x
Kanada

Vize İşlemleri

Kanada

Kanada Vizesi Gaziantep

V. Ö. 06/05/20, 17:41
İyi günler, ben şirket sahibiyim 2 çalışanım ile birlikte bir iş görüşmesine katılmak üzere seyahat etmeyi planlıyoruz Kanada vizesi Gaziantep işlemleri hakkında bilgi almak istiyorum. İş görüşmesi için davetiyemizi de aldık. Şunu öğrenmek istiyorum üçümüz birlikte seyahat edeceğiz bu bir sorun yaratır mı? Üçümüze de vize çıkar mı çünkü o iş görüşmesinde mutlaka üçümüz de bulunmalıyız? Vize ücretleri ve vize başvurusu olumsuz sonuçlanması durumunda ücret geri ödeniyor mu bu konular hakkında beni kısaca bilgilendirmenizi rica ederim.
EUROASIA Müşteri Temsilcisi

Merhaba sayın ilgili, Euroasia Global Visa Services sayfasını ziyaret ederek bizlere danıştığınız için teşekkür ederiz. İş görüşmesi için başvuru yapacağınız vize kategorisi, Ticari vize olacaktır. Güvenli ve sorunsuz bir şekilde tüm işlemlerinizi gerçekleştirmek için Gaziantep Kanada vize uzmanlarımızla birlikte sizlere bu süreçte hizmet sunmaktan mutluluk duyarız. Siz ve çalışanlarınız birlikte başvuru yapabilir aynı gün ve saatlerde randevu alabilir ve birçok ortak evrak sunarsak birlikte seyahat edeceğinizi belirtebilirsiniz birlikte seyahat etmenizde herhangi bir sakınca bulunmamaktadır. Üçünüze de kesin bir şekilde çıkar mı sorunuzun garantisini kimse verememektedir. Çünkü yapılan tüm vize işlemlerinin son kararını daima konsolosluklar vermektedir.

Bizler Kanada vize işlemleri Gaziantep için en güvenli ortamlarda en güncel bilgiler doğrultusunda işlem yaparak eksiksiz, sorunsuz ve doğru başvurular yapacağımızın garantisini vermekteyiz.  Konsolosluk harcı bedeli 100 CAD (Kanada Doları), biyometrik işlemler için alınan ücret 85 CAD (Kanada Doları), başvuru merkezinin aldığı ücret 57.50 TL’dir. Ayrıca EAGVS danışmanlığı aracılığı ile başvuru yapmak isterseniz hizmet bedeli ücreti alınmaktadır.

Kanada Vize Başvurusu Gaziantep

Yapacağınız vize başvurusunda ödediğiniz ücret sizlere vize vermek için değil yapılan başvurunuzu değerlendirmeye almak için alınan bir ücretlerdir. Dolayısıyla vize başvurusu olumsuz sonuçlanması durumunda ne yazık ki herhangi bir geri iade yapılmamaktadır. Kanada vize başvurusu Gaziantep ve diğer tüm illerden yapılan kısa süreli vize başvurularını konsolosluk direkt olarak almamaktadır. Vize işlemleri, resmî olarak yetkilendirilmiş başvuru merkezleri aracılığıyla yapılmaktadır. Bu başvuru merkezleri yalnızca Ankara ve İstanbul’da bulunmaktadır. Gaziantep başvuruları Ankara’daki başvuru merkezine bağlı olduğundan randevu günü parmak izi vermek için Ankara’daki Kanada başvuru merkezinde bulunmanız gerekmektedir. Bizler tüm işlemlerinizi sizin adınıza gerçekleştirerek randevu günü başvuru merkezinde dosyanız hazır bir şekilde Euroasia Global Visa Services vize uzamanı tarafından karşılanacak ve orada da gerekli desteği alacaksınız.

Kanada vizesi Gaziantep için detaylı bilgi almak ve hizmet almak için iletişim bilgilerimizden bizlere ulaşarak vize uzmanlarımızdan gerekli desteği alabilirsiniz.

Saygılarımızla.

Kanada Vizesi Gaziantep

Cevap Ver
Spam mesajı olmadığını anlamamız için lütfen doğrulama yapınız.
EUROASIA GLOBAL VISA SERVICES