x
Rusya

Vize İşlemleri

Rusya

Rusya Vizesi Hotel Voucher

T. Yücel 25/11/19, 14:04
Merhaba, turistik amaçlı seyahat edeceğim. Rusya uzun süreli vize almak istiyorum. Rusya vizesi hotel voucher belgesi aylık geçerliliği olacak temin ediliyor mu? Geçtiğimiz yıllarda Rusya’ya birkaç kez giriş-çıkış yaptım. Başvuru evraklarımı Ulus’daki ofisinize iletsem, Rusya vizesi kaç günde çıkar?
EUROASIA Müşteri Temsilcisi

Merhaba Taner Bey, 
Rusya vizesi hotel voucher belgesi Rusça bir onay belgesidir, ıslak imzalı olmalıdır. Rusya’daki bir seyahat acentesinden temin edilmelidir. Rusya vizesi hotel voucher belgesi vize servisimizce seyahat süresinizi kapsayacak şekilde temin edilmektedir. Orijinal Rusya vizesi hotel voucher belgesi, hizmet bedelimiz dahilinde temin edilmektedir, belge için ek ücret çıkarılmamaktadır. 
Rusya vizesi kaç günde çıkar? sorunuzun cevabı olarak, turistik amaçlı seyahatlerde Rusya vizesi ortalama 5-7 iş günde çıkar diyebiliriz. Rusya turistik vize türleri aşağıdaki gibidir:

  • 15 Günlük Tek Girişli Vize
  • 30 Günlük Tek Girişli Vize
  • 30 Günlük Çift Girişli Vize

Yukarıda belirtilen kategorilere göre vize başvuru talebinizi müşteri temsilcimize iletebilirsiniz. Talep edilen süreye ve ülkeye gerçekleştirilecek seyahat sayısına göre ücret değişmektedir. Ücret ve evrakların ücretsiz bilgisini +90 (212) 963 36 21 numaralı hattımızı arayarak bilgilendirme e-maili olarak talep edebilirsiniz.

Saygılarımızla,
Evrim N. 

 

E. Aslan 28/11/19, 11:14

İyi günler, ben Rusya’ya turistik amaçlı gitmeyi planlıyorum. Rusya vizesi için gerekli  evraklara baktım. Rusya vizesi hotel voucher belgesini nasıl temin edebilirim bilmiyorum. Bana yardımcı olabilir misiniz? Şimdiden teşekkür ediyorum

EUROASIA Müşteri Temsilcisi 28/11/19, 11:14

İyi günler, Rusya vizesi Umuma Mahsus (Bordo) Pasaporta sahip vatandaşlar için zorunlu gösterilmiştir. Rusya vizesi için gerekli evraklar vize türüne göre değişiklik göstermektedir. Rusya’ya turistik amaçlı bir ziyaret düşünüyorsanız hotel voucher belgesi bunlardan bir tanesidir. Rusya Federasyonu’nun talep ettiği voucher belgesi Rusça’dır.

Rusya Federasyonu, Rusya’da kalınacak otellerden bir kabul belgesi ister. Rusya Hotel voucher belgesi nerede ve kaç gün kalacağınızı belirten ve yetkili acenta tarafından onaylanması gereken bir belgedir. Bu belgenin kaşeli ve ıslak imzalı olması gerekmektedir. Bu sebeple de internet üzerinden yapılan rezervasyonlar geçersiz kabul edilir.  Hotel voucher belgesi ek masraf çıkarılmadan vize servisimiz tarafından turistik vize başvurularınızda temin edilmektedir. 

Rusya vizesi hotel voucher belgesi için ek ücret ödemenize gerek yoktur. Bu belge ödeyeceğiniz vize harcına dahil edilmiştir. Vize türüne ve kalış süresine bağlı değişen güncel vize ücretini bizlere ulaşarak öğrenebilirsiniz. Bunun dışında Turistik vize için en az 6 ay geçerliliği olan pasaport, 2 adet güncel 35*45 mm biyometrik fotoğraf ve nüfus cüzdanı fotokopisi gerekmektedir. Yabancı uyruklu vatandaşlar için Türkiye Cumhuriyeti ikamet izninin aslı olması zorunludur. Rusya vizesi hotel voucher belgesi hakkında daha ayrıntılı bilgiler almak ve merak ettiklerinizi sormak için çağrı merkezimizi arayarak uzman danışmanlarımıza kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Saygılarımızla,

Evrim

Cevap Ver
EUROASIA GLOBAL VISA SERVICES

 

 
BASE_URL = '';