x
Kanada

Vize İşlemleri

Kanada

Adres

Fener, No: 75/A Grand Duke İş Merkezi K:3 No: 13, Bülent Ecevit Blv., 07160 Muratpaşa/Antalya

Telefon/Faks

+90 (242) 255 01 34

Çalışma Saatleri

Hafta içi: 8.30-18.00
Hafta sonu: 10.00-14.00

Eposta

antalya@eagvs.com

Kanada Vize Başvuru, Antalya

Saygıdeğer misafirlerimiz;

Antalya şubemizden gerçekleştireceğiniz Kanada vize başvuru süreciniz ile ilgili temin etmeniz gereken tüm bilgi belge ve evraklara erişim sağlayabileceğiniz Euroasia Global Visa Services Antalya sayfamıza hoşgeldiniz.

Bu sayfada Kanada vize başvurusu hakkında öğrenmek istediğiniz, merak ettiğiniz, vize başvuru sürecinde neler yapmanız gerektiği gibi birçok soruya cevap bulabilirsiniz. Bunun yanı sıra başvuru süreniz boyunca başvuru için hazırlanması gereken tüm evrak ve belgelere ekip arkadaşlarımız yardımı ile sahip olabileceksiniz.

Sağladığımız bu hizmet sayesinde vize başvurunuzu daha bilinçli olmanızı ve takım arkadaşlarımız sayesinde daha kolay bir şekilde vize başvurunuzun onaylanmasını temenni ediyoruz.

Başta Antalya olmak üzere Kepez, Muratpaşa, Alanya, Manavgat, Konyaaltı, Serik, Aksu, Kumluca, Döşemealtı, Kaş, Korkuteli, Gazipaşa, Gündoğmuş, İbradı, Kaş, Kemer, Kepez ilçeslerinden aynı zamanda İçel, Burdur, Konya, Muğla, Isparta gibi komşu illere de Kanada vize başvurusu için gereken tüm hizmeti sağlamaktayız. Sağlamış olduğumuz bu hizmet Antalya’nın çevre il ve ilçelerimizde yararlanabilmektedir.

Kanada vize başvuru ile alakalı sormak istediğiniz soruların tümüne sayfamızdan eğer yetersiz gelirse daha fazlası uzman ekip arkadaşlarımızdan öğrenebilirsiniz. Bizlere Antalya@eagvs.com e-posta adresinden dilerseniz de +90 (242) 255 01 34 numaralı telefon numarasından ulaşım sağlayabilirsiniz.

Kanada Vizesi Kimlere Gerekir? - Antalya

Kıymetli misafirlerimiz, Türkiye’den oldukça kolay yollar izleyerek Kanada vize başvurusu yapabilir, vize alabilir ve de aynı zamanda seyahatinizi yapabilirsiniz. Kanada’ya yapmak istediğiniz yolculuk için kullanacak olduğunuz pasaport türü vize almanız için herhangi bir engel taşımaz. Turistik gezi, ticari ilişkiler veya eğitim gibi çeşitlilik gösteren amaçlardan hangisi için yolculuk yapmak isterseniz isteyin pasaport türü farkı yapmadan Kanada vizesi sahip olabilirsiniz.

Kanada Vize Başvuru Formu

Kanada vizesi için doldurulması zorunlu olan Kanada Vize Başvuru Formu için buraya tıklayabilirsiniz.

Kanada Vize Başvurusu İçin Gerekli Evraklar - Antalya

Kanada vize başvurusunu yaparken başvuruyu yapan kişinin hazırlaması gereken evrak ve belgelerin değişkenlik gösterdiği bir takım önemli konular bulunmaktadır. Konulardan biri başvuruda bulunan kişilerin yapmakta olduğu meslek, seyahat etmesini gerektiren durum ve de seyahati için kullanacağı pasaport türüdür. Seyahat etmek için başvuruda bulunan kişilerin, ne amaçla seyahat etmek istediklerini, vize türünü ve vize sürecini belirtmeleri başvuru sürecinin sonuçlanmasında büyük bir rol alır. Kanada vize başvurunuz için hazırlanmanız ve bulundurmanız gereken evraklar ve belgeleri aşağıda bulunan yazımızın devam eden bölümüne maddeler halinde belirttik, bu bölümü önemle okumanızı tavsiye ederim.

Kanada Vize Başvurusu Nasıl Yapılır? - Antalya 

Kanada vize başvurusu ile alakalı bazı önemli noktalar vardır. ilk olarak Kanada vize başvurusunu gerçekleştirecek olan adayların kendilerine ait banka hesaplarında belirlenen miktarda para bulundurması şartıdır. Bir diğer konu ise Kanada vize başvurusunda bulunmak isteyen kişilerin seçmiş ve icra etmekte oldukları meslek dalıdır. Bu durum oldukça önem taşır. Başvuruda bulunanların çalışmakta oldukları meslek dalı ile ilgili bazı evrak ve belgeleri temin etmeniz gerekmektedir. Kişi eğer bir şirket de çalışıyor ise çalışmakta olduğu şirket ile ilgili alınması gerekli bazı evraklarıda bulundurması gerekmektedir. Kanada vize başvurunuz için hazırladığımız önem taşıyan bazı bilgileri yazının devamında sizler için belirttik.

  • Gerekli Olan Belgelerin Hazırlanması

Kanada vize başvurunuz için hazırlamanız gereken belgeler metnin yukarı kısmında belirttiğimiz üzere bazı durumlarda farklılık arz edebilir. Seyahat için kullanacağınız pasaport türüne, seyahat amacınıza, veri sunum muafiyet durumunuza göre değişkenlik gösterebilir. Kanada vize işlemleriniz için hazırlamanız gereken belge ve evraklar ile alakalı danışmak istediğiniz veya öğrenmek istediğiniz her türlü bilgi için yetkili çalışma arkadaşlarımız ile iletişim haline geçebilirsiniz. Başvuru için hazırlanan belgeler eksiksiz bir şekilde hazırlanıp, tamamlandığı süre zarfında size en yakın olan şubemize gidip bizleri ziyaret ederek tarafımıza teslim edebilir ya da kargo aracılığı ile evrak ve belgelerinizi yetkili arkadaşlarımıza ulaştırabilirsiniz. Evrak ve belgeleriniz elimize geçtiği anda görevli arkadaşlarımız detaylı bir şekilde kontrolünü sağlar ve bu sayede herhangi bir sorun ön görüldüğü zaman zarfında görevli arkadaşlar tarafından sizlere bilgi verilir. Bu sayede herhangi bir engelle karşılaşmadan sorun giderilir.

  • Başvuru Ücretinin Ödenmesi

Kanada ülkesine yapmak istediğiniz seyahat için yatırılması gereken ücret bazı durumlarda farklılık arz edebilir. Bu durumlara örnek olarak; seyahat sebebi, kullanmakta olduğunuz pasaport türü ve veri sunu kaydı örnek olarak gösterilebilir. Kanada ülkesine yolculuk yapmak için başvuru ücreti ile ilgili daha kapsamlı edinebilmek istiyorsanız eğer alanında uzman danışman arkadaşımız ile iletişim kurabilirsiniz. Kanada vize başvurusu ücretini bulunduğunuz yere en yakın şubemize giderek ödeme gerçekleştirebilir diğer bir seçenek olan EFT/Havale yoluyla da ödeme sağlayabilirsiniz.

  • Biyometrik Veri Sunumu

Kanada yolcularımız Kanada vizesi için başvuru yapmak isteyen bireylerden biyometrik veri sunumu isteğinde bulunulmaz. Bu aşamada sadece hazırlamış olduğunuz belge ve evrakları gerekli yerlere onaylatmanız gerekmektedir. Bu aşamada ihtiyaç duyduğunuz tüm yardımı uzman çalışma arkadaşlarımız tarafından sizlere sağlanacaktır.

  • Pasaportun Teslim Alınması

Kanada vize başvurunuzu yaptığınız zaman zarfında yetkili çalışan arkadaşlarımız büyük bir önem ve titizlik göstererek inceleme yapar. Başvuru sürecini yakinen takipte bulunur. Kanada vize başvurunuz sonuçlandığı an itibariyle pasaportunuzu sizlere yakın olan şubemize giderek elden teslim alabilir ya da bizlere vermiş olduğunuz bilgiler doğrultusunda adresinize kargo aracılığı ile kapıdan teslim yapabiliriz. 

Can Plus Vizesi 

Kanada Can Plus Vizesi sadece Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları için geçerli kılınmıştır bir uygulamadır. Vize süresi yaklaşık 72 saat ile 5 iş günü içinde neticeye varmaktadır. Son 10 yılı göz önünde bulundurduğumuz zaman zarfında Kanada vizesi alan kişiler, şu an kullanıma açık olan ABD vizesine sahip kişiler Kanada Can Plus vizesine başvuruda bulunma hakkı vardır. Diyelim ki Amerika vize süresi son bulmuş ancak son yıl içerisinde ülkeye giriş çıkış yapmış olan kişileri de içerisine kapsar. Ancak kişinin pasaportunda giriş-çıkış kaşesinin vurulmuş olması zorunluluğu içerir. Can Plus vizesinin diğer bir avantajlı yanı ise daha az evrak hazırlayarak başvuru işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Kanada, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarını transit vizeye tabi tutmuştur. Transit vize bir ülkeye giderken aktarma yapmak zorunda olduğumuz durumlarda aktarma yapılan ülkenin sınırından geçebilmek için kısa süreli bir vize çeşidi olarak açıklayabiliriz. Can Plus programı transit vize sorununa büyük ölçüde çözüm üretmiştir ve getirmiştir. Son 10 yılda alınmış ABD vizesi, Kanada vizesi veya oturum varsa daha kolay yollardan vize sahibi olabilirsiniz.

Kanada Vize Başvurusunda Şahsen Bulunmak Gerekir mi? - Antalya

Kanada vize başvuru aşamasında, başvuru yapan kişilerin parmak izi vermeleri için vize başvuru merkezine gelmeleri gerekmektedir. Parmak izi aşamanızın ardından vize başvurusu için hazırlanan belge ve evrakları uzman görevli arkadaşımız takibini sağlayacak süreci devam ettirecek ve güvenli bir şekilde onaylatacaktır. Bu sayede hiçbir sorun olmadan işlemleriniz tamamlanacaktır. 

Kanada Vize Başvurunuz Kaç Günde Çıkar? - Antalya

Kanada için belirlenen vize başvuru süresi 15 ila 35 gün süre zarfı içindedir ancak bu süre bazı olumlu veya olumsuz durumlara göre değişebilir. Seyahat nedeniniz ve sahip olduğunuz pasaport bu durumların örneklerinden bazılarıdır. Belirtilen bu durumların akıbetine bağlı olarak vize başvuru süreciniz 15 ila 35 günden daha erken yada daha geç sonuç alma olasılığına sahiptir. Bu konu ile ilgili merak edilen herhangi bir soru için ekip arkadaşlarımız ile irtibat haline geçebilirsiniz. 

Euroasia Global Visa Services aracılığıyla Antalya şubemizden yapacağınız Kanada vize başvurusu ile ilgili yukarıda belirttiğimiz bilgiler eksik geldi ise ve hala kafanızda yapacağınız vize başvurunuz ile ilgili soru işareti varsa Antalya@eagvs.com e-posta adresinden ve +90 (242) 255 01 34 numaralı telefon hattından dilediğiniz zaman bizlerle iletişime geçebilirsiniz.İyi günler dileriz.

Kanada ile ilgili merak ettiklerinizi sorun , yardımcı olalım.

Uzman danışmanlarımız sizlere en iyi hizmeti ve cevabı verecektir.

Hepsini Görüntüle Soru Sor

Kanada Vizesi Antalya
F. F. 06/05/20, 17:52 Cevabı Görüntüle
İyi günler, Kanada vizesi Antalya hakkında bilgi almak istiyorum. Ben ve eşim birlikte seyahat etmeyi düşünüyoruz ikimizde emekliyiz. Düzenli kira gelirlerimiz ve yatırımlarımız var. Hayatımızın bundan sonraki kısmını dünyayı gezerek geçirmek istiyoruz. Daha önce birçok ülkeye gittik ve hiçbir sorun yaşamadan geri döndük görmek istediğimiz sıradaki ülke Kanada olmasını istiyoruz. Vize başvurusunda hazırlamamız gereken evraklar nelerdir? Antalya’dan başvuru yapabilir miyiz? İşlemler ile ilgili beni biraz bilgilendirebilir misiniz? Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.
EUROASIA GLOBAL VISA SERVICES

 

 
BASE_URL = '';