x
Rusya

Vize İşlemleri

Rusya

Ankara Rusya Konsolosluğu Vize Randevu

A. Yandaş 04/11/19, 11:56
Merhaba, Ankara da bir kamu kurumunda çalışıyorum, Ankara Rusya Konsolosluğu vize randevu nasıl alınıyor? Yeşil pasaport sahibiyim eşim ile birlikte Rusya'ya gitmek kültürel bir gezi yapmak istiyoruz. Vize başvurumuz için Ankara'da konsoloslukta bulunmamız gerekli mi?
EUROASIA Müşteri Temsilcisi

Merhaba, Vize servisimize Hoş geldiniz. Ankara Rusya Konsolosluğu vize randevu gününüzde şahsen bılunmanıza gerek yoktur. 

Rusya vize şartlarına göre Hususi (yeşil) pasaport sahibi Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları 30 gün süreli olarak Rusya'ya vizesiz giriş yapabilmektedir. Daha uzun süreli konaklamalar vize gerektirebilir. Rusya vizesi pasaporta işlenen bir vizedir. Vize alım aşamalarında konsolosluk kişilerden biyometrik veri sunumu talebinde bulunmayacağından pasaport türünüz ve seyahat nedeniniz fark etmeksizin Ankara Rusya konsolosluğunda şahsen bulunmazsınız dolayısıyla da vize başvuru sürecinde randevu gerektiren bir durumunuz olmaz. Rusya vize başvurunuzu daha kolay gerçekleştirmek, pasaportunuz ve seyahat nedeniniz sonucunda Rusya'ya girebilmek için yapmanız gerekenleri öğrenmek için Vize servisimiz ile telefon numaraları üzerinden iletişime geçebilirsiniz ya da mail yolu ile bizlere ulaşabilirsiniz.

Rusya vizesi Ankara'da bulunan Vize servisimize de bizzat gelebilir uzman ekip arkadaşlarımızla görüşebilirsiniz. Ankara Rusya Konsolosluğu vize randevu gününüzde şahsen konsoloslukta bulunmanıza gerek yoktur. Vize servisimiz Rusya vizenizi güvenli bir şekilde almanızı sağlar. Vize başvurunuzda sizlerden talep edilen belgeleri vize servisimiz aracılığıyla öğrenebilirsiniz. İstenilen belgeler sizlerin pasaportuna ve seyahat nedenine bağlı olarak farklılık göstermektedir. Belgelerinizi hazırlamanız gerekli ise form doldurmanız aşamalarında ida Vize servisimizin danışmanları sizlere yardımcı olacaklardır. Gerekli olan belgelerinizi hazırladıktan sonra yapmanız gerekli olan son aşama belgelerinizi, evraklarınızı bizlere teslim etmenizdir. Bizlere teslim etmiş olduğunuz Vize başvuru evraklarınız uzmanlarımız tarafından kontrol edilir ve vize başvurunuza tam anlamıyla hazır edilir. Son olarak Rusya vize başvurunuz seyahat nedeninize ve gidiş tarihinize uygun bir şekilde Vize servisimiz tarafından sizlerin de onayı ile birlikte gerçekleştirilir. Seyahatiniz doğrultusunda alacağınız Rusya vizeniz  için gerekli olan her bilgiye Vize servisimizden ulaşabilirsiniz.

Ankara Rusya vize servisimize +90 (312) 963 05 21 numaralı hattımızdan ulaşabilirsiniz. 

Detaylı bilgi: Rusya vizesi Ankara

Saygılarımızla,

Evrim

Cevap Ver
EUROASIA GLOBAL VISA SERVICES