x
Kanada

Vize İşlemleri

Kanada

Adres

İstasyon Mah. Hakim Çağlar Işık Cad. Özen Plaza No:1 / 12 Merkez/Edirne

Telefon/Faks

+90 (850) 241 11 73

Çalışma Saatleri

Hafta içi: 8.30-18.00
Cumartesi: 10.00-14.00

Eposta

edirne@eagvs.com

Kanada Vize İşlemleri, Edirne

Değerli ziyaretçimiz, Euroasia Global Visa Services Edirne şubesi Kanada internet sayfasında, gerçekleştireceğiniz vize başvuru işlemleriniz hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz. 

Kanada vize başvuruları hakkında Edirne şubesi ile irtibata geçebilmek için +90 (850) 241 11 73 numaralı telefonu arayabilirsiniz ya da edirne@eagvs.com adresine e-posta gönderebilirsiniz.

Bu sayfada Edirne Merkezden yapılacak başvuruların yanı sıra Keşan, Uzunköprü, İpsala, Havsa, Meriç, Enez, Süloğlu, Lalapaşa ilçelerinden ve Tekirdağ, Çanakkale ve Kırklareli illerinden de yapılacak olan Kanada vize başvurularına dair bilgilere ulaşabilirsiniz. 

Kanada Vizesi İçin Gerekli Evraklar, Edirne 

Kanada vize başvuru işlemleri esnasında konsolosluğa yollanacak belgelerin bütünlüğü ve geçerliliği vize başvuru sürecinde önemlidir. Eksik, hatalı veya güncel olmayan belgeler ile yapılan başvuruların kabul edilmeyeceğini unutmayınız.

Yetkililerimize seyahat amacı, mesleki ve sosyal statü bilgilerinizi aktararak Kanada vize başvuru işlemleri için hazırlanması gereken belgeler hakkında bilgi alabilir, yardım talep edebilirsiniz. Evraklarınızı ofisimize kargo aracılığıyla veya şahsen iletmeniz halinde işlemlerinizi başlatmaktayız. 

Kanada vize başvurularında 31.07.2018 tarihinden itibaren parmak izi uygulamasına geçmiştir. Bu nedenle başvuru işlemleri esnasında Kanada Konsolosluğu’na parmak izi vermeniz gerekmektedir. Bu aşamada yetkililerimiz size yardımcı olacaktır.

Kanada Vizesi Nasıl Alınır, Edirne 

  • Seyahat Amacının Belirlenmesi:​ İletişime geçtiğiniz uzmanlarımız, hangi başlık altında başvuru yapılacağını belirlemede sizlere yardımcı olacaktır. 
  • Gerekçenize Uygun Belgelerin Hazırlanması: ​Kanada vize işlemi için gerekli belgelerin listesi uzmanlarımız tarafından size sunulur. Hangi belgeyi nereden edinebileceğiniz hakkında bilgilendirilirsiniz ve gerekli olan bazı belgeleri ise ofisimizden temin edebilirsiniz. 
  • Belgelerinizin Kontrol Edilmesi ve İncelenmesi: ​Bize ulaştırdığınız tüm belgelerin doğruluğu, tarihsel geçerliliği ve eksik belge olup olmadığı incelenir ve bir sorun olması durumunda bilgilendirilirsiniz. Bu sayede oluşabilecek herhangi bir olumsuzluğun önüne geçmeyi amaçlamaktayız.
  • Kanada Vize Başvuru Formunun Doldurulması: Kanada vize başvuru formu konsolosluk yetkililerinin hakkınızda incelediği ilk belge olup özenle hazırlanmalıdır. Deneyimli uzmanlarımız bu konuda da size yardımcı olmayı amaçlar. Kanada vize başvurusu için gerekli girişleri tamamlayarak formunuzu tarafınızca imzalanmaya hazır hale getirir. 
  • Vize Başvuru Ücretinin Ödenmesi: ​Vize başvurunuzun işleme alınması için öncelikle vize ücretini ödemelisiniz. Başvuru ücreti; konsolosluk harcı, aracı kurum bedeli ve hizmet bedelinden oluşur. Bize ulaşarak fiyat talep edebilir, görüşme sağlayabilirsiniz.
  • Dosyanızın ve Biyometrik Verilerin Sunulması: ​Kanada vize başvurularında 31.07.2018 tarihinden itibaren parmak izi uygulaması geçerlidir. Bu süreçte bir yetkilimizin rehberliğinde parmak izi verme işlemi tamamlanır. Dosyalarınızın teslimi gibi prosedürler yetkilimizce tamamlanır.
  • Konsolosluk Değerlendirmesi ve Başvurunuzun Takip Edilmesi​: Bu süreçte gerekli takip işlemleri yetkilimizce gerçekleştirilir ve dosyanız ile ilgili gelişmelerden anında haberdar edilirsiniz.
  • Pasaportunuzun Teslim Edilmesi:​ Kanada vizesi Türk vatandaşlar için 15-35 iş günü arasında, Türkiye’den başvuru yapacak yabancı uyruklu vatandaşlar için ise daha uzun sürede neticelenmektedir. Vize başvurunuz karara bağlandığında yetkilimiz tarafından bilgilendirilirsiniz. Pasaportunuzu ofisimizden alabilir veya kargo ile size ulaştırılmasını talep edebilirsiniz.

Kanada Turistik Vize Başvurusu, Edirne 

Kanada turistik vize başvurusu için gerekli evraklar medeni ve mesleki durumunuza göre değişiklik göstermektedir. 

Ev hanımları ve öğrenciler Kanada turistik vize başvurusu esnasında seyahat masraflarını karşılayacak kişi veya kurumlara ait finansal belgeleri de hazırlayıp konsolosluğa sunmalıdır. 

Kanada’ya yapacağınız ziyaretiniz esnasında ulaşım ve konaklama gibi hususlarda ek hizmetlerimizden yararlanmak için yetkililerimizden bilgi alabilirsiniz. 

Kanada Ticari Vize Başvurusu, Edirne 

Kanada ticari vize başvurusu işlemleriniz hakkında bilgi almak için ofisimizi ziyaret edebilir veya yetkililerimizi arayabilirsiniz. 

Kanada ticari vize başvuru işlemleri sırasında vereceğiniz bütün belgeler mevcut halinizi yansıtmalı ve geçerli olmalıdır. Eksik, hatalı veya güncel olmayan evraklar ile yapılan başvurular kabul edilmemektedir. 

Kanada Ziyaretçi Vizesi Başvurusu, Edirne 

Kanada aile akraba, arkadaş ziyareti vize başvurularınız için başvuru sırasında parmak izi prosedürü nedeniyle şahsen bulunmalısınız. 

Kanada ziyaret vize başvurularınız için gerekli belgeler hakkında bilgi almak, soru ve görüşlerinizi belirtmek için ​edirne@eagvs.com adresinden veya +90 (850) 241 11 73 çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsiniz. 

Kanada Vize Başvurusu İçin Şahsen Bulunmak Gerekir Mi, Edirne 

Kanada vize başvurunuzun değerlendirilmeye alınması için parmak iziniz gereklidir. Başvuru sahibinin vize başvuru randevusu tarihi ve saatinde şahsen Kanada Konsolosluğu’na gidip parmak izi vermesi gereklidir. Bu aşama bir yetkilimizin size eşlik etmesi ile gerçekleşir. 

Bazı durumlarda konsolosluk yetkilileri başvuru sahibi ile tekrar görüşmeye gerek duyabilirler. Bu nadiren karşılaşılan bir durumdur. 

Kanada Vizesi Kaç Günde Çıkar, Edirne 

Kanada vizesi başvuruları 15-35 iş günü içerisinde sonuçlanmaktadır. Dönemsel yoğunluklar, resmi tatiller ve ek belge talebi gibi durumlarda ortaya çıkacak durumlardan oluşabilecek gecikmeleri önlemek amacı ile seyahat başlangıç tarihinden en az 60 iş günü öncesinde bizimle iletişime geçmenizi öneririz.

Kanada Vize Başvuru Formu, Edirne 

Kanada vize başvuru formu, dosya hazırlık aşamasında çevrimiçi olarak doldurulmakta ve çıktısı alınarak dosyalarınızın arasına konmaktadır. 
Bu aşamada yetkililerimiz verdiğiniz bilgilere göre formunuzu hazırlayarak size yardımcı olacaktır. 

Aklınıza takılan sormak istediğiniz tüm sorular için bize +90 (850) 241 11 73 numaralı telefondan ya da edirne@eagvs.com mail adresimizden ulaşabilir, ofisimizi ziyaret edebilirsiniz.

Kanada vize başvuru formu için buraya tıklayabilirsiniz.

Kanada ile ilgili merak ettiklerinizi sorun , yardımcı olalım.

Uzman danışmanlarımız sizlere en iyi hizmeti ve cevabı verecektir.

Hepsini Görüntüle Soru Sor

Kanada Vizesi Edirne
H. M. 06/05/20, 17:23 Cevabı Görüntüle
Merhabalar Kanada vizesi Edirne ile ilgili bilgi almak istiyorum. Ben yeni mezun oldum daha önce hiçbir yerde çalışmadım Kanada da bir akrabam var o benim orada çalışmam için beni işe almayı düşünüyor ama öncelikle benimle görüşmek istiyor orada şirketi var hem daha detaylı konuşmak hem de iş ortamını görmem için. Bana imkanlar sunacak vize alabilmem için neler yapmalıyım bir de nasıl bir vize almalıyım? Çalışmadığım için bana vize çıkar mı? Yardımcı olursanız çok sevinirim şimdiden teşekkürler.
EUROASIA GLOBAL VISA SERVICES

 

 
BASE_URL = '';