x
Kanada

Vize İşlemleri

Kanada

Kanada Vizesi İzmir

K. N. 06/05/20, 16:54
Merhabalar ben ve yakın yakın arkadaşım Kanada’ya gitmek istiyoruz, Kanada vizesi İzmir ikametli kişiler için nereden yapılıyor? İkimiz de devlet memuru olarak çalışmaktayız. Bir haftalık gibi kısa bir süre gezi planımız var. Pasaportumuzda sadece 1 tane Almanya vizesi de var bunun bir faydası olur mu? Kanada Vize işlemlerimiz için sizden destek almak istiyoruz. Bu seyahat için detaylı bir şekilde İngilizce vize talep dilekçesi de yazmamız gerekiyor sanırım bu konuda da yardımcı oluyorsunuz. Şimdiden teşekkürler.
EUROASIA Müşteri Temsilcisi

Kanada vize başvuru süreciyle ilgili sizlere kısa bir bilgilendirme yapacağız detaylarını müşteri temsilcilerimizle görüşerek öğrenebilirsiniz. Kanada vize işlemleri İzmir için mesai saatleri içerisinde randevu almadan dilediğiniz zaman ofisimize gelebilir veya uzaktan iletişim (telefon, mail) kurabilirsiniz. Daha önce yapılan Kanada vize başvurularında başvuru sahiplerinin şahsen başvuruya gelmeleri gerekmiyordu fakat 31 Temmuz 2018 yılında güncellenen bilgiler doğrultusunda başvuru sahipleri randevu günü şahsen gelmeli ve işlemleri için parmak izi verilmesi zorunlu hale gelmiştir.

İzmir’deki ofisimizle iletişime geçmeniz durumunda tüm işlemlerinizi sizin adınıza bizler gerçekleştirmekteyiz. Başvuruları Konsolosluk direkt olarak almamakta yetkilendirmiş olduğu bir acente aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Başvuru merkezleri yalnızca İstanbul ve Ankara’da bulunmaktadır. Kanada vize başvurusu İzmir ikametli başvuru sahipleri Ankara’daki başvuru merkezinde randevu almaları gerekmektedir. Siz hiç yorulmadan yalnızca randevu günü parmak izi vermek için başvuru merkezinde bulunacaksınız. Başvuru merkezinde de yetkili Euroasia Global Visa Services temsilcimiz sizlere eşlik edecektir. Başvuru merkezinde dosyanız müşteri temsilciniz tarafından sunulur, gerekli ödemeleriniz yapılır.

Kanada Vize Başvurusu İzmir

Bizler yapacağınız tüm vize türleri için seyahat amacınıza ve mevcut durumunuza uygun olarak detaylı bir şekilde İngilizce vize talep dilekçesi yazmaktayız. Kanada vize işlemleri İzmir için bizler tüm işlemlerinizi (form doldurulması, randevu alımı, harçların ödenmesi, evrak kontrolü ve süreç takibi) sizin adınıza gerçekleştirmekteyiz. Bunu da hizmetimize dahil ederek herhangi bir ek ücret talep etmeden yapmaktayız. Seyahat geçmişinizin olması yapacağınız Kanada vize başvurusunun değerlendirilmesinde sizin için avantaj olacaktır.

Kanada vizesi İzmir için detaylı bilgi almak ve hizmet almak için iletişim bilgilerimizden bizlere ulaşarak müşteri temsilcilerimizden gerekli desteği alabilirsiniz.

Saygılarımızla

Kanada Vizesi İzmir

Cevap Ver
Spam mesajı olmadığını anlamamız için lütfen doğrulama yapınız.
EUROASIA GLOBAL VISA SERVICES