x
İspanya

Vize İşlemleri

İspanya

İspanya Vize İşlemleri

K. Alıcı 11/04/20, 14:46
Merhaba, 2017 yılında Fransa’ya gitmek için vize başvurusu yapmıştım ama inandırıcı kanıt bulunmadığı için red aldım. Bu sene İspanya'ya gitmek istiyorum ve vize işimi şansa bırakmak istemiyorum bu sefer. Sizleri Google'dan gördüm, müşteri yorumlarınız filan okudum. İspanya vize işlemleri için sizden hizmet aldığımda vize garantisi veriyor musunuz?
EUROASIA Müşteri Temsilcisi

Merhaba, İspanya vizesi başvurunuzda sizlere hizmet vermekten mutluluk duyarız. EAGVS’nin vize başvurularınızdaki görevi ve hizmet anlayışı, dosyanızı eksiksiz olarak hazırlamak, seyahat amacınızı destekleyen belgeleri hazırlamak, vize reddine neden olabilecek dosyanızdaki zayıf yönleri kuvvetlendirmek ve en nihayetinde İspanya vize başvurusu sonucunda vize almanızı sağlamaktır. Ancak vize verme veya reddetme kararı tamamen ve sadece İspanya Konsolosluğu’na aittir. EAGVS vize garantisi vermez, güçlü ve eksiksiz bir dosya hazırlama garantisi verir. Konsolosluk vize değerlendirmesinde sizin ülkeye girişinizi uygun bulmadığı takdirde yine de red kararı verebilir. Vize garantisi verdiğini söyleyen kişi veya kişilere karşı dikkatli olmanız tavsiye edilir.

Vize başvurusu yapmak yalnız Konsolosluğun istediği evrakları sunmak demek değildir. Evrakların Konsolosluk gözüyle değerlendirilmesi, dosyanın güçlendirilmesi şansınızı artırır. EAGVS İspanya vize işlemleri 2020 güncel bilgilerini Konsolosluğun yaptığı açıklamalara dayanarak takip etmektedir. Sizler bir vize başvurusu yaparken belki ilk veya ikinci vize başvurunuzu yaparken EAGVS 20 yıllık deneyimi sayesinde sayısız başvurularından birini yapmaktadır. Bu da bilgi ve tecrübe demektir. Bir vize dosyasının zayıf ve güçlü yönlerini görebilmek, Konsolosluk değerlendirmesinden önce Konsolosluk gibi düşünerek dosyanızı değerlendirmek uzun yılların sağladığı bilgi ve deneyim sayesindedir. Dolayısıyla İspanya vizesi başvurunuzda resmi başvurudan önce Konsolosluk tarafından yapılmış gibi ön değerlendirme yapılmış bir dosyanın vize red ihtimali daha azdır.

Schengen vizesi Schengen vize rejimine tabi ülkeler tarafından kuralları belirlenmiş bir vize uygulamasıdır ancak her ülke vize başvurularında farklı ayrıntılar talep eder. EAGVS Türkiye geneli 13 şubesi ve 200 çalışanıyla alanında uzman ülke danışmanlarıyla sizlere hizmet vermektedir. İspanya vize işlemleri için hizmet aldığınızda vize garantisi verilmez ancak başvurunuz için yapılabilecek her şeyin yapıldığından emin olmanız sağlanır.

Nazlı Daştan

İspanya Vize İşlemleri

Y.N. 17/09/20, 20:31

Merhaba, ben İspanya vize işlemleri için noterle vekaletname verdiğim kişi aracılığı ile başvuru yapabilir miyim? Ben Gaziantep'te yaşıyorum ve vize işlemleri için Ankara'ya gitmem gerektiği söylendi. Daha kolay olması için vekalet ile işlemimi tamamlamak istiyorum. Böyle bir işlem mümkün mü? Tabi bu süreçte evraklarımı ve dosyamı da siz hazırlayabilir misiniz?

EUROASIA Müşteri Temsilcisi 17/09/20, 20:51

Merhaba, Schengen İspanya vize başvurusu, Konsolosluğun yetkilendirdiği vize başvuru merkezinde tamamlanmaktadır. Başvuru merkezleri, İstanbul, Ankara, İzmir, Antalya ve Gaziantep'te bulunmaktadır. Dolayısıyla Gaziantep ikametli bir kişi Gaziantep'te bulunan vize başvuru merkezinde başvurularını tamamlayabilirler. İspanya vize işlemleri 2020 ilk başvurusunu yapan kişiler parmak izi verisi beyanında bulunmak için şahsen randevuda hazır olmalıdır. Bu nedenle ilk başvurunuzu yapacağınız için randevuda şahsen bulunmanız gerekir, vekaletname ile başvurunuzu tamamlayamazsınız. 

EAGVS müşteri temsilcinizin sizden istediği evrakları temin ettikten sonra, dosyasını müşteri temsilciniz tarafından hazırlanır. Gaziantep başvuru merkezinden randevunuz yine EAGVS müşteri temsilciniz tarafından alınır. İspanya vize işlemleri için 02129632297

Nazlı Daştan

İspanya vize işlemleri

Cevap Ver
Spam mesajı olmadığını anlamamız için lütfen doğrulama yapınız.
EUROASIA GLOBAL VISA SERVICES