x
Rusya

Vize İşlemleri

Rusya

Rusya 1 Yıllık Vize

D. Kaya 25/11/19, 15:24
Bursa'da kozmetik firması sahibiyim. Rusya'ya ihracat yapıyorum. Rusya vizesi alırken 1 yıl geçerliliğe sahip olacak şekilde almak istiyorum. Rusya 1 yıllık vize nasıl alınır? Yardımınızı bekliyorum. Teşekkür ederim şimdiden.
EUROASIA Müşteri Temsilcisi

Merhaba Sayın Kaya, ülkeye ticari amaçla yapacağınız seyahatlerde 1 yıllık vize talebinde bulunabilirsiniz. Rusya ticari vize çeşitleri alağıdaki gibidir:

  • 3 aylık 1 girişli  Vize Başvuru İşlemi 
  • 3 aylık 1 girişli Ekspres Vize Başvuru İşlemi 
  • 3 aylık 2 girişli  Vize Başvuru İşlemi 
  • 3 aylık 2 girişli  Ekspres  Vize Başvuru İşlemi 
  • 1 yıllık çoklu girişli Vize Başvuru İşlemi 
  • 1 yıllık çoklu girişli Ekspres Vize Başvuru İşlem

1 yıl kadar çok girişli olacak şekilde Ticari vizesi ya da Aile Ziyareti vizesi alabilmeniz gerekmektedir. Bu uzun süreli vize türü sadece bu amaçlı olacak seyahatler için verilir. 1 yıl süren vize başvurusunda bulunmak isteyen bireylerin davetiye işlem yaptırmaları gerekmektedir. Davetiye alarak aracı bir kurum ile vize başvurunuz da bulunabilirsiniz. Davetiyesiz olarak yalnızca pasaportunuzla da 1 yıllık vize başvurusunda bulunabilirsiniz. Davetiyeniz yoksa bu konuda müşteri temsilcimizi bilgilendiriniz ve bilgi alınız. 

Rusya 1 yıllık vize başvuruları 4-7 iş gününde sonuçlanmaktadır.1 yıl süreli seyahat gerçekleştirmek isteyen kişilerin Ticari vizesi ile işlem yapmalarının daha iyi olacağını belirtmek isteriz. Az evrakla Rusya 1 yıllık vize hakkında ayrıntılı bilgi için bizlere +90 (212) 963 36 21 numaralı hattımızdan ulaşabilirsiniz.

Saygılarımızla,

Evrim

A. Nurhak 20/12/19, 11:34

Rusya vizesi alırken uzun süreli geçerliliğe sahip olacak şekilde seyahat etmek istiyorum, Rusya'da dayımın oğlu var, ailesiyle orada yaşıyor. Senede 2 kere ziyarete gidiyorum, tatil amaçlı. Rusya 1 yıllık vizeye nasıl sahip olabilirim? Yardımınızı bekliyorum. 

EUROASIA Müşteri Temsilcisi 20/12/19, 11:35

Merhaba sayın ziyaretçimiz, Rusya 1 yıllık vize 1 yıl kadar çok girişli olacak şekilde Ticari vizesi ya da Aile Ziyareti vizesi alabilmeniz gerekmektedir. Bu uzun süreli vize türü sadece bu amaçlı olacak seyahatler için verilir. 1 yıl süren vize başvurusunda bulunmak isteyen bireylerin davetiye işlem yaptırmaları gerekmektedir. Rusya'da ikamet eden kuzeninizden davetiye alabilirsiniz.  Çok girişli ve tek girişli vize seçeneği ile 1 yıl geçerliliğe sahip olan vizeden faydalanabilirsiniz.

Sizlerden istenilen belgelere ek olarak davetiye ile başvuruda bulunabilirsiniz. Yaklaşık olarak 1 hafta içerinde sonuçlanana bu vizeye sahip olmak isterseniz sizlerden istenilen belgeleri doğru ve eksiksiz bir şekilde hazırlanmanızı ve davetiye alarak işlem yaptırmanız gerekmektedir. Turistik vizesinin süresi en fazla 30 gündür. 1 yıl süreli seyahat gerçekleştirmek isteyen kişilerin Ticari vizesi ile işlem yapmalarının daha iyi olacağını belirtmek isteriz.

Saygılarımızla,

Evrim

R. Gürsel 24/12/19, 15:34

Merhaba, bilişim sektöründe çalışıyorum, yazılımcıyım, iş ilişkilerimi geliştirmek amaçlı Rusyaya gitmek istiyorum. Rusya bir yıllık vize alabilir miyim

EUROASIA Müşteri Temsilcisi 24/12/19, 15:34

rusya bir yıllık vize

Merhaba, multi girişli Rusya bir yıllık vize alabilirsiniz. Rusya bir yıllık vize için belirli evrakları bize iletmeniz ve Rusya bir yıllık vize ücretini ödemeniz gerekmektedir. Rusya için bir yıllık, çok girişli vize ücreti, kısa süreli standart Rusya vizelerinden daha fazladır. Rusya bir yıllık vize ücreti 2020 yılı güncel fiyat bilgisi için bize +90 (212) 963 36 21 numaralı hattımızdan ulaşabilirsiniz.

Rusya ticari vize Umuma Mahsus (Bordo) pasaport sahibi Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olan bireylerin alması zorunlu olduğu bir vizedir.  Rusya ticari vizenizi almak için öncelikle gerekli evrakları hazırlayarak ikamet bölgenize en yakın ofisimize iletebilirsiniz. Rusya vizesi için gerekli evraklar sizlerin seyahat nedenine, pasaportuna ve kalış süresine bağlı olarak değişim gösterebilir. Vize başvurunuz için istenilen tüm evrak ve belgeleri vize servisimiz aracılığı ile öğrenebilir online başvuru formunuzu doldurma aşamanızda uzman ekip arkadaşlarımızdan yardım alabilirsiniz. Rusya Ticari vize başvurularında ayrıca Ticari gidiş sebebinize uygun bir davetiye talep edilmektedir. Ancak istenilen davetiyenin çıkış süresi neredeyse 40 günü bulacağından seyahat zamanınızı bu süreye göre ayarlamanız daha iyi olacaktır. Uzun süreli ve birçok giriş çıkış yapılan vize ise Rusya multi vizedir.

1 yıllık Rusya multi vizesi tüm vize türlerine verilmez ancak ticari seyahatlerde alınabilir bir vizedir. Rusya multi vize başvurunuz için Rusya Çalışma vizesi, Rusya Eğitim Vizesi, Rusya Ticari vizesi veya Evlilik dolayısıyla alınan vize türlerinden birine sahip olmanız gereklidir. Rusya uzun süreli multi girişli multi vize başvurunuz için daha fazla bilgiye, gerekli belgelere, doldurmanız gerekli olan forma ise vize servisimiz aracılığı ile ulaşabilirsiniz. Rusya vize başvurunuzda, başvuru merkezinde şahsen bulunmak zorunda değilsiniz. Vize başvurunuzu sizler için biz gerçekleştirelim telefon numaralarımızdan ya da web adresimiz üzerinden bizlere ulaşabilir dilediğiniz bilgilere sahip olabilirsiniz.

Saygılarımızla,

Evrim

E. Tuğçe Altaş 31/01/20, 14:25

 Ankara’daki şubenizden en az 1 yıl sürecek bir vize alabilir miyim? Rusya 1 yıllık vize başvurusunda bulunabilir miyim?

EUROASIA Müşteri Temsilcisi 31/01/20, 14:27

Merhaba, Euroasia olarak Ankara şubemiz ile siz değerli ziyaretçilerimize hizmet vermekteyiz. Ankara’da bulunan Euroasia GVS vize almanız konusunda kolaylık sağlayacaktır. Pursaklar, Kızılcahamam, Altındağ, Çankaya, Sincan, Nallıhan, Güdül, Ayaş, Kalecik, Balâ, Çorum, Mamak, Beypazarı, Kahramankazan, Çamlıdere, Yenimahalle, Haymana, Çubuk, Elmadağ, Etimesgut, Evren, Gölbaşı, Akyurt, Keçiören, Polatlı, Şereflikoçhisar, gibi ilçelerimiz başta olmak üzere ve çevre illerden yapılacak Rusya vize başvurusu için sizlere hizmet etmekteyiz. Rusya vizesi Ankara'dan yapacağınız başvuru için evraklarınızı hazırlayarak Ankara ofisimize posta yoluyla göndermeniz gerekecektir. 

Rusya 1 yıllık vize kısa süreli seyahatler için geçerli değildir. Uzun süreli seyahat etmek isteyen Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları ülkeye çok girişli vize alarak seyahatlerini gerçekleştirebileceklerini belirtmek isteriz.

Çok girişli vize türüne sahip olmak için ticari vizesi ile başvuruda bulunmanız gerekecektir. Çok girişli vize türüne sahip olan Ticari vizesini almak için bir iş ve ticari faaliyette bulunmanız gerektiğini belirtmek isteriz. Ticari vize başvurusunda bulunabilmek için Rusya'dan elektronik davetiye temin etmeniz gerekecektir. Ticari bir faaliyette bulunmayacak olan Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarının humaniter vizesi alarak da çok girişli vize türüne sahip olabilirler. EAGVS Rusya vizesi Ankara Şubesi olarak merak edilen konuları ve ihtiyaç duyulan bilgileri en güncel şekilde sizlere cevap vermekten mutluluk duyarız. Verdiğimiz iletişim bilgileri ile bizlere ulaşabilirsiniz. Ankara İlçeleri ve çevre illerden yapılmak istenilin Rusya vize için gerekli hizmeti sizlere sunarız.

Sayglarımla,

Evrim

Cevap Ver
EUROASIA GLOBAL VISA SERVICES