x
Kanada

Vize İşlemleri

Kanada

Adres

Akdeniz Mahallesi, Akdeniz Caddesi, No: 8 / B 35210 Konak/İzmir

Telefon/Faks

+90 (232) 335 03 80

Çalışma Saatleri

Hafta içi: 8.30-18.00
Cumartesi: 10.00-14.00

Eposta

izmir@eagvs.com

Kanada Vize Başvurusu, İzmir

İzmir ve çevresindeki illerden yapacağınız Kanada vize başvurularınızla ilgili bilgilerin bulunduğu Euroasia Global Visa Services sayfasını görüntülemektesiniz. Bu sayfada Kanada vizesi alabilmeniz için gerekli belgelerin ve işlemlerin bilgisine ulaşabilirsiniz.

İzmir şubemize +90 (232) 335 03 80 numaralı telefon hattımızdan ulaşabilir, Bize Ulaşın sayfasında bulacağınız adrese gelerek yetkililerimizle görüşebilirsiniz. Soru ve talepleriniz için izmir@eagvs.com e-posta adresimizi kullanabilirsiniz.

Kanada Vizesi İçin Gerekli Evraklar, İzmir

İzmir ve çevresindeki illerden yapacağınız vize başvuruları Kanada Başkonsolosluğu tarafından değerlendirilecektir. Başvurularınızı Kanada Başkonsolosluğu’na 2013 yılı Haziran ayında çıkarılan yasa gereğince yetkili bir kurum aracılığında gerçekleştirmelisiniz. Başkonsolosluğa yapacağınız şahsi başvurularınız değerlendirilmeye alınmayacaktır.

Sorunsuz ve hızlı bir başvuru süreci geçirmenizi hedeflemekteyiz. Vize başvurularınızda ve başvuru sürecinizdeki gelişmelerin takibinde Euroasia Global Services yetkililerine güvenebilirsiniz.

Sayfamızda;

hakkında bilgiler bulabilirsiniz. Kanada Başkonsolosluğu’na yapacağınız vize başvuruları evraklarınızda bir aksilik çıkmadığı, Kanada Başkonsolosluğu resmi tatillerine veya yoğun bir döneme denk gelinmediği sürece Türkiye vatandaşları için 15 ile 35 gün arasında yanıtlanmaktadır. Bu süre yabancı uyruklu vatandaşlar için farklılık göstermektedir.

Kanada 31.07.2018 tarihinden itibaren vize başvurusu yapacaklara parmak izi verme zorunluluğu getirmiştir. Bu nedenle vize başvurusu için alacağınız randevu günü ve saatinde Başkonsolosluk’ta şahsen bulunmanız gereklidir. Euroasia Global Visa Services bünyesindeki yetkililerimiz bu aşamada size eşlik edecektir.

Kanada Vizesi Nasıl Alınır, İzmir

Kanada için vize başvurusunda bulunacağınız zaman öncelikle seyahat amacınızı belirlemelisiniz. Başvuracağınız vize türü amacınıza göre değişiklik göstermektedir. Başkonsolosluk tarafından değerlendirmeye alınacak başvuru formunuzda seyahat amacınız da yer almalıdır. Yetkililerimiz başvuru formunuzu seyahat bilgilerinize ve kişisel bilgilerinize dayanarak dikkatli bir şekilde doldurmakla görevlidir.

Vize başvurunuz için gerekli belgeler seyahat amacınıza göre farklılık göstermektedir. Bu nedenle seyahat amacınıza göre en uygun belgeleri hazırlamalısınız. Bu belgelerin listesini yetkililerimizden temin edebilir, bazı belgeleri ise ofisimizden edinebilirsiniz. Gerekli belgeler hakkında detaylı bilgi almak için lütfen yetkililerimizle iletişime geçin.

Vize başvurunuz esnasında konsolosluğa teslim edeceğiniz belgeler, başvurunuzun olumlu bir şekilde sonuçlanması için güncel ve doğru bilgiler içermelidir. Aksi takdirde başvurunuz olumsuz sonuçlanacak veya başvuru süreciniz uzayacaktır. Yetkililerimiz belgelerinizi konsolosluğa teslim edilmeden önce inceler ve sorun çıkarabilecek durumlar hakkında sizi haberdar ederler.

Konsolosluğa teslim edeceğiniz belgelerin en önemlisi vize başvuru formunuzdur. Kanada Vize Başvuru Formu internet üzerinden çevrimiçi olarak doldurulmakta, çıktısı alındıktan sonra tarafınızca imzalanıp teslim edilecek belgelerin arasına yerleştirilmektedir. Kanada Vize başvuru formunuz İngilizce veya Fransızca olarak doldurulmalıdır. Euroasia Global Visa Services yetkililerimiz başvuru formunuzu verdiğiniz bilgiler ile doldurur ve imzanıza hazır hale getirir.

Kanada vize başvuru formu için buraya tıklayabilirsiniz.

Kanada Vize başvurunuzun değerlendirmeye alınabilmesi için vize başvuru ücreti ödemelisiniz. Vize başvuru ücreti; aracı kurum bedeli, konsolosluk harcı ve hizmet bedelinden oluşmakta ve yıllara göre değişiklik göstermektedir. Bulunduğumuz yıla ait başvuru ücreti hakkında bilgi edinmek için lütfen yetkililerimizle iletişime geçin.

31.07.2018 tarihinde getirilen zorunluluk nedeniyle vize başvurunuz esnasında konsoloslukta şahsen bulunmanız ve parmak izi vermeniz gerekmektedir. Bu işlem yetkilimizin eşliğinde gerçekleştirilir.

Vize başvurunuzun değerlendirmesi her zaman olumlu olmayabilir veya konsolosluk görevlileri sizinle tekrar görüşmek isteyebilir. Bu nedenle başvurunuzun durumunu takip etmelisiniz. Yetkililerimiz başvurunuzun durumunu günlük olarak takip ederek gelişmeleri size anında bildirmekle görevlidir.

Vize başvurunuz kabul edildiği takdirde ilgili yetkilimiz sizi bilgilendirir. Pasaportunuzu adresinize kargo aracılığı ile veya şubemize gelerek yetkililerimizden teslim alabilirsiniz.

Kanada Vize Reddine Karşı Nelere Dikkat Etmelisiniz, İzmir

Öncelikle başvurunuzu aracı bir kurum yardımı ile yapmanız gerektiğini, konsolosluğa şahsen yapılacak başvuruların kabul edilmeyeceğini unutmayın.

Vize başvuru formunuz doğru ve eksiksiz olarak doldurulmalıdır. Formunuzda yazan bilgiler ile teslim edeceğiniz belgedeki bilgiler birbirleriyle çelişmemeli, başvuru formunuz İngilizce veya Fransızca doldurulmalıdır. Bu aşamada yetkililerimiz size yardımcı olacaktır.

Kanada’ya bir davet ile gidiyorsanız sizi davet eden kişinin güncel iletişim ve ulaşım bilgileri teslim edeceğiniz belgelerde yer almalıdır. Aynı şekilde sizin iletişim ve ulaşım bilgileriniz de güncel ve doğru olmalıdır.

Çok sık görülen bir durum olmasa da konsolosluk yetkilileri sizinle tekrar görüşmek isteyebilirler, böyle bir durumda konsolosluk tarafından size ulaşılamaması da sürecinizi olumsuz etkilemektedir. Bu nedenle e-posta adresinizin ve telefon numaranızın erişilebilir olmasına dikkat edin.

Kanada konsolosluğu eksik belgelerle yapılan başvuruları değerlendirmeye almadan reddetmektedir. Bu nedenle konsolosluğa sunduğunuz belgelerin tam olduğuna, birbirleriyle çelişmediğine ve seyahat amacınızı açıkça yansıttığına emin olmalısınız.

Yetkililerimiz vize reddi ile karşılaşmamanız için belirtilen koşulların dikkatle yerine getirildiğinden emin olmak amacıyla başvuru sürecinizin tüm aşamalarında size yardımcı olur, belgelerinizi konsolosluğa teslim etmeden önce güncelliğini ve bütünlüğünü kontrol ederler.

Ek Hizmetlerimiz

Kanada seyahatiniz süresince faydalanabileceğiniz konaklama ve ulaşım gibi ek hizmetlerimiz de bulunmaktadır. Bu hizmetler hakkında bilgi almak, yardım talep etmek ve soru ve önerilerinizi bizimle paylaşmak için bize  izmir@eagvs.com adresimizden ve +90 (232) 335 03 80 numaralı hattımızdan ulaşabilir, size en yakın Euroasia Global Visa Services ofisimiz hakkında bilgi almak için Bize Ulaşın bağlantısına tıklayarak bütün şubelerimizin iletişim bilgilerine ve adreslerine ulaşabilirsiniz.

Kanada ile ilgili merak ettiklerinizi sorun , yardımcı olalım.

Uzman danışmanlarımız sizlere en iyi hizmeti ve cevabı verecektir.

Hepsini Görüntüle Soru Sor

Kanada Vizesi İzmir
K. N. 06/05/20, 16:54 Cevabı Görüntüle
Merhabalar ben ve yakın yakın arkadaşım Kanada’ya gitmek istiyoruz, Kanada vizesi İzmir ikametli kişiler için nereden yapılıyor? İkimiz de devlet memuru olarak çalışmaktayız. Bir haftalık gibi kısa bir süre gezi planımız var. Pasaportumuzda sadece 1 tane Almanya vizesi de var bunun bir faydası olur mu? Kanada Vize işlemlerimiz için sizden destek almak istiyoruz. Bu seyahat için detaylı bir şekilde İngilizce vize talep dilekçesi de yazmamız gerekiyor sanırım bu konuda da yardımcı oluyorsunuz. Şimdiden teşekkürler.
EUROASIA GLOBAL VISA SERVICES