x
Rusya

Vize İşlemleri

Rusya

Rusya Voucher Belgesi

Z. Nihan Coşkun 17/08/19, 18:22
Eşim Aralık ayında görevli olarak Rusya'nın Petersburg şehrine gidecek ve ben de Aralık ayında 1 hafta kendisin ziyaret etmek istiyorum. Hem şehri gezmek hem de eşimin yanında bulunmak istiyorum. Fakat kalacağımız otele daha sonra yani oraya gitmeme yakın karar vermek istiyorum. Ancak vize işlemlerimi bu ay bitirmek istiyorum. Evraklar arasında Rusya voucher belgesi olduğunu okudum, bu belgeyi nasıl temin ediyoruz, hotel henüz belli değil, rezervasyon belgesi mi oluyor voucher? Hangi tür vize alacağım ve ne tür belgeler istendiği konusunda beni bilgilendirebilir misiniz? Hotel Voucher belgesi örneğini bana iletebilir misiniz?
EUROASIA Müşteri Temsilcisi

Merhaba, eşiniz ticari nedenle Rusya'ya seyahat edecekse Rusya ticari vize alması gerekmektedir. Rusya ticari vize için konaklama süresini kapsayan Rusya Dışişleri Bakanlığı onaylı ticari vize davetiyesi temin etmesi gerekmektedir. Ticari vize davetiyesi hakkında detaylı bilgi ve destek için ikamet bölgenize en yakın ofisimizle irtibata geçebilirsiniz. Kendiniz için turistik kategoriden vize başvurusu yapabilirsiniz. Turistik kategoriden başvuru yapabilmeniz için hotel voucher belgesinin temin edilmesi gerekmektedir. Rusya voucher belgesi Rusya’da nerede ve kaç gün konaklayacağı bilgisini içeren, yetkili acente tarafından onaylanmış bir belgedir. Rusya hotel voucher belgesi kaşeli ve ıslak imzalı olması gerekir, bu nedenle internet üzerinden yapılan online rezervasyonlar kabul edilmeyecektir. Şirketimiz sizin adınıza hotel voucher belgesini temin edecektir.

Rusya Konsolosluğu harç bedeli, işlem merkezi servis bedeli ve voucher bedelinin de dahil olduğu vize servisimiz hizmet bedeli toplamda 160 USD’dir. Rusya vize başvurunuzda kullanacağınız pasaportun en az 6 ay geçerliliği bulunmasına dikkat ediniz. Gerekli diğer belgeler, nüfus cüzdanı fotokopisi ve biyometrik fotoğraftır.  Rusya vize başvurunuzu ikamet yerinize en yakın ofisimizden gerçekleştirebilirsiniz. 

2020 Rusya turistik vize hakkında ayrıntılı bilgi için ilgili bağlantıyı ziyaret ediniz. 

Rusya Voucher Belgesi Örneği

2020 Rusya voucher belgesi örneği aşağıdaki gibidir:

rusya voucher belgesi

 

 

Rusya Hotel Voucher


Saygılarımızla,
Evrim

 

Y. Erkan 15/11/19, 10:38

İyi günler, Rusya vize başvurusunda bulunacağım ancak evraklar arasında istenilen Rusya voucher belgesini nasıl hazırlamam gerektiğini ve belge almak ücretlimi bilmiyorum yardımcı olur musunuz?

EUROASIA Müşteri Temsilcisi 15/11/19, 10:39

Merhaba, Rusya vizesi yalnızca Umuma Mahsus (Bordo) pasaport sahibi Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarının almak durumunda olduğu bir vize olup hazırlamanız gereken evrakların pasaportunuza göre değişim göstereceğini bilmelisiniz. Rusya vize başvurularında gerekli evraklar genel olarak, pasaportunuz (en az 6 ay geçerlilik süresi olan), 2 adet 35x45 mm ölçüsünde biyometrik fotoğraf, vize başvuru formu, kimlik fotokopisi ve Rusya voucher belgesi dir. Rusya Vize başvurunuzda doldurmanız gereken başvuru formu tamamen doğru ve eksiksiz olmalıdır, seyahat nedeniniz ve pasaportunuza ilişkin belgenizi doldurmada dilediğiniz her adımda uzman ekip arkadaşlarımız sizlere yardımcı olacaklardır. Rusya vize başvurunuzun en önemli belgesi ise Rusya hotel Voucher belgesidir. Gerekli olan Voucher belgeniz Rusya federasyonu'nun turistik amaçla ülkeye gelen ziyaretçilerinden talep ettiği bir belgedir. Voucher belgesi Rusça'dır. Rusya federasyonu ziyaretçilerinden operatör ve kalacak otellerinden kabul belgesi istemektedir Rusya voucher belgesinin temel nedeni budur ve belge ek hizmet bedeli almaksızın firmamızca sizin adınıza temin edilir. Rusya vize ücreti içerisindedir. Rusya vize başvurunuzu voucher belgeniz olmadan gerçekleştiremezsiniz teslim ettiğiniz evraklar arasında orjinal Rusya voucher belgeniz bulunmak zorundadır. Barkodlu Rusya voucher belgenizi ise Rusya vize merkezinden temin edebilirsiniz. Rusya voucher belgesinin de içerisinde bulunduğu Rusya vize başvuru ücretleri ise seyahat ve kalış süresine bağlı sebepler ile farklılık gösterebilir. Rusya vize ücretleri ise konsolosluk harcı, Rusya hotel voucher belgesi, Hizmet bedeli ve Vize ücreti dahilinde aşağıda belirtilen maddeler içerisinde sizlere sunulmuştur.

Saygılarımızla, 

Evrim

K. Balcı 15/11/19, 11:08

Rusya voucher belgesi ücreti ne kadar, nasıl temin edebiliriz

EUROASIA Müşteri Temsilcisi 15/11/19, 11:09

Rusya hotel voucher belgesini başvurularını vize servisimizden yapan yolculara hizmet bedelimiz dahilinde temin etmekteyiz. Rusya'dan onaylı olarak temin ettiğimiz Rusya hotel voucher belgesinden ek ücret almamaktayız. Rusya vize ücreti 2020 yılı fiyatları aşağıdaki gibidir:

Rusya vize ücretleri ise konsolosluk harcı, Rusya hotel voucher belgesi, Hizmet bedeli ve Vize ücreti dahilinde aşağıda belirtilen maddeler içerisinde sizlere sunulmuştur. Rusya Turistik 15 Günlük Vize ücreti: Vize Başvuru İşlemi Ücreti: 160$ Ekspres Vize Başvuru İşlemi Ücreti: 245$ Rusya Turistik 30 Günlük Vize ücreti: Vize Başvuru İşlemi Ücreti: 180$ Ekspres Vize Başvuru İşlemi Ücreti: 280$ Rusya 2 Girişli Turistik Vize ücreti: Vize Başvuru İşlemi Ücreti: 230$ (30 GÜN KALIŞ) Ekspres Vize Başvuru İşlemi Ücreti: 360$ (30 GÜN KALIŞ) Rusya Hotel Voucher belgesi hakkında, ücretler hakkında ve merak ettiğiniz tüm konularda sizler için hizmet vermeye hazırız. Bizlerle iletişime geçmek için telefon numaralarımızı ya da Web sitemizi tercih edebilirsiniz.

Saygılarımızla,

Evrim

Cevap Ver
EUROASIA GLOBAL VISA SERVICES