x
Kanada

Vize İşlemleri

Kanada

Kanada Hakkında Sorular & Yorumlar

Kanada ile ilgili merak ettiklerinizi sorun , yardımcı olalım.

Uzman danışmanlarımız sizlere en iyi hizmeti ve cevabı verecektir.

Soru Sor

Kanada Uzun Süreli Eğitim Vizesi
M. Harun Karaarslan 25/06/21, 14:21 Cevabı Görüntüle
Merhabalar, ben Kanada uzun süreli eğitim vizesi için istenilen evrakların ne olduğunu öğrenmek istiyorum acaba vize konusunda bana yardımcı olabilir misiniz? Randevu ne zamana veriliyor
Kanada Vizesi Kaç Para 2021
O.K 13/04/21, 17:38 Cevabı Görüntüle
Kanada vizesi kaç para 2021 yılı başvurusu açık mı? Gerekli evrak listesi nedir ne zaman başvurulur onay almak garanti mi? Bize yardımcı olur musunuz kız kardeşim Kanada da öğrenci onu ziyaret edeceğim davetiye mektubu da gönderecek virüs olayı bitene kadar, ofise gelmem gerekiyor mu randevuyu hemen verir mi iznimi ona göre ayarlayayım başka neler lazım birkaç ay kalacağım banka da birikimleri göstermek şart mı sponsor aranıyor mu Kanada ya vize kaç para ve konsolosluk ücretleri nelerdir her şeyi açıklayarak yazarsanız sorularıma yanıt verirseniz çok teşekkür ederim.
Kanada Vize Başvurusu 2021
T.R 13/04/21, 15:06 Cevabı Görüntüle
Kanada Vize Başvurusu 2021 yılı için başvurular açık mı? Yardımcı olur musunuz Eşim ve ben başvuru yapmak istiyorum şirket sahibiyim aynı zaman da emekliyim okulları ve dil okulları gibi yerleri ziyaret edeceğiz oğlumuz için üniversiteyi bitirdi ikinci bir üniversite ya da yüksek lisans düşünüyor okul araştırmak istiyoruz. Birçok ülkeye vize aldım Kanada da istiyorum aynı zaman da eşim ve ben oğlumuz okul beğenir ise study permıt yapar ve orada kalır bizde rahat rahat seyahat etmek istiyoruz belirli aralıklarla duruma göre ev bile tutabiliriz yine de turistik seyahat mı gerekli vize kategorisi hangi sınıfa dahil oluyor bilgilendirirseniz sevinirim. Bir de evrak listesini rica edeceğim Abd vizem var Kanada’dan almak benim işimi kolaylaştırır fakat eşim ve kızım için geçerli olmaz galiba bunların da kısa bilgilerini verirseniz çok sevinirim.
Kanada Vizesi Reddi 2021
H.T 27/02/21, 20:10 Cevabı Görüntüle
Kanada vizesi reddi 2021 internette vize başvurusu tekrar yapamazsınız yazıyor doğru mu? Kısa zaman önce bir başvuru yaptım fakat yetersiz belgeden dolayı maalesef vize reddini almışım. Tekrar başvuru yapmak istiyorum gerekli evraklar neler eksiksiz şekilde hazırlamak istiyorum çalışanım banka da birikimlerimde var evimde var tekrar başvuru yapmamda sıkıntı olur mu yoksa sekiz ay beklemem mi gerek yardımcı olur musunuz ücretler ve fiyatlandırmalar için de yazarsanız sevinirim. Daha önceki başvurumda şahsi yaptığım için formları Türkçe doldurdum pek evrak sunamadım önceki vizelerimi de göstersem olur mu cevap verirseniz sevinirim. İyi çalışmalar diliyorum.

Kanada Vizesi Nasıl Alınır
S.C 25/02/21, 20:24 Cevabı Görüntüle
Kanada vizesi nasıl alınır. Başvurular açık mı internette acık yazıyor daha önce hiç vize almadım pasaportuma yeni başvurdum. Çalışanım sigortalı bir işte. Gerekli evraklar neler İngilizce bilmek şart mı? Sizin göreviniz nedir tam olarak ne kadar ödemem gerek randevu hemen veriliyor mu bu konular hakkında bilgi verirseniz sevinirim.
Kanada Transit Vize 2021
b. sulak 24/02/21, 11:44 Cevabı Görüntüle
Kanada transit vize 2021 yılı hakkında bilgi almak istiyorum. Ben dünya turu yapmak istiyorum schengen ülkelerine birçok kez gittim ve ortak Orta Doğu, Doğu Avrupa ve Kuzey Amerika ülkelerine Kanada üzerinden gitmek istiyorum. Herhangi başka ülkeye ya da Porto Riko gibi ülkelere gidebiliyor muyuz yalnızca Kanada da mı kalmamız gerekiyor. Vize kaç yıllık veriliyor ve başvuru işlemleri ne kadar sürüyor bilgi verebilir misiniz rica etsem. Evrak toparlamam için ek süre isteyeceğim çünkü pasaport başvurusu yapacağım daha. Evrakları mail olarak gönderebiliyor muyum ofise gelmem şart mı ya da kargo yapmam çünkü resmi evraklar teslim sırasında sorun yaşamak istemiyorum kısa zamanda bilgilendirme yaparsanız çok sevinirim. İyi günler
Kanada Vize Fiyatları 2021
m. öz 09/02/21, 18:29 Cevabı Görüntüle
Kanada vize fiyatları 2021 yılı için bilgi alacaktım. Ben Üniversite mezunuyum ve şu an sigortalı olarak bir işe gireceğim işe girmeden turistik seyahat yapmak istiyorum. Annem sponsor olacak döviz hesabını bozduracak. Banka da ne kadar tutmamız gerekiyor vize işlemleri de içinde olmak üzere ne kadar ödeme yapmam gerek ve gerekli evrak listesini iletir misiniz? Ve fiyatları ayrıntılı olarak yazar mısınız ona göre hazırlayalım bankada ne kadar olsa iyi olur bir de tek başıma gitmem de sakınca var mı yoksa annem ile de başvuru yapabilir miyim bir de Amerika vizem var yaz aylarında oraya gideceğim pasaportumu hemen teslim alıyor muyum? Yardımcı olursanız çok teşekkür ederim iyi günler diliyorum
Kanada Vize 2021
B.Y 01/04/21, 10:05 Cevabı Görüntüle
Kanada Vize 2021 başvuruda bulunmak istiyorum fakat ne yapacağımı ve nasıl evrak hazırlayacağımı bilmiyorum. Hangi konsolosluğa gideceğim randevular açık mı? Kuzenim orda vatandaşlık aldı fakat ben ondan destek almak istemiyorum davetiye şart mı otel rezervasyonları filan.
Kanada Vize Ücreti 2021
A.T 31/03/21, 14:19 Cevabı Görüntüle
Kanada vize ücreti 2021 için bilgi almak istiyorum. Özel bir şirkette çalışıyorum. Düzenli bir gelirim var birikim olarak da borsaya yatırım yapıyorum. Daha önce birçok ülkeye seyahat ettim belirli aralıklarla Kanada’yı çok merak ediyorum. Manitoba, Vancouver gibi yerleri gezmek istiyorum. Gerekli şartlar nelerdir? Vize ücreti ne kadar? bunları öğrenebilir miyim?
Kanada Vizesi için Gerekli Evraklar 2021
a.s 29/03/21, 15:22 Cevabı Görüntüle
Kanada vizesi için gerekli evraklar 2021 emekli öğretmenler için soru soracaktım Adım Ayşe öğretmenim kızım 4 yıl önce Kanada ya dil eğitimine gitti ve oradan ikamet izni var çalışıyor da Kanada vatandaşlığını da başvuru yapacak. Bende onu ziyarete gitmek istiyorum fakat yeşil pasaportumun süresi emekli olduğum için doldu. Bunun için ne yapmam gerek? Benden istenilen evrakları listeyle gönderir misiniz hangi konularda yardımcı oluyorsunuz? Schengen vizelerim de var ama hepsi yeşil pasaportta kaldı bunları da gösterirsek bir faydası olacak mı bize Kesin onay alır mıyım? 3 aylığına gidip geleceğim kısa sürede cevaplarsanız çok sevinirim. İyi günler dilerim iyi çalışmalar
Kanada Öğrenci Vizesi 2021
B.Y 29/03/21, 10:44 Cevabı Görüntüle
Kanada Öğrenci vizesi 2021 yılı için evraklar nelerdir? okuldan kabul belgelerim var fakat vize işlemlerini bilmiyorum. Kaç günde sonuçlanıyor? Randevu hemen veriliyor mu yardımcı olabilirseniz çok sevinirim. Annem ile babam masraflarımı karşılayacak fakat kendileri ayrılar ikisi de ayrı ayrı mı evrak sunacak sponsorluk için. Otel uçak rezervasyonunu biz mi yapıyoruz vize çıktıktan sonra hemen uçabiliyor muyum karantina şartı var mı ve nerede kalıyoruz. İşlemler online mı yapılıyor gelmemiz gerekiyor mu cevap verdiğiniz için şimdiden teşekkürler.
Kanada Vizesi 2021
m. 20/03/21, 11:52 Cevabı Görüntüle
Kanada vizesi 2021 hakkında sorum olacaktı. Çalışmıyorum şu an işten yeni ayrıldım bu boşluk dönemini Kanada da geçirmek istiyorum. Vizeler hakkında bilgim yok. Yardımcı olur musunuz randevuyu hemen verirler mi ben birçok ülkeye giriş çıkış yaptım hem ticari hem turistik hepsi eski pasaportumda kaldı. Başvurumda bir sorun olur birikimlerimi sunabilirim ama daha öncede dediğim gibi çalışmıyorum şu an. Bana bilgi verebilir misiniz işlemler hakkında hiçbir bilgim yok prosedür olarak istenilen evraklar neler konsolosluk ücretlerinde güncelleme var mı?
Bir de Turistik vize ile gidip orada çalışabilir miyim iş bulduğum da ne kadar süre ile veriliyor vize pasaport başvurusunda bulundum en kısa sürede gelir. Beni bilgilendirirseniz çok sevinirim.
Kanada Vize Randevusu 2021
a. bekler 10/03/21, 10:30 Cevabı Görüntüle
Kanada vize randevusu 2021 Ne zaman veriliyor? Yardımcı olur musunuz eylül ayında seyahat planlıyoruz eşimle yıllık iznimi denk getirdiğim takdir de işlemler ne kadar sürüyor ne yapmam gerekiyor. Başvurumu ne zaman yapmam lazım eşime ve oğluma ben sponsor olacağım. Oğlum 2 yaşında onun için de parmak izi alınacak mı ona hangi evrakları hazırlayacağım. Eşimde ben de çalışıyoruz randevuya aynı günler de mi gitmemiz gerek? Yardımcı olursanız çok sevinirim. İyi günler
Kanada Vizesi Bodrum
E.N. 07/05/20, 12:21 Cevabı Görüntüle
Merhabalar iyi günler, ben bodrumda ikamet ediyorum. Kanada vizesi Bodrum ile ilgili bilgi almak istiyorum. Kanada’ya bir arkadaşımı ziyaret etmek için gitmeyi düşünüyorum. Arkadaşım Kanada vatandaşı Türkiye’ye sık sık gelir biz de Bodrum da tanıştık ben restoran işletmecisiyim. Arkadaşım bana davetiye gönderdi benim de oraya gitmemi çok istiyor. Kısa süreli bir seyahat için vize başvurusu yapacağım fakat vize işlemlerinden pek anlamam ayrıca işlerimin yoğunluğundan ben pek ilgilenemem de dolayısıyla sizlerden destek alarak işlemlerimi yapmak istiyorum. Hazırlamam gereken evraklar nelerdir bir de vize kaç günde çıkar? Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.
Kanada Vizesi Trabzon
T. H. 07/05/20, 11:54 Cevabı Görüntüle
Merhabalar sayın yetkili, Kanada vizesi Trabzon ile ilgili bilgi almak istiyorum. Kanada’ya turist olarak gitmeyi düşünüyorum ama aynı zamanda orada iş bakmak için de gitmeyi düşünüyorum Kanada’da çok arkadaşım var yardımcı olacaklarını söylediler ama davetiyem yok bu amaçla gideceğimi anlayıp bana red verebilirler mi sizce? Ayrıca şu an özel bir şirkette sigortalı olarak çalışıyorum bankamda birikmiş param var. Bu durumda vize alabilir miyim? Kanada’ya gitmem durumunda en fazla kaç gün kalabilirim? Bilgileriniz için şimdiden teşekkürler.
EUROASIA GLOBAL VISA SERVICES

 

 
BASE_URL = '';