x
Kanada

Vize İşlemleri

Kanada

Kanada Vizesi Tekirdağ

B. A. 06/05/20, 17:05
Merhaba iyi günler, Kanada vizesi Tekirdağ hakkında bilgi almak istiyorum. Vize almak için banka hesabımda ne kadar para olması gerekli bir de vize başvurusunda bulununca kaç gün sonra sonuçlanıyor. Ben hiç gelmeden işlemlerimi benim adıma gerçekleştirebilir misiniz? Beni kısaca bilgilendirirseniz çok sevinirim. Şimdiden teşekkürler.
EUROASIA Müşteri Temsilcisi

Merhaba sayın ilgili, Euroasia Global Visa Services’e tanıştığınız için teşekkür ederiz. Tekirdağ Kanada Vize başvurusunda bulunurken banka hesap dökümünüz detaylı bir şekilde kontrol edilmeli vize başvurusuna uygun şekilde sunulmalıdır. Hesabınızda bulunması gereken bakiye hakkında sizleri bilgilendirmemiz için seyahat amacınız ve seyahat sürenizi bilmemiz gerekmektedir. Örneğin kısa süreli maksimum 1 haftalık turistik bir seyahat için en az 7000 TL bulundurmanız gerekmektedir. Vize başvuruları genelde 10 veya 15 iş günü içerisinde sonuçlanmaktadır. Bazı istisnai durumlarda daha da uzun sürebilir aynı şekilde daha kısa bir sürede de sonuçlanabilir. Eğer daha önce bir ABD vizesi aldıysanız yapacağınız Kanada vize başvurusu 5 iş günü içerisinde de sonuçlanabilmektedir.

Kanada Vize Başvurusu Tekirdağ

Daha önce sizler hiç gelmeden tüm işlemlerinizi vekalet vermeniz durumunda Euroasia Global Visa Services vize uzmanlarımız sizin adınıza Kanada vize başvurusu Tekirdağ işlemlerinizi gerçekleştirebiliyordu. Ancak 31 Temmuz 2018 yılından önce başvuru sahiplerinin şahsen başvuru merkezinde bulunmaları gerekmemekteydi fakat 31 Temmuz 2018’de güncellenen bilgiler sonucunda başvuru sahipleri randevu günü parmak izi vermek için şahsen bulunmaları gerekmektedir. 

Bu süreçte de siz hiç yorulmadan başvuru merkezine gelmeden önce müşteri temsilciniz tarafından yapılan işlemleriniz: Başvuru formun doldurulması, online sistem üzerinden vize harcı bedeli ve biyometrik işlem ücreti ödenmesi randevu alımı gibi işlemleriniz tarafımızdan sizin adınızı gerçekleştirilir siz de yalnızca randevu günü parmak izi vermek için başvuru merkezinde bulunacaksınız. Müşteri temsilcilerimiz randevu günü dosyanızı başvuruya hazır bir şekilde başvuru merkezinde sizleri karşılayacaktır. Kanada vize işlemleri Tekirdağ ile ilgili gerekli yardımlar orada da sağlanmaktadır.

Başvurudan sonra da dosyanızın takibini yaparak sonuçlanması durumunda sizlere gerekli bilgilendirmeler yapıldıktan sonra pasaportunuz ister kargo yoluyla isterseniz de ofisimize gelerek elden teslim alabilirsiniz. Sizler için uygun olan vize kategorini seçmek, mevcut çalışma durumunuza uygun gerekli güncel evrak listesini almak, Kanada vizesi Tekirdağ ve diğer vize işlemlerinizle ilgili detaylı bilgi almak için iletişim bilgilerimizden bizlere ulaşarak müşteri temsilcilerimizden gerekli desteği alabilirsiniz.

Saygılarımızla.

Kanada vizesi Tekirdağ

Cevap Ver
Spam mesajı olmadığını anlamamız için lütfen doğrulama yapınız.
EUROASIA GLOBAL VISA SERVICES