x
Kanada

Vize İşlemleri

Kanada

Adres

Kavaklıdere Mah. Beykoz Sok. No:14/5 Çankaya-Ankara

Telefon/Faks

+90 (312) 963 04 93

Çalışma Saatleri

Hafta içi: 8.30-18.00
Cumartesi: 10.00-14.00

Eposta

ankara@eagvs.com

Kanada Vize Başvurusu, Ankara

Değerli ziyaretçimiz, Kanada seyahatiniz öncesinde vize başvuru işlemleriniz hakkında bilgi alabileceğiniz, aklınıza takılanları danışabileceğiniz ve bilgi edinebileceğiniz Euroasia GVS Ankara Şubesi sayfasına hoşgeldiniz.

Bu sayfada Ankara ilinden yapılacak Kanada vize başvuruları hakkında bilgilere ulaşabilir,  yanı sıra aklınıza takılanları ve sorularınızı yetkililerimize iletebilir ve yardım talep edebileceğiniz iletişim bilgilerimizi bulabilirsiniz.

Kanada Vize Başvurusu İçin Gerekli Evraklar, Ankara

Ankara ilinden yapılacak Kanada vize başvuruları Ankara Büyükelçiliği’ne yapılmalıdır. Ankara Büyükelçiliği doğrudan yapılan vize başvurularını kabul etmemekte, bir acente aracılığıyla yapılan başvurulara cevap vermektedir. Bu hususta, vize başvuru sürecinizin sorunsuz ve hızlı geçmesi için Euroasia Global Visa Services’e güvenebilirsiniz.

Yetkililerimize seyahat amacınızı ve gerekli bilgilerinizi aktararak Kanada vize başvuru işlemleri için gereken belgeler hakkında danışabilir, yardım talebinizi bildirebilirsiniz.

Eksik, hatalı veya güncel olmayan belgeler ile yapılan başvuruların kabul edilmeyeceğini unutmayınız. Evraklarınızı ofisimize kargo aracılığıyla veya şahsen iletmeniz ile birlikte işlemlerinizi başlatıyoruz.

Kanada vize başvuru işlemleri hakkında aklınıza takılanları danışmak için ​ankara@eagvs.com mail adresimizden bize ulaşabilirsiniz ya da dilerseniz +90 (312) 963 04 93 numaralı telefonumuzdan bizi arayabilirsiniz.

Kanada Vizesi Nasıl Alınır, Ankara

Seyahat Amacının Belirlenmesi: Deneyimli yetkililerimiz vereceğiniz bilgiler doğrultusunda Kanada vize başvuru formunuzda yer alacak seyahat amacınızı en uygun şekilde belirtecektir.

• Gerekçenize Uygun Belgelerin Hazırlanması: ​Kanada vize işlemi için gerekli belgelerin listesini yetkililerimizden edinebilirsiniz. Hangi belgeyi nereden edinebileceğinize dair ofisimizden, mail adresimizden veya telefon hattımızdan bilgi alabilir, bazı belgeleri ise ofisimizden edinebilirsiniz.

• Belgelerinizin Kontrol Edilmesi ve İncelenmesi: ​Belgelerinizin bütünlüğü, doğruluğu ve geçerliliği yetkililerimiz tarafından incelenir ve bir sorun çıkması durumunda haberdar edilirsiniz. İstenmeyen durumların önüne geçerek vize başvurunuzun en kısa sürede sonuçlanmasını hedeflemekteyiz.

• Kanada Vize Başvuru Formunun Doldurulması: ​Vize başvuru formu büyükelçilik  yetkilileri tarafından göz önüne alınan ilk belgedir. Bu nedenle formunuzu hazırlarken özen göstermelisiniz. Yetkililerimiz bu konuda da size yardımcı olmakla yükümlüdür. Vize başvurunuz için gerekli girişler uzmanlarımız tarafından tamamlanarak formunuz imzalanmaya hazır halde size sunulur.

• Vize Başvuru Ücretinin Ödenmesi: ​Başvurunuzun dikkate alınması için ödemeniz gereken bir ücret bulunmaktadır. Başvuru ücreti; büyükelçiliğe ödeyeceğiniz harç, aracı kurum bedeli ve hizmet bedelinin toplamıdır. Fiyat danışmak ve yardım talebiniz için Ankara şubemize  +90 (312) 963 04 93 numaralı telefon hattımızdan, ankara@eagvs.com mail adresimizden ve ofisimizden ulaşabilirsiniz.

• Dosyanızın ve Biyometrik Verilerin Sunulması: ​Kanada, vize başvurularında 31.07.2018 tarihinden itibaren parmak izi uygulamasını kabul etmiştir. Bu aşamada bir yetkilimiz eşliğinde parmak izi verme işleminizi gerçekleştirirsiniz.  Dosya teslim prosedürleri yetkilimizce gerçekleştirilir.

• Büyükelçilik Değerlendirmesi ve Başvurunuzun Takip Edilmesi​: Vize başvurunuzun sonucu Kanada Büyükelçiliği tarafından belirlenir. Bazı durumlarda vize başvurularınız sebep belirtilerek veya belirtilmeyerek reddedilebilir. Başvurularınızın düzenli bir şekilde takibinin yapılması çok önemlidir. Büyükelçiliğe teslim edilen belgelerinizin takip işlemleri yetkilimizce gerçekleştirilir ve dosyanız ile ilgili gelişmelerden anında haberdar edilirsiniz.

• Pasaportunuzun Teslim Edilmesi:​ Kanada vizesi başvuruları Türk vatandaşlar için 15-35 gün arasında sonuçlanırken, yabancı uyruklular için bu süre uzayabilmektedir. Başvurunuz karara bağlandığında yetkilimiz size ulaşacaktır. Pasaportunuzun adresinize teslimini talep edebilir veya ofisimizden alabilirsiniz.

Kanada Turistik Vize Başvurusu, Ankara

Kanada Turistik Vize başvurusu için gerekli evraklar medeni ve mesleki durumunuza göre farklılık gösterir.  Öğrenciler ve ev hanımlarının turistik vize başvurusu için gereken evrakların yanı sıra seyahat masraflarını karşılayacak kişi ve kurumlara ait finansal belgeleri de Kanada Büyükelçiliği’ne sunmaları gerekmektedir.

Euroasia Global Visa Services, vize işlemlerinin yanı sıra ek hizmetler de sunmaktadır. Kanada ziyaretiniz esnasında ulaşım ve konaklama gibi ek hizmetlerimizden yararlanmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Kanada Ticari Vize Başvurusu, Ankara

Kanada ticari vize başvuru işlemleriniz hakkında bilgi almak için Ankara şubemizi ziyaret edebilir veya şube yetkililerimiz ile +90 (312) 963 04 93 numarasını arayarak iletişime geçebilirsiniz.

Kanada vize başvuru işlemleri sırasında vereceğiniz belgeler mevcut halinizi yansıtmalıdır. Eksik, hatalı veya güncel olmayan evraklar ile yapılan başvurular olumsuz sonuçlanacaktır. Bu nedenle yetkililerimiz, evraklarınızın geçerliliği ve bütünlüğünü kontrol ederek sorun teşkil edebilecek durumlar hakkında sizi bilgilendirir.

Kanada Ziyaretçi Vizesi Başvurusu, Ankara

Kanada Büyükelçiliği’ne yapılacak ziyaretçi vizesi başvurularınız için başvuru sırasında parmak izi uygulaması gereğince şahsen bulunmanız gerekmektedir.

Kanada Vize Başvurusu İçin Şahsen Bulunmak Gerekir Mi, Ankara

Kanada tarafından 31.07.2018 tarihinde getirilen zorunluluk dolayısı ile vize başvuru randevunuzun tarihi ve saatinde şahsen Ankara’da bulunan Kanada Büyükelçiliği’ne gidip parmak izi vermeniz gerekmektedir. Buna ek olarak çok sık karşılaşılan bir durum olmasa da bazı durumlarda büyükelçilik yetkilileri başvuru sahibi ile tekrar görüşmeye gerek duyabilirler.

Büyükelçilik ile gerçekleştireceğiniz görüşmeler esnasında da yetkililerimiz size eşlik edecek, gereken durumlarda yardımcı olacaklardır.

Kanada Vize Başvuruları Nereye Yapılır, Ankara

Kanada vize başvuruları yetkili aracı kurum ofislerine yapılmakta, ikame edilen bölgede görevli konsolosluklar veya büyükelçilik tarafından değerlendirilmektedir.

Ankara ilinden yapılan Kanada vize başvuruları, Ankara’da bulunan Kanada Büyükelçiliği tarafından değerlendirilmektedir. Kanada Büyükelçiliği doğrudan başvuruları kabul etmemektedir. 

Kanada Vizesi Kaç Günde Çıkar, Ankara

Kanada vizesi başvuruları Türkiye vatandaşları için 15-35 gün içerisinde sonuçlanmakta, yabancı uyruklu kişiler için ise daha uzun sürebilmektedir. Vize başvuru sürecinde gecikmelere sebep olabilecek resmi tatil, dönemsel yoğunluklar veya ek belge talebi gibi olumsuzlukları önlemek için seyahat başlangıç tarihinizden 2 ay önce size en yakın şubemizle iletişime geçmenizi tavsiye ederiz.

Kanada Vize Başvuru Formu, Ankara

Kanada vize başvuru formu, verdiğiniz bilgilere göre yetkililerimiz tarafından çevrimiçi olarak doldurulmakta ve çıktısı alınarak dosyalarınızın arasına konmaktadır.

Bize +90 (312) 963 04 93 numaralı telefondan ya da ankara@eagvs.com mail adresimizden soru ve görüşlerinizi iletebilir, dilerseniz fikirlerinizi ve aklınıza takılanları danışmak için Ankara şubemizi ziyaret edebilirsiniz.

Kanada ile ilgili merak ettiklerinizi sorun , yardımcı olalım.

Uzman danışmanlarımız sizlere en iyi hizmeti ve cevabı verecektir.

Hepsini Görüntüle Soru Sor

Kanada Vizesi Ankara
N. Ö. 06/05/20, 14:08 Cevabı Görüntüle
Merhabalar ben Kanada Vizesi Ankara başvurusu için bilgi almak istiyorum. Kısa süreli turistik bir seyahat için neler yapmam gerektiğini buradan belirtebilir misiniz? Başvuru işlemlerimi sizin aracılığınızla gerçekleştirmek istiyorum çünkü riske atmak istemiyorum, bu vizenin biraz riskli olduğunu biliyorum yanlış bir şeyler yapıp red almak istemiyorum. Bilgilendirmeniz için şimdiden çok teşekkürler.
EUROASIA GLOBAL VISA SERVICES

 

 
BASE_URL = '';