x
Rusya

Vize İşlemleri

Rusya

Rusya Vize Başvuru Formu Nasıl Doldurulur

F. Arıgül 17/10/19, 11:33
Merhaba arkadaşlar Rusya vize başvuru formu nasıl doldurulur, vize almam için form dışında hazırlamam gereken evraklar nelerdir bir de ben gezmek için gideceğim başvuracağım turistik vize için hazırlamam gereken belgeleri ve başvuru sürecinin nasıl olduğunu açıklarsanız sevinirim.
EUROASIA Müşteri Temsilcisi

rusya vize başvuru formu nasıl doldurulur

Merhaba; Rusya vize başvuru formu nasıl doldurulur sorusuna yönelik sizlere gereken bilgileri kısa ve güncel bir şekilde açıklamak isterim.  Rusya başvurusunu gerçekleştirirken Konsoloslukların Rusya vize başvurusunda bulunan kişiler ile ilgili ayrıntılı  bilgi alabilmesi için formda yazılmış olan bilgilerin doğru ve hatasız olarak belirtilmiş  olması gerekmektedir. Yalnız Rusya vizesi başvuru formlarını doldururken Rusya'ya giriş yaapcağınız şehrin ismini mutlaka yazmaya dikkat ediniz. Formda gidiş dönüş tarihleriniz, iletişim bilgileriniz ve çalıştığınız iş yerine ait bilgileri eksiksiz olarak girmelisiniz. Rusya vize başvuru formunu aşağıdaki bağlantıdan indirebilirsiniz.

Rusya vize başvuru formu

 Rusya başvuru formunu doldururken ekte sunduğunuz dosyalarınızı dikkate alarak birbirleriyle eş bilgilere sahip olması gerekmektedir. Rusya başvuru formunda yazdığınız bilgileri ekte sunduğunuz dosyalarla desteklemeniz gerekmektedir.

Rusya vizesi başvuru orjinal formu, başvuru yapan kişi tarafından eksiksiz  ve hatasız olarak  doldurulup imzalanmalıdır. Formunuzu gerekli kurumlara göndermeden önce hata olmadığına emin olmanız için dikkat ile kontrol etmenizi önermekteyiz. Rusya vize başvuru formu eksik bilgi olmasından dolayı veya  yanlış doldurulması halinde Rusya Konsolosluğu başvurunuzu reddeder. Bu formlarda verdiğiniz bilgiler ile konsolosluğa başvuru sırasında vereceğiniz evraklarında doğruluğu onaylanması vizenizin olumlu sonuç almasında önemli bir etkendir. Rusya vizesi başvuru formunuz en güncel haliyle ve orjinal olmalıdır.


Rusya vizesi bilgi formu formu, Rusya İstanbul Başkonsolosluğuna vize müracaatı zamanı Rusya Federasyonu Dışişleri Bakanlığı Konsolosluk Bölümüne iletişir. Rusya vize formunu doldurduktan sonra çıktısını almanız gerekmektedir. Rusya Konsolosluğu vize anketi üzerine fotoğrafınızı yapıştırmanıza gerek yoktur, vize fotoğrafınızı formdan ayrı olarak sunmalısınız. Rusya vize başvurusunda belirtilen tüm bilgiler doğru ve yasal olmalıdır. 
 
Rusya vizesinizi 5 gün içerisinde Euroasia GVS ayrıcalığından faydalanarak almak için sayfamızda bulunan iletişim bilgilerini kullanabilir, ikamet ettiğiniz ile en yakın ofisimizi arayabilirsiniz. 

Saygılarımızla, 

Evrim

H.T 24/08/20, 15:27

Rusya vize başvuru formu nasıl doldurulur? Çok sayın bay,bayan yetkililer. Buradan vize formu doldurma ve gerekli belgeleri sunmak sonrasında(buna pasaport bilgilerinde dahil) vize veren kuruma gelmeden vize almak mümkünmü? bu işlem nasıl gerçekleşiyor? teşekkürler 

EUROASIA Müşteri Temsilcisi 25/08/20, 09:11

Merhabalar,

Rusya vize başvuru formu nasıl doldurulur? nelere dikkat edilmesi gereklidir? Hangi evraklar gereklidir? gibi tüm sorularınız için öncelikle Rusya vizesi başvuruları için kişilerin şahsen gelmeleri zorunlu değildir. Başvuru için hazırlamanız gereken evrakları EAGVS temsilcilerimize kargo yoluyla veya elden ofislerimize teslim ettiğinizde dosyanız başvuruya hazırlanır. Başvuru randevu sorunu olmadan ilk iş günü işleme alınır ortalama 4/7 iş gününde vizeniz sonuçlanır. Rusya vize başvuru formu online olarak işleme alınır ve Rusça olarak doldurulmaktadır. Seyahat amacınızın belirlendikten sonra başvuru için dosyanız hazırlanır ve sizin belirlemiş olduğunuz tarih aralığında vizenizi alabilirsiniz.

Detaylı bilgi sahibi olmak için bizlere ulaşabilirsiniz

Saygılarımızla

Serpil

rusya vize başvuru formu nasıl doldurulur

Cevap Ver
EUROASIA GLOBAL VISA SERVICES

 

 
BASE_URL = '';