x
Kanada

Vize İşlemleri

Kanada

Telefon/Faks

+90 (322) 245 01 05

Çalışma Saatleri

Hafta içi: 8.30-18.00
Cumartesi: 10.00-14.00

Eposta

adana@eagvs.com

Kanada Vize Başvuru, Adana

Saygıdeğer Misafirlerimiz;

Adana şubemizden yapacağınız Kanada vize başvurunuz ile alakalı gereken tüm bilgilere sahip olabileceğiniz Euroasia Global Visa Services Adana sayfamıza hoşgeldiniz.

Sayfamızda Kanada vize başvurunuz için sizlere sunacağımız tüm hizmetlerden yararlanabilir aynı zamanda gerekli olan tüm evrak ve belgelere sayfamız sayesinde kolaylıkla sahip olabilirsiniz. Vermiş olduğumuz bu hizmet vize başvuru sürecinizi sizler için daha kolay hale getirecek.

Başta Adana olmak üzere Seyhan, Yüreğir, Çukurova, Sarıçam, Ceyhan, Kozan, İmamoğlu, Karataş, Karaisalı, Pozantı, Yumurtalık, Tufanbeyli, ilçelerinin yanı sıra Osmaniye, Kahramanmaraş, İçel, Kayseri, Niğde, Hatay gibi çevre illerimizde ikamet eden vatandaşlarımız Kanada  vize hizmetimizden faydalanabilir.

Kanada vize başvurusu ile alakalı bir çok bilgiden haberdar olmak ve bu alanda daha fazla bilgiye sahip olmak için alanında görevli çalışan arkadaşlarımıza Adana@eagvs.com e-posta adresinden veya +90 (322) 245 01 05 numaralı telefon hattından irtibata geçebilirsiniz.

Kanada Vizesi Kimlere Gerekir? - Adana

Sayın ziyaretçiler Türkiye’den kolay bir şekilde Kanada vize başvurusu yapabilir, vize sahibi olabilir aynı zamanda seyahatinizi gerçekleştirebilirsiniz. Kanada’ya yapmak istediğiniz yolculuk için kullanacak olduğunuz pasaport türünün herhangi bir önemi bulunmamaktadır. Turistik gezi, ticari ilişkiler veya eğitim gibi çeşitli amaçlar gözetmeksizin pasaport çeşidi ayrımı yapmadan Kanada vizesi alınması gerekmektedir.

Kanada Vize Başvurusu İçin Gerekli Evraklar - Adana

Kanada vize başvuru aşamasında başvuruyu gerçekleştiren kişinin sahip olması gereken evraklar çeşitli durumlarda değişkenlik arz edebilir. Buna örnek olarak başvuruda bulunan kişi veya kişilerin icra ettiği mesleğe, seyahat sebebine ayrıca kullanacağı pasaport türüne ilişkin olarak bu durumlarda değişkenlik gösterir. Yolcularımızın, neden seyahat etmek istediklerine yönelik olarak vize türünü ve vize sürecini belirtmeleri başvuru sürecinin sonuçlanmasında önem taşır.

Kanada vize başvurunuz için gereken evrakları aşağı kısımda sizler için belirttik, bu bölümü dikkate almanız gerekmektedir.

Kanada Vize Başvurusu Nasıl Yapılır? - Adana 

Kanada vize başvurunuz için önem taşıyan birkaç husus hakkında bazı bilgilerde bulunmamız gerekir. Başvuru yapan kişilerin banka hesaplarında mutlaka belirli miktar para bulunması gerekmektedir. Diğer bir husus ise başvuru yapanların mesleki durumu devreye girmektedir. İcra etmekte olduğu meslek oldukça önem taşır. Kanada vize başvurusuna müracaat eden bireylerin yapmakta olduğu meslekle alakalı bir takım belgeler istenir, kişi eğer bir şirket çatısı altında çalışıyor ise çalıştığı şirket ile alakalı belgeleride ek olarak bulundurması gerekmektedir. Kanada vize başvurunuz ile alakalı izlemeniz gereken adımları sade bir dil ile aşağı kısımda sizlerle paylaştık.

  • Gerekli Olan Belgelerin Hazırlanması

Kanada vize başvurunuz için gerekli olan belgeler yukarıda belirttiğimiz gibi bazı durumlarda farklılık gösterir. Pasaportunuza, seyahat sebebinize, veri sunum muafiyet durumunuza göre değişkenlik arz eder. Kanada vize işlemleriniz için hazırlamanız ve bulundurmanız gereken belgeler ile alakalı kapsamlı ve güncel bilgi edinmek için yetkili çalışma arkadaşlarımız ile iletişime geçebilirsiniz. Başvuru için hazırlamış olduğunuz belgeleri hatasız bir şekilde tamamlandığına emin olduğunuzda sizlere en yakın olan şubemize giderek evraklarınızı teslim edebilir veyahut kargo aracılığı ile evrak ve belgelerinizi güvenilir bir şekilde bizlere ulaştırabilirsiniz. Evrak ve belgeleriniz elimize geçtiği an itibari ile görevli arkadaşlarımız büyük bir titizlikle inceleyerek kontrolde bulunur ve bu sayede herhangi bir aksi durumda bizler tarafından tarafınıza bilgi verilir. Herhangi bir olumsuz durum ile karşılaşmadan sorun giderilir.

  • Başvuru Ücretinin Ödenmesi

Kanada ülkesine yapmak istediğiniz yolculuk için ödeyeceğiniz ücret birkaç durumda değişkenlik gösterir. Bu durumlar; yolculuk sebebine, kullanmakta olduğunuz pasaport ve veri sunu kaydına göre değişkenlik göstermektedir. Kanada ülkesine gitmek için yapmış olduğunuz başvuru ücreti ile ilgili daha kapsamlı bilgi almak için danışman arkadaşımız ile iletişim kurabilirsiniz. Kanada vize başvurusu ücretini sizlere ulaşımı en kolay şubemizi ziyaret ederek ödeme yapabilir veyahut EFT/Havale yoluyla ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz.

  • Biyometrik Veri Sunumu

Sevgili Kanada yolcularımız Kanada vizesi için başvuruda bulunan adaylardan biyometrik veri sunumu talebinde bulunulmaz. Bu alanda sadece hazırlamış olduğunuz belge ve evrakları gerekli mecralara onaylatmanız şarttır. Bu aşamada gerekli olan tüm yardımı alanında görevli çalışma arkadaşımız sizlere destek için güvenli bir şekilde sağlayacaktır. 

  • Pasaportun Teslim Alınması

Kanada vize başvurunuzu yaptığınız an itibari ile görevlendirilen ekip arkadaşımız özenle gün aksatmadan gerekli tüm incelemeleri sağlayarak başvuru sürecini takip altına alır. Kanada vize başvurunuz olumlu olarak sonuçlandığı zaman pasaportunuzu size en uygun şubemizi ziyaret ederek elden teslim alabilir veya bizlere vermiş olduğunuz adres bilgileri doğrultusunda kargo yoluyla kapıda teslim yapabiliriz. 

Kanada Vize Başvuru Formu Adana

Kanada vize başvurusu için doldurmanızın zorunlu olduğu Kanada vize başvuru formu, buraya tıklayarak kolaylıka erişilir.

Can Plus Vizesi 

Can Plus Vizesi sadece Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları için geçerli olmaktadır. Vize süresi takiben 3 ile 5 iş günü içerisinde sonuç göstermektedir. Son 10 yıla baktığımızda Kanada vizesi alanlar, hala kullanıma açık olan ABD vizesine sahip kişiler Kanada Can Plus vizesine başvuruda bulunabilmektedir. Şayet Amerika vize süresi bitmiş fakat son yıl içerisinde ülkeye giriş çıkış gerçekleştirmiş kişileri de kapsamaktadır. Kişinin pasaportunda giriş-çıkış kaşesinin vurulmuş olması şartı bulunmaktadır. Can Plus vizesinin artı bir yanı ise daha az evrak bulundurarak başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Kanada, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarını transit vizeye tabi tutmuştur. Transit vize bir ülkeye giderken aktarma yapılması gerektiği durumlarda aktarma yapılan ülkenin sınırından geçebilmek için kısa süreli vize türüdür. Can Plus programı transit vize sorununa büyük ölçüde çözüm getirmiştir. Son 10 yılda alınmış ABD vizesi, Kanada vizesi veya oturum varsa daha basit bir şekilde vize sahibi olabilirsiniz. 

Kanada Vize Başvurusunda Şahsen Bulunmak Gerekir mi? - Adana 

Kanada vize başvuru aşamasında başvuruda bulunan kişi veya kişilerin herhangi bir aşamada konsoloslukta bulunması zorunluluğu yoktur. Vize başvurunuz için hazırladığınız belge ve evrakları alanında uzman görevli arkadaşlarımız gerekli mecralara ulaştıracak, takipte bulunacak ve onaylatacaktır. Bu şekilde başvurunuz herhangi bir aksilik yaşamadan devam edecektir. 

Kanada Vize Başvurunuz Kaç Günde Çıkar? - Adana 

Kanada için belirlenen vize başvuru süresi 15 ila 35 gün içerisinde neticelenir. Ancak bu durum bazı sebep ve durumlara göre değişkenlik arz eder. Seyahat nedeniniz ve sahip olduğunuz pasaport bu duruma örnek olarak gösterilebilir. Bu durumlar göz önünde bulundurulduğunda vize başvuru süreniz belirtilen günden daha erken veya daha geç sonuçlanabilir. Bu hususta aklınıza takılan herhangi bir soru için ekip arkadaşlarımız ile iletişime geçebilirsiniz. 

Euroasia Global Visa Services aracılığı ile Adana şubemizden gerçekleştireceğiniz vize başvurusu hakkında güncel bilgi erişimi için Adana@eagvs.com e-posta adresinden aynı zamanda +90 (322) 245 01 05 numaralı telefon hattından danışmanlık hizmetinden dilediğiniz gibi faydalanabilirsiniz. Sayfamıza yapmış olduğunuz ziyaret için teşekkür eder iyi günler dileriz.

Kanada ile ilgili merak ettiklerinizi sorun , yardımcı olalım.

Uzman danışmanlarımız sizlere en iyi hizmeti ve cevabı verecektir.

Hepsini Görüntüle Soru Sor

Kanada Vizesi Adana
T. A. 07/05/20, 11:42 Cevabı Görüntüle
Merhaba iyi günler Kanada vizesi Adana için bilgi almak istiyorum. Kardeşim Kanada’da okul okuyor ben de onun yanına gitmek istiyorum birlikte biraz zaman geçirmek istiyoruz aynı zamanda turistik yerleri de ziyaret etmeyi planlıyoruz. Ben özel bir şirkette sigortalı olarak çalışıyorum. Kardeşim bu ziyaret için davetiye göndermeli mi? Ve hesabımda ne kadar para olması lazım? İyi çalışmalar diliyorum.
EUROASIA GLOBAL VISA SERVICES

 

 
BASE_URL = '';