x
Kanada

Vize İşlemleri

Kanada

Kanada Vizesi Edirne

H. M. 06/05/20, 17:23
Merhabalar Kanada vizesi Edirne ile ilgili bilgi almak istiyorum. Ben yeni mezun oldum daha önce hiçbir yerde çalışmadım Kanada da bir akrabam var o benim orada çalışmam için beni işe almayı düşünüyor ama öncelikle benimle görüşmek istiyor orada şirketi var hem daha detaylı konuşmak hem de iş ortamını görmem için. Bana imkanlar sunacak vize alabilmem için neler yapmalıyım bir de nasıl bir vize almalıyım? Çalışmadığım için bana vize çıkar mı? Yardımcı olursanız çok sevinirim şimdiden teşekkürler.
EUROASIA Müşteri Temsilcisi

Merhaba sayın ilgili, Euroasia Global Visa Services’in sayfasını ziyaret ederek bizlere danıştığınız için teşekkür ederiz. Edirne Kanada vize başvurusunda bulunurken seyahat amacınıza yönelik olarak vize kategorisi belirlenir. Sizler Kanada’da çalışmak için bir ön araştırma ve anlaşma yapmak için seyahat etmeyi düşünüyorsunuz yani tam olarak çalışma vizesi kapsamına girmediği için sizler bu aşamada turistik bir bize başvurusunda bulunarak kısa süreli bir seyahat planı yapabilirsiniz.

Kanada Vize Başvurusu Edirne

Daha önce ve şu an çalışmamanız yeni mezun olmanız ve yaşınızın genç olması normal şartlarda vize başvurusu için pek uygun görülmemektedir. Fakat uygun bir başvuru için dikkat etmeniz gereken konuları göz önünde bulundurarak vize başvurunuzda olumlu etki yaratabilirsiniz. Kanada vize işlemleri Edirne için vize uzmanlarımız sizlere her türlü konuda destek sunmaktadır. Sizler için en uygun başvuruyu yapmanızda gerekli yönlendirmeleri yapmakta ve işlemlerinizle ilgili tüm bilgileri sizlerle paylaşmaktadır. Eğer mümkünse Kanada’daki akrabanızdan bir davetiye alarak davetiyenizde seyahat amacınız net bir şekilde belirtilmelidir. Sizler de seyahat amacınızı detaylı bir şekilde belirtecek vize talep dilekçesi yazarak (dilerseniz bu dilekçe tarafımızdan yazılmaktadır) güçlü ve doğru evraklar sunarak seyahatiniz boyunca düzenli bir geliriniz olmadığı için ailenizden başta anne ve babanız olmak üzere veya diğer aile fertlerinizden birisi seyahatiniz boyunca sizlere sponsor olarak uygun bir başvuru gerçekleştirebilirsiniz.

Kanada vize başvurusu Edirne ofisimizde tüm işlemlerinizi sizler adına gerçekleştirmektedir. Sizden istenilen gerekli evrakları eksiz bir şekilde hazırlayarak ve randevu günü İstanbul’daki başvuru merkezine gelerek parmak izi vereceksiniz. Parmak izi alınması zorunlu olduğu için şahsen başvuru merkezinde bulunmanız gerekmektedir. Kanada vizesi başvuru merkezleri Yalnızca İstanbul ve Ankara’da bulunmaktadır. Edirne ilimiz de İstanbul merkezine bağlı olduğu için İstanbul’dan parmak izi vermeniz gerekmektedir. Kanada vizesi Edirne ve tüm vize işlemlerinizle ilgili detaylı bilgi almak için iletişim bilgilerimizden vize uzmanlarımızdan gerekli desteği alabilirsiniz.

Saygılarımızla.

Kanada vizesi Edirne

Cevap Ver
Spam mesajı olmadığını anlamamız için lütfen doğrulama yapınız.
EUROASIA GLOBAL VISA SERVICES