x
Kanada

Vize İşlemleri

Kanada

Adres

Ulus Mahallesi, Kör Kadı Sk. No:6 D:4, 34340 Beşiktaş/İstanbul

Telefon/Faks

+90 (212) 963 23 13

Çalışma Saatleri

Hafta içi: 8.30-18.00
Cumartesi: 10.00-14.00

Eposta

ask@eagvs.com

Kanada Vize Başvurusu, İstanbul

Sayın Ziyaretçilerimiz;

İstanbul şubemizden yapacağınız Kanada Vize başvurunuz ile ilgili gerekli güncel bilgilere ulaşabileceğiniz Euroasia Global Visa Services İstanbul sayfamıza hoşgeldiniz.

Bu sayfada Kanada vize başvurunuz için sizlere aktaracağımız bilgiler sayesinde sunduğumuz hizmetlerden faydalanabilir ve de başvurunuz için bulundurmanız ve hazırlamanız gereken tüm evrak ile belgelere sayfamız işbirliği ile rahatça sahip olabilirsiniz. Sağlamakta olduğumuz bu hizmet ve işbirliği vize başvuru sürecinizi sizler için daha kolay ve olumlu sonuçlanmasını sağlayacaktır. Vermiş olduğumuz bilgiler vize sahibi olmak isteyen kişilere daha bilinçli olmalarına yardımcı olacaktır.

İstanbul şehrimiz ile başlayarak Bağcılar, Adalar, Arnavutköy, Ataşehir, Avcılar, Bahçelievler, Bakırköy, Başakşehir, Bayrampaşa, Beşiktaş, Beykoz, Beylikdüzü, Beyoğlu, Büyükçekmece, Çatalca, Çekmeköy, Esenler, Esenyurt, Eyüpsultan, Fatih, Gaziosmanpaşa, Güngören, Kadıköy, Kağıthane, Kartal, Küçükçekmece, Maltepe, Pendik, Sancaktepe, Sarıyer, Silivri, Sultanbeyli, Sultangazi, Şile, Şişli, Tuzla, Ümraniye, Üsküdar, Zeytinburnu olan ilçelerden ve Kırklareli, Tekirdağ, Kocaeli komşu şehirlerden Kanada vize başvuru işleminizi gerçekleştirebilir ve bu konu ile ilgili bilgi sahibi olabilirsiniz.

Kanada vize başvurunuza ait daha detaylı bilgilere erişebilir veya sorularınızı yönlendirmek için uzman danışmanlarımıza +90 (212) 963 23 13 numaralı telefon hattından veya ask@eagvs.com e-posta adresinden ulaşabilirsiniz. 

Kanada Vizesi Kimlere Gerekir? - İstanbul

Sevgili misafirlerimiz, Türkiye’den basit ve kolay yollarla Kanada vize başvurusu yapabilir, vize sahibi olabilir aynı zamanda seyahatinizi gerçekleştirebilirsiniz. Kanada’ya yapmak istediğiniz yolculuk için kullanacak olduğunuz pasaport türü vize almanız için herhangi bir önem taşımaz. Turistik gezi, ticari ilişkiler veya eğitim gibi çeşitlilik gösteren amaçlar göz önünde bulundurmadan pasaport türü farkı yapmadan Kanada vizesi alınabilir.

Kanada Vize Başvurusu İçin Gerekli Evraklar - İstanbul

Kanada vize başvuru aşamasında başvuruyu gerçekleştiren kişinin sahip olması gereken evrak ve belgeler çeşitli durumlarda değişebilir. Buna örnek olarak başvuruda bulunan şahısların sahip oldukları ve halihazırda çalıştıkları mesleğe, seyahat amacına aynı zamanda kullanacağı pasaport türüne alakalı olarak bu gibi durumlarda başkalık gösterir. Seyahat edecek olan adayların, ne amaçla seyahat etmek istediklerine yönelik olarak vize türünü ve vize sürecini belirtmeleri başvuru sürecinin akıbete kavuşmasında büyük bir rol taşır.

Kanada vize başvurunuz için hazırlanmanız ve bulundurmanız gereken evrakları aşağı bölümde maddeler halinde sizler için belirttik, bu bölümü dikkate almanız gerekmektedir.

Kanada Vize Başvurusu Nasıl Yapılır? - İstanbul 

Öncelikle Kanada vize başvurusunu gerçekleştirmek isteyen kişilerin banka hesaplarında belirlenen miktarda para bulundurma zorunluluğu vardır. Diğer bir husus ise Kanada vize başvurusunda bulunmak isteyen kişilerin mesleki pozisyonudur, bu durum oldukça önem taşır. Başvuruda bulunanların çalışmakta oldukları meslek ile alakalı bir takım evrak ve belgeler hazırlaması ve bulundurması gereklidir. Kişi eğer bir şirkete tabi olarak mesleki görev yapıyorsa şirket tarafından alınacak bazı evrakları da bulundurması gerekmektedir.Kanada vize başvurunuz için hazırladığımız birkaç önemli adımı aşağıda sizler için hazırladık.

  • Gerekli Olan Belgelerin Hazırlanması

Kanada vize başvurunuz için tamamlamanız gereken belgeleri yukarıda açıkladığımız gibi çeşitli durumlarda farklılık gösterir. Pasaportunuza, seyahat amacınıza, veri sunum muafiyet durumunuza göre farklılık gösterebilir. Kanada vize işlemleriniz için temin etmeniz gereken belgeler ile alakalı aklınıza takılan veya öğrenmek istediğiniz bütün bilgiler için yetkili çalışma arkadaşlarımız ile irtibata geçebilirsiniz. Başvuru için hazırlamış olduğunuz belgeleri kusursuz bir şekilde tamamlandığı süre zarfında size en yakın olan şubemize giderek tarafımıza teslim edebilir ya da kargo aracılığı ile evrak ve belgelerinizi yetkili arkadaşlarımıza ulaştırabilirsiniz. Evrak ve belgeleriniz elimize geçtiği zaman zarfında görevli arkadaşlarımız büyük bir özenle inceleyerek kontrol eder ve bu sayede herhangi bir aksilik de görevli arkadaşlar tarafından sizlere bilgi verilir. Bu sayede herhangi bir engelle karşılaşmadan sorun ortadan kalkar.

  • Başvuru Ücretinin Ödenmesi

Kanada ülkesine yapmak istediğiniz yolculuk için ödenmesi gereken ücret bazı durumlarda farklılık gösterir. Bu durumlara örnek olarak; seyahat sebebini, kullanmakta olduğunuz pasaport ve veri sunu kaydını örnek olarak belirtebiliriz. Kanada ülkesine gitmek için yapmış olduğunuz başvuru ücreti ile ilgili daha detaylı bilgiye sahip olmak için danışman arkadaşımız ile iletişim kurabilirsiniz. Kanada vize başvurusu ücretini konumunuza en uygun en uygun şubemize giderek ödeme gerçekleştirebilir diğer bir seçenek olan EFT/Havale yoluyla ödemenizi yapabilirsiniz.

  • Biyometrik Veri Sunumu

Değerli Kanada yolcularımız Kanada vizesi için başvuru yapmak isteyen kişilerden biyometrik veri sunumu isteğinde bulunulmaz. Bu bölümde sadece hazırlamış olduğunuz belge ve evrakları gerekli kurumlara onaylatmanız gerekmektedir. Bu aşamada gerekli olan tüm yardımı uzman çalışma arkadaşlarımız tarafından sizlere gereken destek sağlayacaktır.

  • Pasaportun Teslim Alınması

Kanada vize başvurunuzu yaptığınız aşamada yetkili çalışan arkadaşlarımız büyük bir titizlikle kapsamlı bir incelemede bulunur başvuru sürecini takip altına alır. Kanada vize başvurunuz beklenildiği gibi pozitif yönde sonuçlandığı zaman pasaportunuzu sizlere yakın olan şubemize gelerek elden teslim alabilir ya da bizlere belirtmiş olduğunuz adres bilgileri doğrultusunda kargo aracılığı ile kapıda teslim yapabiliriz. 

Can Plus Vizesi 

Can Plus Vizesi yalnızca Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları için geçerli kılınmıştır. Vize süresi yaklaşık 72 saat ile 5 iş günü içerisinde sonuçlanmaktadır. Son 10 yılı göz önüne aldığımızda Kanada vizesi alan kişiler, hala kullanıma açık olan ABD vizesine sahip kişiler Kanada Can Plus vizesine başvuruda bulunma hakkına sahiptir. Amerika vize süresi sonlanmış ancak son yıl içerisinde ülkeye giriş çıkış yapmış olan kişileri de kapsar. Kişinin pasaportunda giriş-çıkış kaşesinin vurulmuş olması zorunluluğu içerir. Can Plus vizesinin avantajlı bir diğer yanı ise daha az evrak hazırlayarak başvuru işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Kanada, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarını transit vizeye tabi tutmuştur. Transit vize bir ülkeye giderken aktarma yapmak zorunda olduğumuz durumlarda aktarma yapılan ülkenin sınırından geçebilmek için kısa süreli vize çeşididir. Can Plus programı transit vize sorununa büyük ölçüde çözüm üretmiştir. Son 10 yılda alınmış ABD vizesi, Kanada vizesi veya oturum varsa daha kolay bir şekilde vize sahibi olabilirsiniz.

Kanada Vize Başvuru Formu İstanbul

Kanada konsolosluk yetkililerinin inceleyeceği ilk belge olması sebebi ile belgeleriniz arasında en önemli belge olma niteliği taşıyan, Kanada vize başvuru formu için buraya tıklayabilirsiniz.

Kanada Vize Başvurusunda Şahsen Bulunmak Gerekir mi? - İstanbul

Kanada vize başvuru esnasın da kişilerin başvuru aşamalarında parmak izi vermek için bizzat konsolosluk binasına gitmesi gereklidir. Parmak izi verme aşamanızın ardından vize başvurunuz için tamamlamış olduğunuz belge ve evrakları bu alanda görevlendirilen uzman ekip arkadaşımız ulaştırılması gereken yerlere ulaştıracaktır. Bu durumun takibini ve akıbetini herhangi bir aksilik çıkmaması için özenle kontrol altında tutacaktır. 

Kanada Vize Başvurunuz Kaç Günde Çıkar? - İstanbul

Kanada için belirtilmiş olan vize başvuru süresi 15 ila 35 gün içerisinde sonuca varır. Fakat bu süre zarfı bazı olumlu veya olumsuz durumlara göre farklılık taşır. Seyahat nedeniniz ve sahip olduğunuz pasaport bu durumlarda birkaçıdır. Göz önünde bulundurulduğunda vize başvuru süreciniz 15 ile 35 günden daha erken yada daha geç sonuçlanma olasılığına sahiptir. Bu alan ile ilgili merak edilen herhangi bir soru için ekip arkadaşlarımız ile irtibat haline geçebilirsiniz. 

Euroasia Global Visa Services aracılığıyla İstanbul şubemizden yapacağınız Kanada vize başvurusuna yönelik ayrıntılı ve kapsamlı bilgilere ulaşmak için ask@eagvs.com e-posta adresinden veya +90 (212) 963 23 13 numaralı telefon hattından sizler için hazırlanan danışmanlık hizmetinden istekleriniz doğrultusunda yararlanabilirsiniz. Sayfamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz iyi günler dileriz.

Kanada ile ilgili merak ettiklerinizi sorun , yardımcı olalım.

Uzman danışmanlarımız sizlere en iyi hizmeti ve cevabı verecektir.

Hepsini Görüntüle Soru Sor

Kanada Vizesi İstanbul
T. R. 06/05/20, 16:23 Cevabı Görüntüle
Selamlar, İstanbul’da ikamet ediyorum. Kanada vizesi İstanbul işlemleri için sizden destek almak istiyorum. Ben çok defa yurtdışına gittim ama vize işlemlerimi hiç kendim yapmadım çünkü çok karmaşık ve zor geliyor bana riske de atmak istemediğim için daima bilene teslim ediyorum işimi. Beni biraz bilgilendirebilir misiniz? Bu arada turistik bir seyahat olacak. Bir de ofisinize gelerek yüz yüze görüşmek istiyorum ben biraz takıntılı biriyim emin olmak istiyorum bu mümkün mü acaba. Şimdiden teşekkürler.
EUROASIA GLOBAL VISA SERVICES

 

 
BASE_URL = '';