x
Kanada

Vize İşlemleri

Kanada

Telefon/Faks

+90 352 353 30 27

Çalışma Saatleri

Hafta içi: 8.30-18.00
Cumartesi: 10.00-14.00

Eposta

kayseri@eagvs.com

Kanada Vize Başvuru, Kayseri

Saygıdeğer misafirlerimiz;

Kayseri şubemizden yapacağınız Kanada vize başvuru süreci ile alakalı bilmeniz ve üstünde durmanız gereken tüm bilgi ve belgelere eksiksiz ulaşabileceğiniz Euroasia Global Visa Services Kayseri sayfamıza hoşgeldiniz.

Sizler için hazırlamış olduğumuz bu sayfada Kanada vize başvurusu hakkında sahip olmak istediğiniz, başvuru süreci ile ilgili öğrenmek istediğiniz, başvuru sürecinde nasıl bir yol izlemeniz gerektiği hakkında bilgilendirmeler bulunmaktadır. Bu konular dışında başvuruyu gerçekleştirdiğiniz anda başvuru için temin edilmesi gereken tüm evrak ve belgelere problem yaşamadan alanında uzman çalışanlarımızın desteği ile sahip olacaksınız. Sunduğumuz bu hizmet devamında vize başvuru sürecinin cok daha sakin ve olumlu yönde ilerlemesini hedef alıyoruz. Çalışanlarımızın desteğiyle beraber hatasız ve kolayca başvuru süresi netlik kazanmış olur.

Başta Kayseri ilimiz olmak üzere Melikgazi, Kocasinan, Talas, Develi, Yahyalı, Bünyan, Pınarbaşı, İncesu,Tomarza, Yeşilhisar, Sarıoğlan, Hacılar, Sarız, Felahiye, Akkışla, Özvatan gibi onlarca ilçemiz aynı zaman da Kahramanmaraş, Nevşehir, Adana, Niğde, Yozgat, Sivas gibi bir çok komşu İlimiz de bu hizmetten faydalanabilir.

Kanada’ya yapmak istediğiniz vize başvurusu ile alakalı sormak istediğiniz tüm soruları çalışma arkadaşlarıma yönelterek açıklayıcı ve yalın bir şekilde cevabınızı alabilirsiniz. kayseri@eagvs.com e-posta adresinden ve de +90 (352) 353 30 27 numaralı telefon hattından irtibata geçerek merak ettiğiniz her şeye cevap bulabilirsiniz.

Kanada Vizesi Kimlere Gerekir? - Kayseri 

Sevgili ziyaretçilerimiz, Türkiye’den zahmetsizce Kanada vize başvurusu yapabilir, vize sahibi olabilir ve bunun yanı sıra yolculuğunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Kanada’ya yapacağınız yolculuğunuz esnasın da kullanacağınız pasaportunuzun türü vize sahibi olmanız için bir engel taşımaz. Turistik gezi, ticari ilişkiler veya eğitim gibi çeşitli alanlardan hangisi olursa olsun herhangi biri için yapacağınız yolculuk için pasaport türü pek bir önem taşımadığından Kanada vizesine sahip olabilirsiniz.

Kanada Vize Başvurusu İçin Gerekli Evraklar - Kayseri 

Kanada vize başvurusu gerçekleştirirken başvuruyu yapanların teslim edilmesi gereken evrak ve belgelerin farklılık gösterdiği bazı konular bulunmaktadır. Konulardan ilki başvuruda bulunan kişilerin icra ettikleri meslek, seyahat etmelerindeki neden ve de seyahat sırasında kullanacağı pasaportudur. Kanada seyahati için başvuruda bulunan kişilerin, hangi amaçla seyahat etmek istediklerini, vize türünü ve vize sürecini belirtmeleri başvuru sürecinin neticeye kavuşmasında önemli bir yer edinir. Kanada vize başvurunuz için elinizde bulundurmanız gereken birkaç önemli evrakları aşağıda maddeler halinde sizlere sunduk;

Kanada Vize Başvurusu Nasıl Yapılır? - Kayseri

Kanada vize başvurunuz için dikkat etmeniz ve uygulamanız gereken işlemler hakkında sizleri bilgilenmeniz gereken bir kaç durum söz konusudur. İlk olarak başvuruyu gerçekleştiren bireyin belirlenen ücret doğrultusunda kişisel banka hesabında para bulundurması gereklidir. İkinci olarak ise başvuru yapan kişi veya kişilerin yapmakta oldukları mesleki durumudur, meslekle ilgili belgeleri temin etmeleri zorunludur. Başvuruda bulunan kişinin mesleki konumu bir şirkete bağlı ise temin edeceği belgeler arasına şirkete ait evrakları ek olarak ilave etmeleri gerekmektedir. Kanada vize başvurunuzda uygulamanız ve tamamlamanız gereken adımları anlaşılır bir dille aşağı kısımda sizler için hazırladık. 

  • Gerekli Olan Belgelerin Hazırlanması

Kanada vize başvurunuz için hazırlamanız gereken belgeler sayfamızın belirli kısımlarında bahsettiğimiz gibi birkaç duruma bağlı olarak farklılığa yol açabilir. Seyahat için kullanacağınız pasaport türüne, niçin seyahat edeceğinize, veri sunum muafiyet durumunuza göre değişebilir. Kanada vize işlemleriniz için hazırlamanız gereken belge ve evraklar ile alakalı danışmak istediğiniz veya merak ettiğiniz, cevabını bulamadığınız her türlü konu için yetkili çalışma arkadaşlarımız ile iletişime geçerek sorununuzu çözebilirsiniz. Başvuru için hazırlanan belgeler hatasız bir şekilde tamamlandığı süre içerisinde sizlere en yakın olan şubemize gidip şirket çalışanlarımıza teslim edebilir ya da kargo aracılığı ile evrak ve belgelerinizi yetkili arkadaşlarımıza ulaştırabilirsiniz. Evrak ve belgeleriniz elimize ulaştığı dakikadan itibaren uzman çalışanlarımız gerekli kontrolleri yaparak sıkı ve eksiksiz bir incelemede bulunurlar. Bu kontroller esnasında herhangi bir olumsuz durum ile karşılaşıldığında vakit kaybetmeden sizlere ulaşarak haber ederiz. Böylelikle çok geçmeden oluşabilecek sorunlara karşı önlem alınmış olur ve başvuru süreciniz aksamadan devam eder. 

  • Başvuru Ücretinin Ödenmesi

Seyahatinizi gerçekleştireceğiniz Kanada için sahip olduğunuz vizenin ücreti belli başlı konulara göre farklılık gösterebilir. Bu konulardan bahsedecek olursak; seyahat amacı, yolculuk için kullanacağınız pasaport türü ve veri sunum kaydı örnek olarak gösterilebilir. Kanada ülkesine yapacağınız yolculuk için kafanıza takılan herhangi bir konuda öğrenmek istediğiniz bilgiler için yetkili danışmanlarımız ile iletişime geçebilirsiniz. Kanada vize başvurusu ücretini bulunduğunuz bölgeye en yakın ve en uygun şubemizi ziyaret ederek ödemenizi gerçekleştirebilir diğer bir seçenek olan EFT/Havale yoluyla da ödeme sağlayabilirsiniz.

  • Biyometrik Veri Sunumu

Kanada yolcularımız Kanada vizesi için başvuru yapacak olan kişilerden biyometrik veri sunumu isteğinde bulunulmaz. Sadece bu bölümde yapmanız gereken vize başvurunuz için tamamlamış olduğunuz ve elinizde olan belgeleri gerekli kurum ve kuruluşlara onaylatmanız gereklidir. Evrakları onaylatma prosedüründe sizlere gerekli yardımı uzman çalışanlarımız sağlayacaktır.

  • Pasaportun Teslim Alınması

Kanada vize başvurunuzu gerçekleştirdiğiniz andan itibaren yetkili çalışan arkadaşlarımız büyük bir dikkat ve özen göstererek gün aksatmadan, detaylı incelemede bulunur.Kanada vize başvurunuz neticelendiğin de pasaportunuzu bulunduğunuz konuma yakın olan şubemize giderek elden teslim alabilir ya da bizlere vermiş olduğunuz bilgiler dahilinde adresinize kargo aracılığı ile kapıda teslim yapabiliriz.

Kanada Vize Başvuru Formu

Kanada vizesi için hazırlanacak olan evraklar arasında en önemli belge olan Kanada vize başvuru formu buradan kolaylıkla bulunarak çevrimiçi olarak doldurulabilir.

Can Plus Vizesi 

Can Plus Vizesi yalnız Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları için gerekliliği kabul görmüş bir prosedürdür. Vize süresi yaklaşık 72 saat ile 5 iş günü içinde sonuçlanmaktadır. Geçtiğimiz 10 yılı ele aldığımız zaman Kanada vizesine sahip olan kişiler, hala kullanımı serbest olan ABD vizesine sahip kişiler Kanada Can Plus vizesine başvuruda bulunma hakkına sahiptirler. Diğer bir yandan Amerika vize süresi sona ermiş ancak son yıl içerisinde ülkeye giriş çıkış yapmış olan kişileri de içerisine dahil eder. Ancak kişinin pasaportunda giriş-çıkış kaşesinin vurulmuş olması elbette zorunlu bir durumdur. Can Plus vizesinin diğer bir olumlu yanı ise daha az evrak talebidir. Kanada, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarını transit vize zorunluluğu vardır. Transit vize bir ülkeye giderken aktarma gerçekleşecek bir durumla karşılaşıldığı zaman aktarma yapılan ülkenin sınırından geçebilmek için kısa süreli bir vize türü olarak belirtebilir. Can Plus programı transit vize sorununa oldukça çözüm üretmiştir. Son 10 yılda alınmış ABD vizesi, Kanada vizesi veya oturum varsa daha rahat bir yoldan vize sahibi olabilirsiniz.

Kanada Vize Başvurusunda Şahsen Bulunmak Gerekir mi? - Kayseri

Kanada vize başvurusunda parmak izi vermek için vize başvuru merkezine gelmeniz şarttır. Vize başvurunuz için hazırladığınız evraklar ve belgeleri sadece gereken yerlere uzman çalışanlarımız ileterek onaylatacaktır. Bu sayede sizin yapmış olduğunuz başvuru işleminiz herhangi bir aksi durumla karşılaşmadan devam etmiş olur.

Kanada Vize Başvurunuz Kaç Günde Çıkar? - Kayseri

Kanada vize başvuru süresi 15 ila 35 gün olarak belirtilmiştir. Fakat bu durum bazı faktörlere yönelik farklılık yaratabilir. Farklılığa yol açan faktörlerden bazıları; ne sebeple seyahat ettiğiniz ve sahip olduğunuz pasaport türü olabilir. Belirtilen bu faktörlere bakıldığında vize başvuru süreciniz 15 ila 35 günden birkaç gün önce yada birkaç gün sonra sonuçlanabilir. Bu durum hakkında öğrenmek istediğiniz ya da anlayamadığınız herhangi bir yerde uzman danışmanlarımız ile iletişime geçebilirsiniz.

Euroasia Global Visa Services sayfamız yoluyla Kayseri şubemizden gerçekleştirdiğiniz vize başvurunuz hakkında öğrenmek istediğiniz ya da sizler için sunduğumuz sayfamızda aklınıza takılan sorular için kayseri@eagvs.com e-posta adresinden veya +90 (352) 353 30 27 numaralı telefon hattından danışman hizmetimiz ile iletişime geçerek sorularınızın cevabını bulabilirsiniz. Euroasia Global Visa Services sayfamızı ziyaret ettiğiniz için teşekkür eder iyi günler dileriz.

Kanada ile ilgili merak ettiklerinizi sorun , yardımcı olalım.

Uzman danışmanlarımız sizlere en iyi hizmeti ve cevabı verecektir.

Hepsini Görüntüle Soru Sor

Kanada Vizesi Kayseri
B.Ü. 07/05/20, 11:07 Cevabı Görüntüle
İyi günler, kendim başvuruda bulundum fakat başvurum red edildi şimdi yeniden başvurmak istiyorum Kanada vizesi Kayseri merkezden alınabilir mi? Yeniden başvuru yapmak istiyorum bu sefer sizden destek almak istiyorum. Bir arkadaşım tavsiye etti o da sizin aracılığınızla başvurusunu yapmış ve vizesi çıktı. Benim daha önce red almış olmam yeni başvuru yapacağım vize başvurusunu etkiler mi yani bu durumdan vize alabilir miyim? Sadece gezi amaçlı gitmek istiyorum vize başvurumu da o şekilde yaptım ama red aldım. Sizlere güveniyorum umarım bu sefer alabilirim.
EUROASIA GLOBAL VISA SERVICES