x
Rusya

Vize İşlemleri

Rusya

90 Günlük Rusya Vizesi

H. Yürekli 12/12/19, 11:21
Merhaba ben 90 günlük Rusya vizesi almak istiyorum ama davetiyem yok bu konuda bana yardımcı olabilir misiniz Rusya vize ücretleri hakkında da bilgi almak istiyorum.
EUROASIA Müşteri Temsilcisi

Merhabalar Hilmi Bey, Rusya uzun süreli vize başvurularına davetiye zorunluluğu vardır ancak öncelike vize  türünürüz belirlenmiş olması gerekmektedir. eğer Rusya'da size davetiye gönderebilecek bir yakınız varsa size ziyaret vizesi için elektronik davetiye mail olarak gönderebilir veya orijinal davetiye kargo yapabilir ancak bir yakınınız yok ise diğer türlü ticari vize alabilirsiniz. Ticari vize için yine Rusya Dışişleri bakanlığından onaylı davetiye temin edilmesi gerekmektedir.

Rusya 90 günlük vize alabilmek için mutlaka davetiye alınması gerekmektedir. Rusya'dan Dışişleri bakanlık onaylı davetiye hizmetimiz mevcuttur davetiye başvurusu yaptığımızda davetiyenizin ortalama sonuçlanma süresi 30 ile 45 gün arasındadır. Davetiye başvurusu için ilk aşamada evraklarınızı taratıp mail atmanız yeterlidir. Rusya'dan anlaşmalı olduğumuz kurum üzerinden sizin adınıza başvuru yapıyoruz davetiyeniz mail olarak elektronik barkodlu olarak geliyor bu davetiye 90 gün tek girişli, 90 gün iki girişli veya 1 yıl çok girişli olarak temin edilebiliyor. sizin tercihinize göre yardımcı olabiliyoruz. Rusya 90 günlük vizeler için talep ettiğiniz veya temin ettiğiniz davetiyeye Rusya vize evrakları ve güncel evrak listesini Euroasia temsilcileriniz ile iletişime geçtiğinizde mailinize talep edebilirsiniz. Öncelikle uzun süreli vize talebiniz olduğundan işlemleri başlatmak için evraklarınızı taratıp mail atmanız yeterlidir online olarak gelen evraklarınız işleme aldırıyoruz 30/45 günde sonuçlanıyor mail olarak geliyor davetiyeniz bu aşamadan sonra gereken evrakların asıllarını bize kargo yapmanız gerekmektedir.

Evraklarınız ofisimize ulaştığında ilk iş gününde başvurunuzu işleme alınır ortalama 4/5 iş gününde sonuçlanmaktadır. Rusya vize ücreti sizin belirlemiş olduğunuz gelen davetiyenizin giriş sayısına göre belirlenmektedir. Rusya vizesi aslında vizenin süresine göre değil giriş sayısına göre değişmektedir. Rusya vizesi harçları vizelerin giriş saysıına ve başvuru süresine göre değişilik gösterir. normal başvuru 4/5 iş günü ekspress vize başvurusu yapabilirsiniz 1 iş gününde sonuçlanmaktadır ancak ekspress vize başvurularında konsolosluk iki katı harç bedeli almaktadır. vize başvurunuz için konsolosluk çok nadirendede olsa çağırmadığı sürece şahsen gelmeniz gerekli değildir. herhangi bir randevu, görüşme, mülakat, parmak izi işlemi gerekmemektedir. Detaylı bilgilendirme için bize +90 (212) 963 36 21 numaralı hattımızdan ulaşabilirsiniz.

Euroasia GVS İstanbul,

Serpil Kasap

 

Cevap Ver
EUROASIA GLOBAL VISA SERVICES