x
Kanada

Vize İşlemleri

Kanada

Adres

Elimkon Euro Fuar Horozlar mah. Şenyurt sok. no:26 Selçuklu Konya

Telefon/Faks

0 332 225 40 24

Çalışma Saatleri

Hafta içi: 8.30-18.00
Cumartesi: 10.00-14.00

Eposta

konya@eagvs.com

Kanada Vize Başvuru, Konya

Kıymetli Misafirlerimiz;

Konya şubemizden başvurusunu gerçekleştireceğimiz Kanada vizesi hakkında gereken tüm bilgilere sahip olabileceğiniz Euroasia Global Visa Services Konya sayfamıza hoşgeldiniz.

Sayfamızda Kanada vize başvurunuz için sizlere sunacağımız tüm danışmanlık hizmetlerden yararlanabilir aynı zamanda elinizde bulunması gereken bütün evrak ve belgelere sayfamız aracılığı ile rahatça sahip olabilirsiniz. Sizler için özenle sunduğumuz hizmet vize sahibi olmanız için büyük ölçüde avantaj sağlayacaktır. 

Başta Konya ilimiz olmak üzere Ankara, Eskişehir, Afyon, Isparta, Karaman, Niğde, Aksaray, Mersin komşu illerimiz ve AhırlıAkören, Akşehir, Altınekin, Beyşehir, Bozkır, Çeltik, Cihanbeyli, Çumra, Derbent, Derebucak, Doğanhisar, Emirgazi, Ereğli, Güneysınır, Hadim, Halkapınar, Hüyük, Ilgın, Kadınhanı, Karapınar, Karatay, Kulu, Meram, Sarayönü, Selçuklu, Seydişehir, Tuzlukçu, Yalıhüyük, Yunak ilçelerimizin hepsi vize başvurusu için hazırlamış olduğumuz bu hizmetten faydalanabilir.

Kanada vize başvurunuz için daha ayrıntılı bilgilere erişmek ve bu konu hakkında merak ettiklerinizin cevabını bulmak için konya@eagvs.com e-posta adresinden veya +90 (332) 225 40 24 numaralı telefon hattından şirket çalışanlarımız ile iletişime geçebilirsin. 

Kanada Vizesi Kimlere Gerekir? - Konya

Sevgili ziyaretçilerimiz, Türkiye’den dilediğiniz gibi kolay seçenekler dahilinde Kanada vize başvurusu yapabilir, vize alabilir ve bunun yanında seyahatinizi gerçekleştirebilirsiniz. Kanada seyahatiniz de kullanacak olduğunuz pasaport türü vize almanız için herhangi bir sorun teşkil etmez. Turistik gezi, ticari ilişkiler veya eğitim gibi çeşitlilik gösteren durumlardan herhangi birini seçmenizin hiçbir sakıncası yoktur böylelikle pasaport türü göz önünde bulundurulmadan Kanada vizesi alabilirsiniz. 

Kanada Vize Başvurusu İçin Gerekli Evraklar - Konya

Kanada vize başvurusunu yaparken başvuruda bulunan kişinin tamamlaması gereken evrak ve belgelerin farklılık gösterdiği belli başlı önemli konular bulunmaktadır.Konulardan ilki başvuruyu gerçekleştirecek kişilerin icra ettikleri meslek, seyahat etmesi için belirlediği neden ve seyahati sırasında kullanacak olduğu pasaport türüdür. Seyahat etmek için başvuruda bulunan bireylerin, niçin seyahat etmek istediklerini, vize türünü ve vize sürecini belirtmeleri başvuru sürecinin sonuçlanmasını olumlu yönde katkısı olur.Kanada vize başvurunuz için hazırlanmanız ve bulundurmanız gereken evraklar ve belgeleri aşağı kısımda kategoriler halinde yalın bir şekilde belirttik, bu bölümü dikkate almanızı tavsiye ederim.

Kanada Vize Başvurusu Nasıl Yapılır? - Konya 

Kanada vize başvurusu hakkında oldukça önemli birkaç durumlar belirlenmiştir. Sizleri belirlenmiş olan bu önemli durumlar hakkında bilgilendirmelerde bulunduk. Başta Kanada vize başvurusunu gerçekleştirecek olan adayların kendilerine ait kişisel banka hesaplarında belirtmiş olduğumuz miktarda para bulundurması zorunlu kılınmıştır. Yukarıda bahsedilen önemli durumlardan bir diğeri ise Kanada vize başvurusunda bulunmak isteyen adayların başvuru esnasında yapmakta olduğu mesleğidir. Bu durum göz ardı edilmemesi gereken konudur. Başvuruda bulunanların çalışmakta oldukları mesleki konumu ile ilgili birkaç evrak ve belgelerin eksiksiz hazırlanması istenilir. Kişi eğer bir şirket de mesleğini sürdürüyor ise çalışmakta olduğu şirket ile ilgili alınması gereken bazı evrakları da ek olarak hazırladığı belgeler içerisinde bulundurması gerekmektedir. Kanada vize başvurunuz için hazırladığımız ve başvuru sürecinde sizlere gerekli bilgilerin ulaşması için aşağıda yalın bir şekilde sizlere sunduk. 

  • Gerekli Olan Belgelerin Hazırlanması

Kanada vize başvurunuz için sağlamanız gereken belgeler sayfamızın belirli yerlerinde değindiğimiz gibi birkaç seçeneklere göre değişkenlik gösterebilir. Bunlar; seyahat için kullanacağınız pasaport türüne, ne sebeple seyahat etmek istediğinize ve veri sunum muafiyet durumunuza göre farklılıklar gösterebilir. Kanada vize işlemleriniz için tamamlamanız gereken belgeler hakkında bir sorun ile karşılaştığınızda veya daha ayrıntılı bilgilere sahip olmak isterseniz yetkili ekip arkadaşlarımız ile iletişime geçerek danışmanlık hakkından yararlanabilirsiniz. Başvuru için istenilen belgeler kusursuz bir şekilde hazırlanıp, tamamlandığın da mevki olarak sizlere en yakın şubemize giderek bizzat bizlere teslim edebilir veya kargo yoluyla evrak ve belgelerinizi şirketimize ulaştırabilirsiniz. Evrak ve belgeleriniz elimize geçtiği dakikadan itibaren görevli arkadaşlarımız detaylı bir şekilde incelemede bulunarak kontrol altında tutar ve böylelikle herhangi bir problem ile karşı karşıya gelindiğinde çalışanlarımız tarafından belirlenerek en kısa zamanda sizlere bilgindirme yapılır. Bu sayede başvuru süreciniz sorunsuz bir şekilde güvenli olarak devam eder. 

  • Başvuru Ücretinin Ödenmesi

Kanada ülkesine yapmak istediğiniz seyahat için başvuruda bulunduğunuz vize için belli bir miktarda ücret talep edilir ve bu ücret bazı durumlara bakılarak farklılık gösterebilir. Bu durumlara örnek olarak; neden seyahat ettiği, seyahatinizde kullanacağınız pasaport türü ve veri sunum kaydı örnek olarak gösterilebilir. Kanada ülkesine yolculuk yapmak için başvuru ücreti ile ilgili daha ayrıntılı anlaşılır şekilde bilgilendirilmek isterseniz bu konuda uzman danışman arkadaşımız ile irtibat kurabilirsiniz. Kanada vize başvuru ücretini bulunduğunuz konuma en yakın şubemizi ziyaret ederek ödeme gerçekleştirebilir ya da diğer bir seçenek olan EFT/Havale yoluyla da ödemenizi yapabilirsiniz.

  • Biyometrik Veri Sunumu

Kanada yolcularımız Kanada vizesi için başvuru yapmak isteyen bireylerden biyometrik veri sunumu isteğinde bulunulmaz. Bu aşamada sadece hazırlamış olduğunuz belge ve evrakları gerekli yerlere onaylatmanız gerekmektedir. Bu aşamada ihtiyaç duyduğunuz tüm yardımı uzman çalışma arkadaşlarımız tarafından sizlere sağlanacaktır.

  • Pasaportun Teslim Alınması

Kanada vize başvurunuzu gerçekleştirdiğiniz andan itibaren yetkili uzman çalışanlarımız başvuru sürecini dikkatle ve hassasiyetle kontrol altına alarak incelemede bulunurlar. Başvuru sürecini bizzat kendimiz takip ederiz. Kanada vize başvurunuz beklenildiği gibi olumlu şartlar dahilinde neticelendiğinde pasaportunuzu sizlere yakın olan şubemize giderek elden teslim alabilir ya da bizlere belirtmiş olduğunuz bilgiler doğrultusunda adresinize kargo aracılığı ile kapıda teslim yapabiliriz. 

Can Plus Vizesi 

Kanada Can Plus Vizesi sadece Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarına geçerliliği bulunan bir uygulamadır. Vize süresi yaklaşık 72 saat ile 1 hafta içinde sonuçlanabilir. Son 10 yılı göz önünde bulundurduğumuz zaman içerisinde Kanada vizesi alan kişiler, hala kullanıma izni olan ABD vizesine sahip kişiler Kanada Can Plus vizesine başvuruda bulunma hakkı vardır. Farklı bir durum olarak Amerika vize süresi dolmuş ama son yıl içerisinde ülkeye giriş çıkış yapmış olan kişileri de dahil eder. Ancak kişinin pasaportunda giriş-çıkış kaşesinin vurulmuş olması zorunluluğu bulunmaktadır. Can Plus vizesinin olumlu diğer bir yanı ise daha az evrak bulundurarak kolayca başvuru işleminizi gerçekleştirebilmektir. Kanada Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarını transit vizeye tabi tutmuştur. Transit vize bir ülkeye giderken aktarma seçeneğini kullandığımız durumlarda aktarma yapılan ülkenin sınırından geçebilmek için kısa süreli bir vize çeşidi olarak belirtebiliriz. Can Plus programı transit vize sorununa büyük ölçüde çözüm bulmuş ve devamını sağlamıştır. Son 10 yılda alınmış ABD vizesi, Kanada vizesi veya oturum varsa daha kolay yollardan vize sahibi olabilirsiniz.

Kanada Vize Başvurusunda Şahsen Bulunmak Gerekir mi? - Konya 

Kanada vize başvuru işlemini gerçekleştirecek bireylerin, parmak izi vermeleri için vize başvuru merkezine gelerek parmak izi vermeleri gerekmektedir. Bu bölümde uygulanması gereken sadece vize başvurusu için hazırlanmış olan belge ve evraklar için gerekli kurumlardan onay almaktır. Bu konuyu elbette uzman görevli arkadaşımız takibini yaparak süreci devam ettirecek ve güvenli bir şekilde olumlu sonuçlanmasına yardımda bulunacaktır. 

Kanada Vize Başvuru Formu

Kanada vize başvuru formunu görüntülemek için buraya tıklayabilirsiniz.

Kanada Vize Başvurunuz Kaç Günde Çıkar? - Konya 

Kanada için belirlenen vize başvuru süresi 2 hafta ila 35 gün süre zarfı içindedir ancak belirlenen bu süre farklı seçeneklerle karşılaşıldığında olumlu veya olumsuz durumlara göre değişebilir. Seyahat amacınız ve seyahatinizde kullanacağınız pasaport bu durumların örneklerinden bazılarıdır.Belirtilen bu durumları sonuçlandıracak olursak vize başvuru süreciniz 2 hafta ila 35 günden daha önce ya da daha sonra neticeye varma ihtimaline sahiptir. Bu konu hakkında merak edilen soru için ekip arkadaşlarımız ile iletişime geçerek sorunlarınızı giderebilirsiniz.

Euroasia Global Visa Services sayfamız aracılığı ile Konya şubemizden yapacağınız Kanada vize başvurunuz hakkında eksik bulduğunuz bilgiler hakkında merak ettiklerinizi sormak isterseniz konya@eagvs.com e-posta adresinden ya da +90 (332) 225 40 24 numaralı telefon hattını kullanarak istediğiniz zaman şirket çalışanlarımız ile iletişime geçerek probleminizi çözebilirsiniz. Euroasia Global Visa Services sayfamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz iyi günler dileriz.

Kanada ile ilgili merak ettiklerinizi sorun , yardımcı olalım.

Uzman danışmanlarımız sizlere en iyi hizmeti ve cevabı verecektir.

Hepsini Görüntüle Soru Sor

Kanada Vizesi Konya
D. L. 07/05/20, 10:46 Cevabı Görüntüle
Merhaba, Kanada Vizesi Konya ofisiniz ve vize işlemleriyle ilgili bilgi almak istiyorum. Ben Kanada’da yaşıyorum ve Kanada vatandaşıyım. Konya’da yaşayan annem ve babamın kısa süreli bir tatil için yanıma gelmelerini istiyorum onlara davetiye gönderdim ve buradaki tüm masraflarını ben karşılayacağım. Babam emekli annem ev hanımı internetten biraz araştırma yaptım evraklarının birçoğunu da hazırlamaya başladılar. Fakat form doldurma randevu alma gibi işlemleri kendileri yapamıyorlar bu konuda sizden destek almak istiyoruz. Annem ve babamın vize başvurularının kolaylıkla yapılması için yardımcı olursanız çok seviniriz. Teşekkür ederiz.
EUROASIA GLOBAL VISA SERVICES

 

 
BASE_URL = '';