x
Rusya

Vize İşlemleri

Rusya

Rusya Vize Formu Nasıl Doldurulur

İ. Doğan 31/10/19, 09:56
Merhaba ben Rusya’ya yapacağım seyahat için vize başvurusunda bulunacağım. Rusya vize formu nasıl doldurulur? Vize almak için nelere dikkat etmeliyim formu doldururken ve başvuru yaparken önemli noktalardan bahsederseniz sevinirim birde başvurumu sizin vize acenteniz ile yaparsan ofisinize gelmem gerekli mi nasıl iletişim kuruyorsunuz danışmanlık yaparken?
EUROASIA Müşteri Temsilcisi

Merhaba;

Rusya vize başvurularında önemli olarak belirlenen evrak listesinin başında Rusya vize başvuru formu yer almaktadır.Rusya vize başvuru formu online olarak doldurmaktadır. Rusya vize başvuru formunda özellikle Rusya'ya giriş yapılacak ve konaklanacak şehir isimleri mutlaka belirtilmelidir. Rusya vize bilgi formunu aşağıdaki bağlantıdan indirebilirsiniz. 

Rusya vize başvuru formu

Rusya vize başvuru formu Türkçe olarak doldurulabilir. Formun içeri başvuruda bulunacak olan kişinin şahsına ve pasaport bilgilerine yönelik sorular bulundurmaktadır. Rusya Büyükelçiliği ve Rusya Başkonsoloslukları başvuruları değerlendirme aşamasında formdaki bilgileri dikkate alarak değerlendireceklerdir. Bu nedenle formunuzu hatasız doldurmanız gerekmektedir. Bu bilgilerin hatalı olduğu durumlarda vize başvurunuz reddedilir. Başvuru formundaki tüm bilgiler doğru ve yasal olmalı. Vize başvurunuzu, Euroasia Global Visa Services bünyesinde çalışan danışmanlarımız ile gerçekleştirebilirsiniz.

Hiçbir şekilde şubeye gelmenize gerek kalmadan başvurunuz danışman arkadaşlarımız tarafından başlatılıp takibi sağlanır. Gerekli olan evrakları kargo aracılığı ile bizlere ulaştırabilirsiniz. Yapmak istediğiniz başvuru süresince herhangi bir olumsuz durumda danışman arkadaşlarımız sizlerle irtibata geçer ve bu sayede başvurunuz daha güvenli ve sistemli gerçekleşebilir. Bizimle iletişime geçmek ve daha çok bilgi almak için Euroasia Global Visa Services sayfamızda bulunan iletişim bilgileri kullanarak danışmanlık hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Saygılarımızla,

Evrim

Cevap Ver
EUROASIA GLOBAL VISA SERVICES

 

 
BASE_URL = '';