x
İspanya

Vize İşlemleri

İspanya

İspanya Vize Randevu

S. Vural 10/04/20, 13:18
Merhaba İspanya vize randevu almak için Google'dan gördüğüm numarayı aradım benden randevu parası istediler telefondayken yatırdım parayı randevu aldılar ve randevu mektubunu emailime gönderdiler ama ben bu randevuya yetiştiremedim evraklarımı, randevu iptali için aynı numarayı aradım ama kimseye ulaşamadım. Uçak biletimi satın almıştım, vizede gecikme olursa biletim de yanacak sizi arkadaşım önerdi. Evraklarımı size göndersem acil İspanya vizesi başvurumu yapar mısınız? Lütfen acil olarak yardım eder misiniz bana?
EUROASIA Müşteri Temsilcisi

Merhaba öncelikle geçmiş olsun, vize randevu işlemlerinde insanların en sık karşılaştığı aldatıcı yöntemle karşılaşmışsınız maalesef. Bu noktada EAGVS hizmetinden bahsetmeliyiz. EAGVS sizden telefonda asla para istemez. İspanya vize randevusu alımını doğrudan telefondaki talep üzerine yapmaz. Öncelikle sizin seyahat amacınız, seyahat tarihleriniz, meslek bilgileriniz müşteri temsilciniz tarafından alınır ve size uygun evrak listesi hazırlanıp tarafınıza gönderilir. Hazırladığınız evrakları müşteri temsilcinize ulaştırdıktan sonra evrakların uygunluk kontrolü yapılır ve sizden onay alınarak vize başvuru süreciniz başlatılır. Bu aşamaya kadar ne telefonda sunulan hizmetten ne de evrak uygunluk kontrolünden para talep edilmez.

Sizin onayınız alındıktan sonra İspanya konsolosluğu vize randevu veya başvuru merkezinden vize randevusu alınır. Müşteri temsilciniz evraklarınızı kontrol etmeden randevu almaz çünkü randevu gününe evrakta gecikme vs. olmaması gerekir. Birçok Schengen vizesi başvurusunda randevu işlemi ücretsiz ve online olarak alınır. Ayrıca EAGVS sadece randevu alım hizmeti vermez, vize sürecinizi evrak hazırlamaktan, vize değerlendirme sürecinin bitimine kadar yürüterek kapsamlı bir hizmet verir. Sizden hiçbir evrak talep etmeden para karşılığı telefonda randevu alabileceğini iddia eden kişilere karşı dikkatli olmanız tavsiye edilir.

İspanya vizesi işlemlerinizi hemen başlatmak için müşteri temsilcimize iletişim numaralarımızdan ulaşmanız yeterlidir. Başvuru merkezinin sunduğu premium hizmetten faydalanarak randevu tarihi daha erken bir tarihe alınabilir. İspanya vize randevu işlemlerinizin başlatılabilmesi için müşteri temsilcinizden ücretsiz olarak evrak listesi talep edebilirsiniz. Evraklarınızı kargo yoluyla ofis adreslerimize gönderebilir veya size en yakın ofisimizi ziyaret ederek evrak teslimi yapabilirsiniz. Müşteri temsilcilerimize ulaşmak için 02129632297 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Nazlı Daştan

İspanya Vize Randevu

U.G. 17/09/20, 20:59

Merhaba, İspanya vize randevu işlemi için doğrudan Konsolosluğa mı başvuru yapmam gerekiyor? Konsolosluk randevusu talep etmek için ne yapmam gerekiyor? Ben Konya'da yaşıyorum, limited şirketim var İspanya'daki bir toplantıya katılmam gerekiyor, henüz 2 ay var fakat ben erkenden randevumu ve vizemi almak istiyorum. Yardımcı olur musunuz. 

EUROASIA Müşteri Temsilcisi 17/09/20, 21:08

Merhaba, İspanya'daki toplantıya katılmak üzere yapacağınız seyahat öncesinde İspanya ticari vize başvurusu yapmanız gerekecektir. Ticari vize bir Schengen vizesi türü olup başvurular doğrudan Konsolosluğa yapılmamaktadır. İspanya Schengen vizesi başvuruları İspanya Konsolosluğu vize randevu işlemleri için yetkilendirilen başvuru merkezlerinde tamamlanmaktadır. Dolayısıyla vize başvurunuz Ankara'da bulunan başvuru ve parmak izi merkezi üzerinden tamamlanmalıdır. 

İspanya vize randevusu işlemleri planlanan seyahatten en az 15 gün en fazla 90 gün öncesine kadar tamamlanabilmektedir. Seyahatinize 2 ay kala İspanya vize işlemlerinizi tamamlamak için EAGVS müşteri temsilcileri hizmetinizdedir. Müşteri temsilciniz, ticari vize başvurunuz için gerekli evrakların belirlenmesi, sizden gelen evrakların uygunluk kontrolünü yapması, başvuru formlarının doldurulması ve İspanya vize randevu tarihinin alınması işlemini yürütecektir. Ayrıntılı bilgi için 02129632297

Nazlı Daştan

İspanya vize randevu

Cevap Ver
Spam mesajı olmadığını anlamamız için lütfen doğrulama yapınız.
EUROASIA GLOBAL VISA SERVICES