x
İspanya

Vize İşlemleri

İspanya

İspanya Vize

M. Tutmaz 09/04/20, 13:28
Merhaba, 10 yıllık bankacıyım, geçen yıl bir doğum yaptım 16 haftalık doğum izni sonrası 6 aylık ücretsiz izin hakkımı da kullandım ve mayıs ayında tekrar aynı iş yerinde göreve başlayacağım. 2 ay sonra da İspanya’ya gitmek için İspanya vize başvurusu yapmayı düşünüyorum. Gerekli evraklarda 3 aylık bordro isteniyor, ben işe başladıktan sonraki 3. ayda mı başvurmak zorundayım yani? Müşteri temsilcileriniz bununla ilgili bana evrak listesi gönderebilir mi? Ne yapmam konusunda sizden profesyonel yardım rica ediyorum.
EUROASIA Müşteri Temsilcisi

Merhaba vize başvurunuzuz titizlikle hazırlanması gereken bir dosyaya ihtiyaç duyuyor. İşe başladıktan sonra istediğiniz tarihte vize başvurusu yapabilirsiniz elbette. 3 aylık bordro sunulamıyorsa 2 aylık sunulabilir ancak doğum izninizle alakalı durumunuzun vize talep dilekçenizde açık ve net bir şekilde belirtilmesi gerekir. İspanya vizesi başvurunuzda vize talep dilekçeniz vize değerlendirmesinde önemlidir. Dilekçeniz EAGVS müşteri temsilciniz tarafından profesyonel olarak hazırlanır. Ayrıca iş yerinizden alacağınız çalışma yazınızla, SGK işe giriş bildirgeniz, SGK hizmet dökümünüz gibi evraklarla da bu durumun belgelendirilmesi yapılır.

Vize başvurunuzda sunulması gereken evraklar kişiye özel olarak hazırlanır. Bunun sebebi kişinin mesleki bilgileri, finansal kaynakları, seyahat amacının herkes için farklı olmasıdır. Örneğin kamu bankasında çalışan kişinin evrakları ile özel bankada çalışanların evrakları aynı değildir. Dolayısıyla Schengen vizesi evrakları her başvuruda kişinin EAGVS müşteri temsilcisine vereceği bilgilere göre hazırlanır ve sizlere iletilir. Sizden gelen evrakların uygunluk kontrolü müşteri temsilciniz tarafından yapılarak dosyanızın zayıf yönleri güçlendirilir, vize talep dilekçeniz yazılır, randevunuz alınır ve randevu gününde eksiksiz ve güçlü bir dosya ile başvuru yapılır.

Vize başvurusu yaparken ezbere birkaç evrak sunmak vize başvurunuzun reddine veya vizenizin reddine yol açabilir. Dosyada sunulacak her evrakın uygunluk şartı vardır ve bu şartlar Konsolosluk tarafından sürekli güncellenir. Vize başvurunuzda profesyonel EAGVS yardımı almanız dosyanızın güncel bilgilere göre hazırlanmasını, red ihtimallerinin azaltılmasını sağlar. Red kararının sonraki başvurularınızı da etkileyeceği unutulmamalıdır. İspanya vize işlemlerinizde EAGVS profesyonel vize danışmanlığına 02129632297 numaralı telefondan hemen ulaşabilirsiniz.

Nazlı Daştan

İspanya Vize

T.L. 16/09/20, 15:27

Merhaba geçen yıl İspanya vize başvurusu yaptım fakat red aldım. Red sebebim, döneceğime dair kuvvetli inanç oluşmamasıydı. Fakat ben zaten burada işi, hayat düzeni olan biriyim, gidip de dönmemem mümkün değil. İtiraz da etmedim. Şimdi yeniden vize başvurusu yapabilir miyim? Çevremden sizin danışmanlık hizmetlerinizi duydum. Sizin aracılığınız ile yeniden başvuru yapabilir miyim yine turistik vize istiyorum. 

EUROASIA Müşteri Temsilcisi 16/09/20, 15:34

Geçen yıl aldığınız İspanya vizesi reddi yeniden başvuru yapmanıza engel değildir. Vize reddi, başvuruda seyahat amacının ispatlanamaması, yeterli finansal kanıt sunulamaması, geri dönüş inancının oluşturulamaması gibi nedenlerle alınmaktadır. Geçmişte red almış kişilerin tekrar vize başvurusu yaparken, profesyonel vize danışmanlık hizmeti alması kesinlikle tavsiye edilir. EAGVS aracılığı ile yapacağınız Schengen vizesi başvurunuzda dilekçeniz önemli rol oynayacaktır. İspanya vize dilekçeniz, EAGVS danışmanının tarafından önceki red nedeniniz, şimdiki seyahat amacınız, ülkenizle kopartılamaz bağlar göz önünde tutularak yazılacaktır. Ayrıca seyahat amacınız, finansal kanıtlarınız ve Türkiye'deki düzeninize dair dosyanızı güçlendirecek evraklar da danışmanınız tarafından tespit edilecektir. 

İspanya vize başvurusu için 02129632297.

Nazlı Daştan

İspanya vize

Cevap Ver
Spam mesajı olmadığını anlamamız için lütfen doğrulama yapınız.
EUROASIA GLOBAL VISA SERVICES