x
Kanada

Vize İşlemleri

Kanada

Telefon/Faks

+90 (282) 255 50 39

Çalışma Saatleri

Hafta içi: 8.30-18.00
Hafta sonu: 10.00-14.00

Eposta

tekirdag@eagvs.com

Kanada Vize Başvurusu, Tekirdağ

Sevgili Misafirlerimiz;

Tekirdağ şubemizden yapacağınız Kanada Vize başvurunuz ait gerekli bilgi ve verilere ulaşabileceğiniz Euroasia Global Visa Services Tekirdağ sayfamıza hoş geldiniz.

Sayfamızda Kanada Vize başvurunuz için sizlere gereken tüm hizmetlerden yararlanabilir bunun yanında tüm evrak ve belgelere sayfamız aracılığıyla en kolay şekilde sahip olabilirsiniz. Sizlere sunduğumuz bu hizmet ile vize başvuru sürecinin sizler açısından daha rahat ve kolay geçmesini sağlayacağız.

Kanada vize başvurunuz da temin etmeniz ve bulundurmanız gereken belgeler için bütün bilgileri sayfamızda sizlere açıkladık ve sunumunda bulunduk, sunduğum bu bilgilere Euroasia Global Visa Services sayfamızda tüm ayrıntıları ile bulabilirsiniz. 

Öncelikle Tekirdağ ilimiz ile başlayarak Süleymanpaşa, Çerkezköy, Kapaklı, Çorlu, Ergene, Hayrabolu, Malkara, Marmaraereğlisi, Muratlı, Saray, Şarköy ilçelerimiz ve Edirne, Kırklareli, İstanbul gibi komşu illerimizden Kanada vize başvuru sürecini yürütebilir ve bilgi kaynaklarını kullanabilirsiniz. 

Kanada vize başvurunuzda detaylı bilgilere ulaşmak ve güncel konulara vakıf olmak için şirketimiz tarafından görevlendirilen uzman danışmanlarımız ile +90 (282) 255 50 39 numaralı telefon hattından ya da tekirdag@eagvs.com e-posta adresinden irtibata geçebilirsin.

Kanada Vizesi Kimlere Gerekir? - Tekirdağ

Kıymetli seyahatçiler Türkiye’den zahmetsiz bir şekilde Kanada vize başvurusunda bulunabilir, vize alabilir bunun yanında seyahatinizi yapabilirsiniz. Kanada’ya yapmak istediğiniz yolculuk için kullanacak olduğunuz pasaport türünün herhangi bir önem arz etmemektedir.Turistik gezi, ticari ilişkiler veya eğitim gibi çeşitli alanlarda da kişinin kullandığı pasaport çeşidi fark etmeksizin Kanada vizesi alınabilir.

Kanada Vize Başvuru Formu

Kanada konsolosluk yetkililerinin inceleyeceği ilk belge olması nedeni ile en önemli belge niteliği taşıyan Kanada Vize Başvuru Formu için buraya tıklayabilirsiniz.

Kanada Vize Başvurusu İçin Gerekli Evraklar - Tekirdağ

Kanada vize başvurusu yapıldığında başvuruyu gerçekleştiren kişinin hazırlaması ve bulundurması gereken evrak ve belgeler değişkenlik gösterir. Buna örnek vermek gerekirse başvuruda bulunan bireylerin yapmakta olduğu mesleğe, seyahat sebebine ve de kullanacağı pasaport çeşidine bakılır bu sebepler evrakların farklılaşmasına yol açan sebeplerden bazılarıdır. Yolcularımızın, neden seyahat etmek istediklerine yönelik olarak vize türünü ve vize sürecini belirtmeleri başvuru sürecinin sonuçlanmasında önem taşır. 

Kanada vize başvurunuz için gereken evrakları aşağıda ki bölümde sizler için belirttik, bu bölüm vize başvurunuz için önemli bir adımdır.

Kanada Vize Başvurusu Nasıl Yapılır? - Tekirdağ

Kanada vize başvurunuz ile ilgili sizlerle bazı önemli noktalara bu başlıkta değindik. İlk olarak Kanada vize başvurusu yapmak isteyen veya yapmakta olan bireylerin kişisel banka hesaplarında belirli bir miktar para bulundurma gerekli kılınmıştır. Diğer önem taşıyan konu ise vize başvurusunda bulunmak isteyen kişilerin meslek hayatında ki konumudur bu durum vize sahibi olmanız için avantaj sağlayacak olan bir aşamadır. Başvuru yapan kişilerin çalışmakta oldukları meslek ile alakalı belirtilmiş bazı evrak ve belgeleri de kusursuz şekilde hazırlamalıdır. Kişi eğer bir şirket görevlisi ise şirket adına alınacak bazı evrakları da bulundurması gerekmektedir. Kanada vize başvurunuz için hazırladığımız birkaç önemli adımı aşağıda sizlere sunduk.

  • Gerekli Olan Belgelerin Hazırlanması

Kanada vize başvurunuz için tamamlamanız gereken belgeler bazı durumlarda değişkenlik gösterir. Bu durumlar sahip olduğunuz pasaport türüne, ne için seyahat ettiğinize, veri sunum muafiyet durumunuz ele alınarak çeşitlilik gösterir. Kanada vize işlemleriniz için elinizde bulundurmanız gereken belgeler hakkında aklınıza takılan veya merak ettiğiniz bütün sorular için yetkili çalışma arkadaşlarımız ile diyalog haline geçebilirsiniz. Başvuru işlemi için tamamlamış olduğunuz belgeleri kusursuz bir şekilde hazırladığınız süre içerisinde mevki olarak size en yakın olan şubemize giderek şirket çalışanlarına teslim edebilir veya kargo aracılığı ile evrak ve belgelerinizi yetkili arkadaşlarımıza ulaştırabilirsiniz. Evrak ve belgeleriniz tarafımıza ulaştığı anda uzman görevli arkadaşlarımız detaylı ve titiz bir şekilde inceleyerek kontrol eder ve bu sayede herhangi bir problem yaşamadan görevli arkadaşlar tarafından sizlere bilgi verilir. Böylelikle bir engelle karşılaşmadan sorun ortadan kalkar.

  • Başvuru Ücretinin Ödenmesi

Kanada’ya yapmak istediğiniz seyahat için sizler tarafından ödenmesi gereken ücret bazı durumlarda farklılık gösterir. Bu durumlardan bazıları şunlardır; seyahat sebebiniz, kullanmakta olduğunuz pasaport ve veri sunum kaydınız. Kanada ülkesine yolculuk yapmak için yapmış olduğunuz başvuru ücreti ile ilgili daha kapsamlı bilgiye sahip olmak isterseniz yetkili danışman ekibimize telefon yada e-posta adreslerinden ulaşabilirsiniz. Kanada için başvurusunu gerçekleştirdiğiniz vize ücretini size en yakın şubemize giderek ödeme gerçekleştirebilir yada dilerseniz EFT/Havale yoluyla ödemenizi rahatça gerçekleştirebilirsiniz.

  • Biyometrik Veri Sunumu

Kanada vize başvurusu yapmak isteyen sevgili yolcularımız başvuru yapan kişilerden biyometrik veri sunumu isteğinde bulunulmaz. Bu alan da yalnızca tamamlanması gerekli olan belgeler ve evraklar gerekli kurum ve kuruluşlara onaylatılması zorunludur. Evrakları onaylatma aşamasında gerekli olan tüm yardımı uzman çalışma arkadaşlarımız tarafından sizlere sağlanacaktır.

  • Pasaportun Teslim Alınması

Kanada vize başvurunuzu gerçekleştirdiğiniz esnada bu alanda görevlendirilen çalışma ekibimiz tarafından inceleme altına alınacaktır. Bu sürecin daha emniyetli geçmesi için uğraşılır. Kanada vize başvurunuz istenilen gibi olumlu olarak neticelendiği zaman içerisinde pasaportunuzu konumunuza en uygun şubemizi ziyaret ederek elden teslim alabilir ya da bizlere belirtmiş olduğunuz adres bilgileri doğrultusunda kargo aracılığı ile kapıda teslim yapabiliriz. 

Can Plus Vizesi 

Kanada Can Plus Vizesi sadece Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları için geçerlidir. Vize süresi aşağı yukarı 72 saat ile 1 hafta içerisinde sonuç almaktadır. Geçtiğimiz 10 yıla baktığımızda Kanada vizesi alanlar, hala kullanıma açık olan ABD vizesine sahip kişiler Kanada Can Plus vizesine başvuru yapabilme hakkı vardır. Ancak Amerika vize süresi bitmiş ve son yıl içerisinde ülkeye giriş çıkış gerçekleştirmiş kişileri de barındırır. Başvuruda bulunan kişinin pasaportunda giriş-çıkış kaşesinin vurulmuş olması gerekli olan bir durumdur. Can Plus vizesinin artı bir yanı ise normalden daha az evrak hazırlayarak başvurunuzu tamamlayabilmeniz. Kanada Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarını transit vize almak zorunda kılmıştır. Transit vize bir ülkeye giderken aktarma yapılması şart olan durumlarda aktarma yapılan ülkenin sınırından geçebilmek için almak zorunda olduğumuz kısa süreli vizedir. Can Plus programı transit vize sorununa büyük ölçüde çözüm bulmuştur. Son 10 yılda alınmış ABD vizesi, Kanada vizesi veya oturum varsa daha rahat bir şekilde vize alabilirsiniz. 

Kanada Vize Başvurusunda Şahsen Bulunmak Gerekir mi? - Tekirdağ

Kanada vize başvuru sırasında başvuruda bulunmak isteyen kişilerin parmak izi vermeleri için vize başvuru merkezine gitmeleri zorunludur. Vize başvurunuz için gerekli olan tüm belge ve evraklar çalışma arkadaşlarımız tarafından belirtilen gerekli yerlere bizzat onaylatacaktır. Yani başvuru süreciniz de herhangi bir aksilik yaşamadan devam etmesini ve sonuçlanmasını sağlayacaktır. 

Kanada Vize Başvurunuz Kaç Günde Çıkar? - Tekirdağ

Kanada için belirlenmiş olan vize başvuru süresi 15-35 iş günü içerisinde sonuçlanmaktadır. Yalnız belirtmiş olduğumuz bu süre zarfları bazı durumlara karşı farklılıklara yol açabilir.Seyahat nedeniniz aynı zamanda sahip olduğunuz pasaport türü bu duruma örnek olarak gösterilebilir. Bu tür durumlarda vize başvuru süreniz belirtilen günden daha erken veya daha geç sonuçlanarak farklılık gösterebilir. Bu konu hakkında bilgi edinmek istediğiniz herhangi bir konu var ise ekip arkadaşlarımız ile en az 2 ay önce iletişime geçebilirsiniz. 

Euroasia Global Visa Services aracılığı ile Tekirdağ şubemizden yapacağınız Kanada vize başvurusuna yönelik ayrıntılı ve güncel bilgilere sahip olmak isterseniz tekirdag@eagvs.com e-posta adresinden veya +90 (282) 255 50 39 numaralı telefon hattından dilediğiniz gibi şirket çalışanlarımız ile iletişime geçebilirsiniz ve sizlere sunmuş olduğumuz hizmetten yararlanabilirsiniz. Euroasia Global Visa Services sayfamızı ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederiz iyi günler dileriz.

Kanada ile ilgili merak ettiklerinizi sorun , yardımcı olalım.

Uzman danışmanlarımız sizlere en iyi hizmeti ve cevabı verecektir.

Hepsini Görüntüle Soru Sor

Kanada Vizesi Tekirdağ
B. A. 06/05/20, 17:05 Cevabı Görüntüle
Merhaba iyi günler, Kanada vizesi Tekirdağ hakkında bilgi almak istiyorum. Vize almak için banka hesabımda ne kadar para olması gerekli bir de vize başvurusunda bulununca kaç gün sonra sonuçlanıyor. Ben hiç gelmeden işlemlerimi benim adıma gerçekleştirebilir misiniz? Beni kısaca bilgilendirirseniz çok sevinirim. Şimdiden teşekkürler.
EUROASIA GLOBAL VISA SERVICES

 

 
BASE_URL = '';