x
Kanada

Vize İşlemleri

Kanada

Telefon/Faks

+90 266 225 50 08

Eposta

balikesir@eagvs.com

Kanada Vize Başvurusu, Balıkesir

Sayın ziyaretçimiz, Kanada’ya gerçekleştireceğiniz seyahatler için gerçekleştirmeniz gereken vize başvuru işlemi hakkında bilgilere ulaşabileceğiniz Euroasia Global Visa Services Balıkesir şubesi sayfamıza hoş geldiniz.

Bu sayfada Balıkesir ilinden gerçekleştireceğiniz Kanada vize başvuruları hakkında bilgiler ve yetkililerimize ulaşabileceğiniz iletişim bilgilerimiz yer almaktadır. Soru ve talepleriniz için balikesir@eagvs.com​ e-posta adresimiz ve +90 266 225 50 08 numaralı telefon hattımız aracılığıyla Euroasia Global Services Balıkesir şubesi ile iletişime geçebilirsiniz. 

Kanada Vizesi İçin Gerekli Evraklar, Balıkesir

Balıkesir ilinden gerçekleştirilen Kanada vizesi işlemleri için İstanbul Kanada Başkonsolosluğu’na başvurulmaktadır. Vatandaşlarımızın İstanbul Başkonsolosluğu’na doğrudan yapacakları Kanada vize başvuruları 2013 yılı Haziran ayından itibaren kabul edilmemekte, vize işlemleriniz için Kanada Konsolosluğu tarafından yetkilendirilmiş vize başvuru merkezlerine başvurmanız gerekmektedir.

Hızlı ve sorunsuz bir vize başvuru süreci için yetkili Euroasia Global Visa Services uzmanlarımıza güvenebilirsiniz.

Kanada vize başvuru işlemleriniz için gerekli belgelerinizin doğru bilgiler içermesi, eksiksiz ve güncel olması gerekmektedir. Aksi takdirde başvurularınızın reddedileceğini unutmayın. Uzman yetkililerimiz belirteceğiniz seyahat amacınız ve sosyal ve mesleki statü bilgileriniz doğrultusunda başvuru formunuzu doldurmakla görevlidir. Belgelerinizi şahsen veya kargo yoluyla ulaştırmanız halinde vize başvuru işlemlerinizi başlatmaktayız.

31.07.2018 tarihinden itibaren Kanada vize başvurularında geçerli olan parmak izi uygulaması nedeniyle Kanada Başkonsolosluğu’ndan alınacak vize başvuru randevusu tarih ve gününde konsoloslukta şahsen bulunmanız gereklidir.

Kanada Vizesi Nasıl Alınır, Balıkesir

  • Seyahat Amacınızı Belirleyin: Kanada vize başvurusundaki ilk adım seyahat amacınızın belirlenmesidir. Vereceğiniz bilgilere göre başvuru formunuzda yer alacak seyahat amacınızın en uygun şekilde belirlenmesinde yetkililerimize güvenebilirsiniz.
  • Seyahat Gerekçenize Uygun Belgelerin Hazırlanması: Kanada seyahatinizin amacına göre gereken belgeler değişiklik gösterebilmektedir. Gerekli belgeler ve bu belgeleri alabileceğiniz yerler hakkında bilgi almak için yetkililerimizle iletişime geçebilir ve bazı belgeleri ofisimizden edinebilirsiniz.
  • Belgelerinizin Kontrolü ve İncelenmesi: Vize işlemlerinizin sorunsuz ve hızlı gerçekleşmesi için verdiğiniz belgelerin doğruluğu, bütünlüğü ve güncelliği uzmanlarımız tarafından kontrol edilmektedir. Belgelerinizde bir hata veya eksiklik olması durumunda uzmanlarımız sizinle hemen iletişime geçecektir.
  • Vize Başvuru Formunuzun Doldurulması: Vize başvuru formu, başvuru sürecinizde hakkınızda değerlendirilmeye alınacak ilk belgedir ve özenle doldurulmalıdır. Vize başvuru formunuzun doğru ve güncel bilgilerinizle doldurulması, başvuru süreci için oldukça önemlidir. Uzman yetkililerimiz bu aşamada formunuzu doldurup tarafınızca imzalanmaya hazır hale getirerek size yardımcı olacaktır.
  • Vize Başvuru Ücretinin Ödenmesi: Vize başvurusu gerçekleştirebilmek için başvuru ücreti ödemeniz gerekir. Ödeyeceğiniz ücrete konsolosluğa ödenen harç, hizmet bedeli ve aracı kurum bedeli dahildir. Balıkesir şubemize ulaşarak fiyat danışabilirsiniz.
  • Dosya ve Biyometrik Verilerinizin Sunulması: Kanada vize başvurularında 31.07.2018 tarihinden itibaren geçerli olan parmak izi uygulamasına istinaden vize başvuru merkezine giderek şahsen gidip parmak izi vermeniz gerekmektedir. Bu aşamada bir yetkilimiz size eşlik eder. Dosyanızın teslimi de yetkililerimizce gerçekleştirilir.
  • Konsolosluk Değerlendirmesi ve Başvuru Takibi: Başvurunuz Kanada Başkonsolosluğu tarafından değerlendirilir ve sonuçlanır. Bu aşamada düzenli şekilde başvuru takibi yapılması çok önemlidir. Vize başvurunuz her zaman olumlu sonuçlanmayabilir, bu süreçte ortaya çıkabilecek olumsuzluklar durumunda en kısa sürede haberdar edilmeniz için yetkililerimiz düzenli olarak başvuru takibi yapar ve sizi gelişmelerden haberdar ederler.
  • Pasaport Teslimi: Türk vatandaşların yaptığı başvurular 15 ile 35 gün arasında sonuçlanırken yabancı uyruklu vatandaşların başvurularının sonuçlanması daha uzun sürebilmektedir. Başvurunuz sonuçlandığında süreç takibi yapan yetkilimiz tarafından bilgilendirilirsiniz. Pasaport tesliminin adresinize kargo ile yapılmasını talep edebileceğiniz gibi ofisimize gelip pasaportunuzu elden teslim alabilirsiniz.

Kanada Vize Başvurusu İçin Şahsen Bulunmak Gerekir Mi, Balıkesir

Kanada, 31.07.2018 tarihinde vize başvuruları esnasında gereken evrakların yanı sıra parmak izi uygulamasını da yürürlüğe koymuştur. Bu nedenle vize başvurunuz sırasında konsolosluktan alacağınız randevu tarihi ve saatinde konsoloslukta şahsen bulunmanız gereklidir. Yetkili uzmanlarımız randevu sırasında da size eşlik edecektir. 

Konsolosluk yetkilileri başvuruyu gerçekleştiren kişi ile tekrar görüşmek isteyebilir. Bu ihtimal çok yüksek olmasa da yetkililerimiz böyle bir durumda da sizlere yardımcı olacak deneyim ve donanıma sahiptir.

Kanada Vize Başvuruları Nereye Yapılır, Balıkesir

Kanada Başkonsolosluğu vatandaşlar tarafından doğrudan yapılan başvuruları kabul etmemekte, bu nedenle vize başvuruları için aracı bir kurumla anlaşmanız gerekmektedir. Euroasia Global Visa Services olarak size başvuru sürecinin her aşamasında yardımcı olmayı hedefliyoruz.

Kanada Vizesi Kaç Günde Çıkar, Balıkesir

Kanada Başkonsolosluğu’nun resmi tatilleri ve dönemsel yoğunluk gibi beklenmeyen bir gecikmeyle karşılaşılmadığı sürece Türk uyruklu vatandaşlarımız için vize başvurularının sonuçlanma süresi 15 ila 35 gündür. Yabancı uyruklu vatandaşlarımızın yapacağı başvuruların sonuçlanması daha uzun sürebilir.

Başvuru sürecinizin sonuçlanmasını geciktirecek durumlarla karşılaşma riskini en aza indirmek için seyahat başlangıç tarihinizden 2 ay önce size en yakın şubemizle iletişime geçmenizi öneririz.

Kanada Vize Başvuru Formu, Balıkesir

Kanada vizesi için gerekli başvuru formu çevrimiçi olarak doldurulmakta, yetkililerimiz bu işlemi verdiğiniz bilgiler doğrultusunda sizin için en uygun şekilde gerçekleştirmektedir. Başvuru formunuz çevrimiçi olarak doldurulduktan sonra çıktısı alınarak Kanada Konsolosluğu’na teslim edilecek belgeler arasına yerleştirilir.

Kanada vize başvuru formuna buraya tıklayarak erişebilirsiniz.

Soru ve düşüncelerinizi paylaşmak için Balıkesir şubemize gelebilir, balikesir@eagvs.com e-posta adresimizden veya +90 266 225 50 08 numaralı telefon hattımızdan bize ulaşabilirsiniz. Size en yakın Euroasia Global Visa Services şubemizi bulmak için buradan iletişim sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Kanada ile ilgili merak ettiklerinizi sorun , yardımcı olalım.

Uzman danışmanlarımız sizlere en iyi hizmeti ve cevabı verecektir.

Hepsini Görüntüle Soru Sor

Kanada Vizesi Balıkesir
G. V. 06/05/20, 15:52 Cevabı Görüntüle
İyi günler, Kanada vizesi Balıkesir işlemlerimi nasıl ve nereden yapabilirim? Kanada’ya birlikte çalıştığım bir firmayla iş görüşmesi yapmak için seyahat etmeyi planlıyorum. İş görüşmesi için davetiyemi aldım. Daha önce birçok Avrupa ülkesine seyahat ettim vize işlemlerimi kendim yaptım fakat Kanada vizesi işlemleri hem zor hem de karışık geldiği için çok uğraş gerekmektedir bu kadar detaylı işlemler için iş yoğunluğundan dolayı benim vaktim de yok dolayısıyla kendim yapamayacağım. Sizler yardımcı olursanız sevinirim. Desteğiniz için şimdiden teşekkürler.
EUROASIA GLOBAL VISA SERVICES

 

 
BASE_URL = '';