x
Kanada

Vize İşlemleri

Kanada

Telefon/Faks

+90 224 322 01 21

Eposta

bursa@eagvs.com

Kanada Vize Başvurusu, Bursa

Sayın ziyaretçimiz, Kanada seyahatinize başlamak için gerekli olan vize başvuru işlemleri hakkında bilgi alabileceğiniz Euroasia Global Visa Services sayfamıza hoşgeldiniz. Bu sayfa Bursa ilinden yapacağınız Kanada vize başvurunuz için gereken belgeleri ve sorularınızı danışabilmeniz ve yetkililerimizden yardım talep edebilmeniz için iletişim bilgilerimizi içermektedir.

Bursa şubemize, bursa@eagvs.com e-posta adresimiz ve +90 224 322 01 21 numaralı hattımız aracılığıyla ulaşabilir veya Bize Ulaşın sayfasında belirtilen adresimizi ziyaret edip yardım talebinde bulunabilirsiniz.

Kanada Vizesi İçin Gerekli Evraklar, Bursa

Bursa ilimizden Kanada vizesi için başvuracak vatandaşlarımızın başvuruları İstanbul Başkonsolosluğu tarafından değerlendirilmektedir. 2013 yılının Haziran ayında yürürlüğe konulan yasa gereğince vatandaşlarımız Kanada vizesi için doğrudan başvuru yapamamakta, yetkili bir aracı kurum ile anlaşmaları gerekmektedir.

Euroasia Global Visa Services olarak amacımız, başvuru sürecinizi en sorunsuz şekilde geçirebilmenizi sağlamak ve sizi başvurunuzla ilgili tüm gelişmelerden anında haberdar edebilmektir.

Vize başvurunuz esnasında başkonsolosluğa sunacağınız evraklarınızın geçerli ve güncel olması gerekmektedir. Başvuru değerlendirmeniz başkonsolosluğa teslim ettiğiniz evraklar göz önüne alınarak sonuçlanacaktır bu nedenle belgelerde eksiklik veya hata olmamasına özen gösterin.

Euroasia Global Services yetkilileri vereceğiniz bilgiler doğrultusunda evraklarınızı tamamlayıp başvuru işlemlerinizi başlatarak size yardımcı olmayı amaçlar.

Kanada vize başvurularında 31.07.2018 tarihinden itibaren parmak izi uygulamasına geçilmiştir. Bu nedenle başkonsolosluktan alacağınız randevu saatinde şahsen başkonsolosluğa gidip parmak izi vermelisiniz.

Kanada Vizesi Nasıl Alınır, Bursa

  • Seyahat Amacınızı Belirleyin: Kanada vizesi için başvuracağınız zaman yapmanız gereken ilk şey seyahat amacınızı belirlemektir. Seyahat amacınız başvuru formunda yer alacaktır. Bu nedenle başvurunuzun kabulü için seyahat amacınızı en uygun şekilde belirlemelisiniz. Yetkililerimiz başvuru formunuzu en uygun şekilde doldurmanızda sizlere yardımcı olacaktır.
  • Seyahat Gerekçenize Uygun Belgelerin Hazırlanması: Seyahat gerekçenize göre Kanada Başkonsolosluğu tarafından istenen belgeler değişiklik gösterebilmektedir. Gerekli evraklar hakkında danışmak için size en yakın ofisimize gelebilir ya da dilerseniz e-posta ortamında size gönderilmesini talep edebilirsiniz. Gereken evraklardan bazılarını ofislerimizden temin edebilirsiniz. 
  • Belgelerinizin Kontrolü ve İncelenmesi: Vize başvurunuzun kabul edilmesi için verdiğiniz bilgilerin geçerli, güncel ve yeterli olması gerekmektedir. Yetkililerimiz belgelerinizin bütünlüğünü kontrol ederek eksik veya yanlış belge olması durumunda sizi bilgilendirirler.
  • Vize Başvuru Formunuzun Doldurulması: Başkonsolosluk yetkililerinin hakkınızda göreceği ilk evrak başvuru formunuzdur ve bu nedenle dikkatli doldurulması gerekmektedir. Vereceğiniz bilgiler doğrultusunda başvuru formunuz yetkililerimiz tarafından özenle doldurulur ve imzalamanız için size sunulur. Formunuzu imzaladıktan sonra diğer evraklarınızla birlikte başkonsolosluğa teslim edilmesi için yetkililerimize güvenebilirsiniz.
  • Vize Başvuru Ücretinin Ödenmesi: Vize başvurunuzun işleme koyulabilmesi için ödemeniz gereken bir ücret vardır. Bu ücret konsolosluk harcı, hizmet bedeli ve aracı kurum bedelini içerir. Fiyat danışmak ve başvuru işlemlerinizi başlatmak için Bursa şubemizle iletişime geçebilirsiniz.
  • Dosya ve Biyometrik Verilerinizin Sunulması: Yetkililerimiz evraklarınızı başkonsolosluğa sunmakla görevlidir. Fakat 31.07.2018 tarihinde yürürlüğe giren parmak izi uygulaması nedeniyle başvuru esnasında konsoloslukta şahsen bulunmanız gerekmektedir.  Vize başvurunuz için konsolosluktan alacağınız randevu esnasında yetkilimiz size eşlik edecektir.
  • Konsolosluk Değerlendirmesi ve Başvuru Takibi: Başvuru işleminiz gerçekleştikten sonra başvuru isteğinizin onaylanıp onaylanmayacağına Kanada Başkonsolosluğu tarafından karar verilir. Bu aşamada teslim ettiğiniz evraklar değerlendirilir ve bir sonuca varılır. Başvurularınız her zaman olumlu sonuçlanmayabilir bu nedenle başvurunuzun durumunun güncel bir şekilde takip edilmesi oldukça önemlidir. Yetkililerimiz başvuru takibinizi günlük olarak yaparlar ve gelişmeleri size en kısa sürede bildirirler.
  • Pasaport Teslimi: Süreç takibi yapan yetkilimiz başvurunuz sonuçlandığında sizi bilgilendirir. Başvurunuzun olumlu sonuçlanması durumunda pasaportunuzun adresinize kargolanmasını talep edebilir veya şubemize gelip pasaportunuzu elden teslim alabilirsiniz.

Kanada Vize Başvurusu İçin Şahsen Bulunmak Gerekir Mi, Bursa

Başvuru esnasında parmak izi uygulaması nedeniyle başkonsoloslukta şahsen bulunmanız gerekmektedir. Bunun yanı sıra bazı durumlarda konsolosluk görevlileri başvuru sahibiyle tekrar görüşme talebinde bulunabilir. Bu durum sık karşılaşılan bir durum değildir fakat başvuru sürecinizin olumlu sonuçlanabilmesi için konsolosluğa tekrar çağrılmanız halinde orada şahsen bulunmalısınız. Bu durumda yetkililerimiz size eşlik edecek ve yardımcı olacaktır.

Kanada Başkonsolosluğu yalnızca yetkili bir aracı firma yardımı ile yapılan başvuruları kabul etmektedir. Bu nedenle yetkili bir aracı firma ile anlaşmanız gerekmektedir. Euroasia Global Services olarak başvuru sürecinizin her anında size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

Kanada Vizesi Kaç Günde Çıkar, Bursa

Kanada Başkonsolosluğu’nun resmi tatilleri, dönemsel yoğunluklar, evrak eksikliği veya beklenmeyen bir durum ile karşılaşılmadığı sürece Türkiye vatandaşları için vize başvuruları 15 ila 35 gün içinde sonuçlanmaktadır. Yabancı uyruklu vatandaşlarımızın başvuru süreci daha uzun sürebilmekte, başvuruları daha geç sonuçlanabilmektedir.

Seyahatinizden en az 2 ay önce bizimle iletişime geçmeniz, sorunsuz bir başvuru süreci geçirmeniz için önemlidir. Size en yakın şubemizin adres ve numarasına internet sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Kanada Vize Başvuru Formu, Bursa

Vize başvurunuz için gerekli form çevrimiçi ve İngilizce veya Fransızca olarak doldurulmalıdır. Yetkililerimiz başvurunuz için gerekli olan formu kişisel bilgilerinize dayanarak en uygun şekilde doldurur ve çıktısını alarak diğer evraklarınız ile birlikte Kanada Başkonsolosluğu’na iletir.

Kanada vize başvuru formu için buraya tıklayınız.

Fikir ve görüşleriniz hakkında bize ulaşmak için bursa@eagvs.com adresini ve +90 224 322 01 21 numaralı telefon hattımızı kullanabilirsiniz. Size en yakın Euroasia Global Visa Services şubemizi öğrenmek için Bize Ulaşın bağlantısını kullanabilirsiniz.

Kanada ile ilgili merak ettiklerinizi sorun , yardımcı olalım.

Uzman danışmanlarımız sizlere en iyi hizmeti ve cevabı verecektir.

Hepsini Görüntüle Soru Sor

Kanada Vizesi Bursa
F. G. 06/05/20, 16:11 Cevabı Görüntüle
İyi günler, Kanada vizesi Bursa başvurusu hakkında bilgi almak istiyorum. Ben ve eşim bir aile dostumuzu ziyaret etmek için Kanada’ya gitmeyi düşünüyoruz. Bu ziyaretimiz için davetiye almamız gerekiyor mu? Bursa’da başvuru yapabilir miyiz? Vize işlemleriyle ilgili hiç bilgim yok başvurumuzu nasıl yapacağımızı bilmiyoruz tam olarak neler yapmamız lazım lütfen bizi bilgilendirin. Teşekkürler.
EUROASIA GLOBAL VISA SERVICES

 

 
BASE_URL = '';