x
İspanya

Vize İşlemleri

İspanya

İspanya Vize

M. Tutmaz 09/04/20, 13:28
Merhaba, 10 yıllık bankacıyım, geçen yıl bir doğum yaptım 16 haftalık doğum izni sonrası 6 aylık ücretsiz izin hakkımı da kullandım ve mayıs ayında tekrar aynı iş yerinde göreve başlayacağım. 2 ay sonra da İspanya’ya gitmek için İspanya vize başvurusu yapmayı düşünüyorum. Gerekli evraklarda 3 aylık bordro isteniyor, ben işe başladıktan sonraki 3. ayda mı başvurmak zorundayım yani? Müşteri temsilcileriniz bununla ilgili bana evrak listesi gönderebilir mi? Ne yapmam konusunda sizden profesyonel yardım rica ediyorum.
EUROASIA Müşteri Temsilcisi

Merhaba vize başvurunuzuz titizlikle hazırlanması gereken bir dosyaya ihtiyaç duyuyor. İşe başladıktan sonra istediğiniz tarihte vize başvurusu yapabilirsiniz elbette. 3 aylık bordro sunulamıyorsa 2 aylık sunulabilir ancak doğum izninizle alakalı durumunuzun vize talep dilekçenizde açık ve net bir şekilde belirtilmesi gerekir. İspanya vizesi başvurunuzda vize talep dilekçeniz vize değerlendirmesinde önemlidir. Dilekçeniz EAGVS müşteri temsilciniz tarafından profesyonel olarak hazırlanır. Ayrıca iş yerinizden alacağınız çalışma yazınızla, SGK işe giriş bildirgeniz, SGK hizmet dökümünüz gibi evraklarla da bu durumun belgelendirilmesi yapılır.

Vize başvurunuzda sunulması gereken evraklar kişiye özel olarak hazırlanır. Bunun sebebi kişinin mesleki bilgileri, finansal kaynakları, seyahat amacının herkes için farklı olmasıdır. Örneğin kamu bankasında çalışan kişinin evrakları ile özel bankada çalışanların evrakları aynı değildir. Dolayısıyla Schengen vizesi evrakları her başvuruda kişinin EAGVS müşteri temsilcisine vereceği bilgilere göre hazırlanır ve sizlere iletilir. Sizden gelen evrakların uygunluk kontrolü müşteri temsilciniz tarafından yapılarak dosyanızın zayıf yönleri güçlendirilir, vize talep dilekçeniz yazılır, randevunuz alınır ve randevu gününde eksiksiz ve güçlü bir dosya ile başvuru yapılır.

Vize başvurusu yaparken ezbere birkaç evrak sunmak vize başvurunuzun reddine veya vizenizin reddine yol açabilir. Dosyada sunulacak her evrakın uygunluk şartı vardır ve bu şartlar Konsolosluk tarafından sürekli güncellenir. Vize başvurunuzda profesyonel EAGVS yardımı almanız dosyanızın güncel bilgilere göre hazırlanmasını, red ihtimallerinin azaltılmasını sağlar. Red kararının sonraki başvurularınızı da etkileyeceği unutulmamalıdır. İspanya vize işlemlerinizde EAGVS profesyonel vize danışmanlığına 02129632297 numaralı telefondan hemen ulaşabilirsiniz.

Nazlı Daştan

İspanya Vize

Cevap Ver
Spam mesajı olmadığını anlamamız için lütfen doğrulama yapınız.
EUROASIA GLOBAL VISA SERVICES