesi başvuru formu

- Eagvs vize talep formu 

- Kanada vizesi aile bilgi formu

Yabancı Pasaport Sahiplerinin Kanada Vize İşlemleri

Türkiye’de oturum izni bulunan Yabancı ülke vatandaşları Kanada vize başvurularını Türkiye’de bulunan Kanada Büyükelçiliğine ve ya Kanada Konsolosluğuna yapabilirler. Yabancılar vize başvurularında Türk vatandaşlarından istenen belgelere ilave olarak Türkiye’de almış oldukları oturum iznini ibraz etmeleri gerekir. Suriye ve Irak vatandaşlarının Türkiye’den Kanada vizesi için başvuru yapmaları ilgili bazı özel uygulamalar getirilmiştir. Yabancı ülke vatandaşlarının Kanada vizesi 2021 güncel evrak listesini, Çağrı Merkezimizi arayarak yetkili çalışanlarımızdan isteyebilirsiniz.

Kanada vize reddi

Yapmış olduğunuz Kanada vize başvurunuz herhangi bir nedenden dolayı reddedilmiş olabilir. Bu durumda Kanada Konsolosluğu başvurunuzun neden reddedildiğini maddeler halinde izah eden İngilizce bir ret mektubunu beyan etmiş olduğunuz irtibat adresinize gönderecektir. Ret gerekçelerini öğrendikten sonra eksik kalan kısımları tamamlayarak tekrardan bir vize başvurusu yapabilirsiniz. Konsoloslukların reddedilen başvurularda, vize başvuru işlem ücretlerini iade etmediklerini bilmenizi isteriz.Kanada vize başvurularını değerlendirerek olumlu ya da olumsuz karar verme yetkisi sadece Kanada Konsolosluğuna aittir. Danışmanlık firmalarının karar verme noktasında hiçbir yetkisi yoktur.

UYARILAR

  • Vize başvuruları yaklaşık 15 ila 35 günlük bir zamanda neticelenmektedir. Bu süre kesin olmayıp resmi tatillere ve iş yoğunluğuna göre değişkenlik göstermektedir. Euroasia Global Visa Services departmanı olarak vize danışmanlık hizmeti verdiğimiz kişilere Kanada vize başvurularını en az 1 ay öncesinden yapmalarını öneriyoruz. Bu şekilde vize başvuru zaman aralığını geniş tutarak ön görülemeyen aksaklıklarında önüne geçmiş olursunuz.
  • Kanada vize başvuru formunda beyan etmiş olduğunuz e-posta adresinin kullanımda ve aktif olması çok önemlidir.
  • Başvuru formuyla birlikte talep edilen evrakların aynı zamanda teslim edilmesi önerilir.

Değerli ziyaretçimiz, sizler için hazırlanan web sayfamızda Kanada vize ücretleri ile ilgili genel bilgilere ulaşabilir, vize servisimiz yetkilileriyle iletişime geçerek başvurunuza yönelik oluşacak güncel vize ücretini öğrenebilirsiniz.

kanada vize ,işlemleri

Kanada ile ilgili merak ettiklerinizi sorun , yardımcı olalım.

Uzman danışmanlarımız sizlere en iyi hizmeti ve cevabı verecektir.

Hepsini Görüntüle Soru Sor

Kanada Vizesi Tekirdağ
B. A. 06/05/20, 17:05 Cevabı Görüntüle
Merhaba iyi günler, Kanada vizesi Tekirdağ hakkında bilgi almak istiyorum. Vize almak için banka hesabımda ne kadar para olması gerekli bir de vize başvurusunda bulununca kaç gün sonra sonuçlanıyor. Ben hiç gelmeden işlemlerimi benim adıma gerçekleştirebilir misiniz? Beni kısaca bilgilendirirseniz çok sevinirim. Şimdiden teşekkürler.
Kanada Vizesi İzmir
K. N. 06/05/20, 16:54 Cevabı Görüntüle
Merhabalar ben ve yakın yakın arkadaşım Kanada’ya gitmek istiyoruz, Kanada vizesi İzmir ikametli kişiler için nereden yapılıyor? İkimiz de devlet memuru olarak çalışmaktayız. Bir haftalık gibi kısa bir süre gezi planımız var. Pasaportumuzda sadece 1 tane Almanya vizesi de var bunun bir faydası olur mu? Kanada Vize işlemlerimiz için sizden destek almak istiyoruz. Bu seyahat için detaylı bir şekilde İngilizce vize talep dilekçesi de yazmamız gerekiyor sanırım bu konuda da yardımcı oluyorsunuz. Şimdiden teşekkürler.
Kanada Vizesi İstanbul
T. R. 06/05/20, 16:23 Cevabı Görüntüle
Selamlar, İstanbul’da ikamet ediyorum. Kanada vizesi İstanbul işlemleri için sizden destek almak istiyorum. Ben çok defa yurtdışına gittim ama vize işlemlerimi hiç kendim yapmadım çünkü çok karmaşık ve zor geliyor bana riske de atmak istemediğim için daima bilene teslim ediyorum işimi. Beni biraz bilgilendirebilir misiniz? Bu arada turistik bir seyahat olacak. Bir de ofisinize gelerek yüz yüze görüşmek istiyorum ben biraz takıntılı biriyim emin olmak istiyorum bu mümkün mü acaba. Şimdiden teşekkürler.
Kanada Vizesi Bursa
F. G. 06/05/20, 16:11 Cevabı Görüntüle
İyi günler, Kanada vizesi Bursa başvurusu hakkında bilgi almak istiyorum. Ben ve eşim bir aile dostumuzu ziyaret etmek için Kanada’ya gitmeyi düşünüyoruz. Bu ziyaretimiz için davetiye almamız gerekiyor mu? Bursa’da başvuru yapabilir miyiz? Vize işlemleriyle ilgili hiç bilgim yok başvurumuzu nasıl yapacağımızı bilmiyoruz tam olarak neler yapmamız lazım lütfen bizi bilgilendirin. Teşekkürler.
Kanada Vizesi Balıkesir
G. V. 06/05/20, 15:52 Cevabı Görüntüle
İyi günler, Kanada vizesi Balıkesir işlemlerimi nasıl ve nereden yapabilirim? Kanada’ya birlikte çalıştığım bir firmayla iş görüşmesi yapmak için seyahat etmeyi planlıyorum. İş görüşmesi için davetiyemi aldım. Daha önce birçok Avrupa ülkesine seyahat ettim vize işlemlerimi kendim yaptım fakat Kanada vizesi işlemleri hem zor hem de karışık geldiği için çok uğraş gerekmektedir bu kadar detaylı işlemler için iş yoğunluğundan dolayı benim vaktim de yok dolayısıyla kendim yapamayacağım. Sizler yardımcı olursanız sevinirim. Desteğiniz için şimdiden teşekkürler.
Kanada Vizesi Ankara
N. Ö. 06/05/20, 14:08 Cevabı Görüntüle
Merhabalar ben Kanada Vizesi Ankara başvurusu için bilgi almak istiyorum. Kısa süreli turistik bir seyahat için neler yapmam gerektiğini buradan belirtebilir misiniz? Başvuru işlemlerimi sizin aracılığınızla gerçekleştirmek istiyorum çünkü riske atmak istemiyorum, bu vizenin biraz riskli olduğunu biliyorum yanlış bir şeyler yapıp red almak istemiyorum. Bilgilendirmeniz için şimdiden çok teşekkürler.
Kanada Ticari Vize
K. B. 06/05/20, 13:33 Cevabı Görüntüle
Merhaba iyi günler, Kanada ticari vize başvurusu yapmak istiyorum ben şirket sahibiyim Kanada’ya bir iş görüşmesi için gideceğim Kanada’daki iş ortağımız bir davetiye gönderdi. Bundan sonra neler yapmam gerekli vize ne kadar süreli veriliyor bir de kaç günde çıkıyor bir de bu vize başvurusu için dilekçe de yazmam gerekiyormuş nasıl yazmalıyım işlemlerimi yapmak için yardımcı olursanız sevinirim. Teşekkürler.
Kanada Turist Vizesi
Ç. B. 06/05/20, 13:12 Cevabı Görüntüle
Selamlar, ben ve 3 arkadaşım Kanada turist vizesi almak istiyoruz orada başka bir arkadaşımız daha var onun yanına gidip birlikte gezeceğiz ama o arkadaşımız davetiye gönderemiyor o yüzden ziyaret vizesi alamıyoruz. Vize alabilmek için hangi koşullara sahip olmalıyız bir de yapmamız gereken işlemler nelerdir biz gelmeden siz tüm vize işlemlerini bizim adımıza yapabilir misiniz? Bilgilendirmeniz için şimdiden teşekkürler.
Kanada Vizesi İçin Gerekli Evraklar 2020
N. K. 05/05/20, 16:13 Cevabı Görüntüle
Merhaba Kanada vizesi için gerekli evraklar 2020 yılında değişti mi? Vize başvuru için daha önceki yıllardaki başvuru evraklarıyla başvuru yapabilir miyim? Hazırlamam gereken evrakları yazabilir misiniz? Bir de vize başvuru yapıldıktan sonra ne kadar sürede sonuçlanır bu konu hakkında da bilgilendirme yaparsanız sevinirim. Şimdiden teşekkürler ve iyi çalışmalar.
Kanada Vize İşlemleri
S. N. 05/05/20, 15:33 Cevabı Görüntüle
Selam, Kanada vize işlemleri hakkında bilgi almak istiyorum. Daha önce hiç Kanada vizesi almadım pasaportumda 2 Schengen turistik vize bir de İngiltere eğitim vizesi bulunmaktadır. Çok yoğun olduğum için vize işlemlerime ayırabilecek zamanım yok. Sizlerden destek alarak işlemlerimi yapmak istiyorum hem daha rahat hem de sizler bu işi yapanlar olduğunuz için daha güvenli olacağını düşünüyorum.
EUROASIA GLOBAL VISA SERVICES

 

 
POI