x
Kanada

Vize İşlemleri

Kanada

Telefon/Faks

0 342 255 50 17

Çalışma Saatleri

Hafta içi: 8.30-18.00
Cumartesi: 10.00-14.00

Eposta

gaziantep@eagvs.com

Kanada Vize Başvuru, Gaziantep

Kıymetli misafirlerimiz;

Gaziantep şubemizden yapacağınız Kanada vize başvuru süreci ile ilgili vakıf olmanız gereken tüm bilgi, belge ve evraklara erişim sağlayabileceğiniz Euroasia Global Visa Services Gaziantep sayfamıza hoşgeldiniz.

Bu sayfada Kanada vize başvurusu hakkında sahip olmak istediğiniz ,başvuru süreci ile ilgili merak ettiğiniz, başvuru sürecinde neler yapmanız gerektiği gibi birden fazla soruya yanıt veriyoruz. Bunun dışında başvuru süresi içerisinde başvuru için hazırlanması gereken tüm evrak ve belgelere bu alanda bizlere destek sağlayan ekip arkadaşlarımız yardımı ile sahip olabileceksiniz. Sağladığımız bu hizmet beraberinde vize başvuru sürecinin cok daha rahat ve olumlu yönde ilerlemesini hedef alıyoruz takım arkadaşlarımız sayesinde daha kolay bir şekilde vize başvuru sürecinizi olumlu bir şekilde atlatabilirsiniz.

Gaziantep başta olmak üzere Şanlıurfa, Hatay, Kahramanmaraş, Adıyaman, Kilis komşu illeri aynı zamanda Araban, İslahiye, Karkamış, Nizip, Nurdağı, Oğuzeli, Şahinbey, Şehitkamil, Yavuzeli ilçelerde ikamet etmekte olan vatandaşlarımız Kanada vize başvurusu süreci için sayfamızdan bilgi alabilirler.

Kanada’ya yapmak istediğiniz vize başvurusu ile alakalı sormak istediğiniz tüm soruları çalışma arkadaşlarıma yönelterek en doğru bilgiye ulaşabilirsiniz gaziantep@eagvs.com e-posta adresinden ve de +90 (342) 255 50 17 numaralı telefon hattından irtibata geçerek merak ettiğiniz her şeye cevap bulabilirsiniz.

Kanada Vizesi Kimlere Gerekir? - Gaziantep

Sayın misafirlerimiz, Türkiye’den kolaylıkla Kanada vize başvurusu yapabilir, vize sahibi olabilir ve bunun yanında yolculuğunuzu yapabilirsiniz.Kanada’ya yapmak istediğiniz seyahat için kullanacak olduğunuz pasaport türü vize almanız için bir önem taşımaz. Turistik gezi, ticari ilişkiler veya eğitim gibi çeşitli alanlardan hangisi olursa olsun hangisi için yolculuk yaparsanız yapın pasaport türü farkı yapmadan Kanada vizesine sahip olabilirsiniz.

Kanada Vize Başvurusu İçin Gerekli Evraklar - Gaziantep

Kanada vize başvurusu gerçekleştirirken başvuruyu yapanların almaları gereken evrak ve belgelerin değişebileceği bazı konular bulunmaktadır. Konulardan birincisi başvuruda bulunan kişilerin yapmakta olduğu meslek, seyahat etme gerekçesi ve de seyahati için kullanacağı pasaporttur. Kanada seyahati için başvuruda bulunan kişilerin, hangi amaçla seyahat etmek istediklerini, vize çeşidini ve vize sürecini belirtmeleri başvuru sürecinin sonuc aşamasında oldukça önem taşır.Kanada vize başvurunuz için hazırlanması şart bazı evrakları ve belgeleri aşağıda ki kısımda özenle belirttik.

Kanada Vize Başvurusu Nasıl Yapılır? - Gaziantep

Kanada vize başvurusu için oldukça önem taşıyan ve bilgi sahibi olmanızı gerektiren birkaç konu bulunmaktadır. Öncelikli olarak başvuru yapan kişinin banka hesabında bulundurması gereken bir miktar para olması şartı diğer bir konu ise başvuru yapan kişi veya kişilerin icraat etmekte olduğu meslekle ilgili belgeleri bulundurma şartıdır. Eğer ki kişi bir şirkette çalışmakta ise belirlenmiş şirkete ait belgelerde hazırladığı evrakların içine ilave olarak istenmektedir Kanada vize başvurunuzda uygulamanız gereken ve tamamlamanız gereken adımları yalın bir dille aşağıda sizler için hazırladık. 

  • Gerekli Olan Belgelerin Hazırlanması

Kanada vize başvurunuz için hazırlamanız gereken belgeler yazının yukarıda belirtilen bölümünde de gördüğünüz üzere bazı durumlarda değişkenlik gösterir. Seyahat için kullanacağınız pasaport türüne, seyahat etmekte ki amacınıza, veri sunum muafiyet durumunuza göre değişebilir. Kanada vize işlemleriniz için hazırlamanız gereken belge ve evraklar ile alakalı danışmak istediğiniz veya bilmeyip öğrenmek istediğiniz, tereddüt ettiğiniz her türlü konu için yetkili çalışma arkadaşlarımız ile irtibat haline geçebilirsiniz. Başvuru için hazırlanan belgeler eksiksiz bir şekilde tamamlandığı süre içerisinde sizlere en uygun olan şubemize gidip ofisimize teslim edebilir ya da kargo aracılığı ile evrak ve belgelerinizi yetkili arkadaşlarımıza ulaştırabilirsiniz. Evrak ve belgeleriniz elimize geçtiği anda görevli arkadaşlarımız detaylı bir şekilde kontrolünü yapar ve bu sayede herhangi bir sorun ön görüldüğü zaman zarfında görevli arkadaşlar tarafından sizlere bilgi verilir herhangi bir engelle karşılaşmadan sorun giderilir.

  • Başvuru Ücretinin Ödenmesi

Kanada ülkesine yapmak istediğiniz yolculuk için yatırılması gereken ücret bazen değişik sebeplerden farklılık gösterebilir. Bu durumlara, seyahat sebebi, kullanmakta olduğunuz pasaport türü ve veri sunu kaydı örnek olarak gösterilebilir. Kanada ülkesine yolculuk yapmak için başvuru ücreti ile ilgili daha kapsamlı ve detaylı bilgi edinebilmek istiyorsanız eğer alanında uzman danışman arkadaşımız ile iletişim haline geçebilirsiniz. Kanada vize başvurusu ücretini bulunduğunuz bölgeye en yakın ve en uygun şubemize giderek ödeme gerçekleştirebilir diğer bir seçenek olan EFT/Havale yoluyla da ödeme sağlayabilirsiniz.

  • Biyometrik Veri Sunumu

Kanada yolcularımız Kanada vizesi için başvuru yapmak isteyen bireylerden biyometrik veri sunumu isteğinde bulunulmaz.Yalnızca bu kısımda vize başvurunuz için tamamlamış olduğunuz ve elinizde olan belgeleri gerekli yerlere onaylatmanız gerekmektedir. Evrakları onaylatma prosedüründe sizlere gerekli olan destek ve yardımı uzman arkadaşlarımız sağlayacaktır. 

  • Pasaportun Teslim Alınması

Kanada vize başvurunuzu yaptığınız zaman zarfında yetkili çalışan arkadaşlarımız büyük bir önem ve titizlik göstererek günlük, detaylı incelemede bulunur. Kanada vize başvurunuz beklenildiği gibi olumlu bir şekilde sonuçlandığı zaman pasaportunuzu sizlere yakın olan şubemize giderek elden teslim alabilir ya da bizlere vermiş olduğunuz bilgiler doğrultusunda adresinize kargo aracılığı ile kapıda teslim yapabiliriz.

Can Plus Vizesi 

Can Plus Vizesi sadece Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları için geçerli kılınmıştır bir prosedürdür. Vize süresi 72 saat ile 5 iş günü içinde sonuçlanmaktadır. Geçtiğimiz 10 yılı düşündüğümüz zaman Kanada vizesine sahip olan kişiler, hali hazırda kullanıma açık olan ABD vizesine sahip kişiler Kanada Can Plus vizesine başvuruda bulunma hakkına sahiptirler. Varsayalım ki Amerika vize süresi sonlanmış ancak son yıl içerisinde ülkeye giriş çıkış yapmış olan kişileri de içerisine kapsar. Ancak kişinin pasaportunda giriş-çıkış kaşesinin vurulmuş olması zorunlu bir durumdur. Can Plus vizesinin başka bir artı yönü ise daha az evrak hazırlayarak başvuru işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Kanada, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarını transit vize zorunluluğu vardır. Transit vize bir ülkeye giderken aktarma yapmak zorunda olduğumuz durumlarda aktarma yapılan ülkenin sınırından geçebilmek için kısa süreli bir vize türü olarak açıklayabiliriz. Can Plus programı transit vize sorununa önemli bir ölçüde çözüm getirmiştir. Son 10 yılda alınmış ABD vizesi, Kanada vizesi veya oturum varsa daha rahat bir yoldan vize sahibi olabilirsiniz.

Kanada Vize Başvurusunda Şahsen Bulunmak Gerekir mi? - Gaziantep

Kanada Vize başvurusunda başvurunun herhangi bir aşamasında konsolosluğa gitme gibi bir zorunlu durum yoktur. Vize başvurunuz için hazırladığımız evraklar ve belgeler bu alanda çalışan arkadaşlarımız gereken yerlere ulaştıracak ve onaylanacaktır. Bu sayede sizinde işleriniz aksamadan vize başvuru süreciniz bizler tarafından takip edilip güvenilir bir şekilde devam edecektir.

Kanada Vize Başvuru Formu

Kanada vize evrakları arasında en önemli belge olma özelliği taşıyan Kanada Vize Başvuru Formu için buraya tıklayabilirsiniz.

Kanada Vize Başvurunuz Kaç Günde Çıkar? - Gaziantep

Kanada vize başvuru süresi 15 ila 35 gün olarak belirtilmiştir. Fakat bu durum bazen değişkenlik gösterebilir. Değişkenlik gösterdiği durumlardan bazıları ,seyahat nedeniniz ve sahip olduğunuz pasaport türü olabilir .Belirtilen bu durumların gidişatına bağlı olarak vize başvuru süreciniz 15 ila 35 günden daha erken ya da daha geç sonuçlanma durumuna sahiptir. Bu konu ile ilgili merak edilen herhangi bir soru yada sorun için ekip arkadaşlarımız ile irtibat haline geçebilirsiniz. 

Euroasia Global Visa Services aracılığıyla Gaziantep şubemizden yapacağınız Kanada vize başvurusu ile ilgili aklınıza takılan bütün sorulara cevap bulabilirsiniz eğer okumuş olduğunuz yazı yetersiz geldi ve farklı sorular sormak istiyorsanız gaziantep@eagvs.com e-posta adresinden dilerseniz de +90 (342) 255 50 17 numaralı telefon hattından ekip arkadaşlarımızla iletişime geçebilirsiniz. Umarız vermiş olduğumuz bu hizmetten yararlanabilirsiniz. İyi günler dileriz.

Kanada ile ilgili merak ettiklerinizi sorun , yardımcı olalım.

Uzman danışmanlarımız sizlere en iyi hizmeti ve cevabı verecektir.

Hepsini Görüntüle Soru Sor

Kanada Vizesi Gaziantep
V. Ö. 06/05/20, 17:41 Cevabı Görüntüle
İyi günler, ben şirket sahibiyim 2 çalışanım ile birlikte bir iş görüşmesine katılmak üzere seyahat etmeyi planlıyoruz Kanada vizesi Gaziantep işlemleri hakkında bilgi almak istiyorum. İş görüşmesi için davetiyemizi de aldık. Şunu öğrenmek istiyorum üçümüz birlikte seyahat edeceğiz bu bir sorun yaratır mı? Üçümüze de vize çıkar mı çünkü o iş görüşmesinde mutlaka üçümüz de bulunmalıyız? Vize ücretleri ve vize başvurusu olumsuz sonuçlanması durumunda ücret geri ödeniyor mu bu konular hakkında beni kısaca bilgilendirmenizi rica ederim.
EUROASIA GLOBAL VISA SERVICES

 

 
BASE_URL = '';