x
Rusya

Vize İşlemleri

Rusya

Vize Başvuru Formu Rusya

D. Yiğit 17/10/19, 11:18
İyi günler Rusya’ya gitmek için başvuru yapacağım vize başvuru Rusya için gerekli aşamaları dikkate alınması gerekenleri paylaşır mısınız? Vize başvuru formu Rusya için nasıl dolduruluyor, Türkçe doldurabilir miyiz?
EUROASIA Müşteri Temsilcisi

Merhaba;

Vize başvuru formu Rusya için Türkçe doldurulabilir. Vize başvuru formu yerine Rusya'da vize bilgi formu doldurulur. Bilgi formunda beyan ettiğiniz bilgiler gerçeği yansıtmalıdır, yanlış beyan tespitinde vize başvurunuz olumsuz sonuçlanacaktır.Bilgi formunu aşağıdaki bağlantıdan indirebilirsiniz. 

Rusya vize bilgi formu

Acentemiz aracılığı ile yapacağınız başvurunuz tüm detaylar dikkate alındığı için olumsuz sonuçlanma ihtimali minimum seviyeye iner. Vize başvuru formu Rusya hakkında edinmeniz gereken bazı temel ve detay bilgiler bulunmaktadır. Başvuruda bulunacak olan bireylerin ilk olarak kişisel bilgilerinin bulunduğu belgelerin ve başvuru formunun içerikleri eksiksiz ve birbirleri ile eşleşen bilgiler olması gerekir. Bilgilerin doğru ve güncel olması başvuru süreciniz için oldukça önem taşır.  Başvuru formunuzda kişisel bilgilerinize ek olarak Rusya’ya neden seyahat etmek istediğinize uygun olarak vize türü ve vize sürecini belirtmeniz gerekmektedir. Bunun yanı sıra Rusya’ya seyahatinizi gerçekleştirdikten belirli bir süre sonra Rusya’dan başka ülkeye geçiş yapacak olursanız bu süreci vize başvuru formunda belirtmeniz gerekmektedir.

Rusya’ya gerçekleştireceğiniz bu seyahatte konaklama ve ulaşım masraflarınızın nasıl ödeneceği hususunda bilgilendirmede bulunulması gereken bir adımdır. Vize başvuru formunuzu gerekli evraklar ile birlikte teslim edebilirsiniz. Rusya vize başvuru formunu doldururken herhangi bir olumsuz durumla karşılaşmamak için Euroasia Global Visa Services bünyesinde çalışan danışmanlarımız ile iletişime geçerek Rusya başvurunuzu acentemiz aracılığı ile yapabilirsiniz. 

Saygılarımızla, 

Evrim

Cevap Ver
EUROASIA GLOBAL VISA SERVICES