x
Pakistan

Vize İşlemleri

Pakistan

Pakistan Hakkında Sorular & Yorumlar

Pakistan ile ilgili merak ettiklerinizi sorun , yardımcı olalım.

Uzman danışmanlarımız sizlere en iyi hizmeti ve cevabı verecektir.

Soru Sor

Pakistan Vize Randevusu 2021
M.O 16/01/21, 18:32 Cevabı Görüntüle
Pakistan vize randevusu 2021 yılında nereden alınacak? Biz başvuru yapacağız ama randevu alabileceğim bir site bulamadım açıkçası. Biz Pakistan’a ticari gideceğiz konsolosluktan nasıl işlem yaptırıyoruz? Ben ve eşimi seyahat amaçlı götüreceğim ama ona bir davetiye gelmedi benim davetiyem üzerinden başvuru yapıp ona da vize alabilir miyiz? Sizler hangi işlemleri bizim adımıza yapabilirsiniz? biz gelmeden bu işler tamamlanır mı yani randevu vs hiçbiriyle uğraşmak istemiyoruz.
Pakistan Vize Başvurusu 2021
Y.B 14/01/21, 10:32 Cevabı Görüntüle
Pakistan vize başvurusu 2021 yapmak için hangi şartları sağlıyor olmamız gerekiyor? Hangi vizeyi alabiliyoruz şuan bizim acil vize almamız gerekiyor. Hangi günler başvuru alır randevulu mu çalışıyor? Ben başvuru için evraklarımı hazırlamak istiyorum siz kontrol edebilirseniz danışmanlık ücretiniz ne kadar oluyor? Form doldurma vs. işlemlerini siz mi yapıyorsunuz hizmete neler dâhil?
Pakistan Turistik Vize 2021
Y.N 13/01/21, 10:10 Cevabı Görüntüle
Pakistan turistik vize 2021 yılında geri gelecek mi acaba? Biz daha önce turistik vizesi aldık ama artık alınmıyor denilmişti bize bir süredir hala böyle mi? davetiye alamıyoruz Pakistan’dan çünkü görüşmeye gitmek istiyoruz ama resmi olarak iş yapmıyoruz henüz firmada davetiye hazırlayamadı nereden alacağını bilmiyor. Hep turistik vize ile gidiyorduk şimdi neden kabul edilmiyor? Piyasa araştırması yapmaya gideceğiz dersek yine kabul edilmez mi? nasıl bir vize almamız lazım bizim 1 hafta kalınacak bir hafta için davetiyelerle uğraşmak istemiyoruz aslında. Siz yardımcı oluyor musunuz? Hizmetinize neler dâhil?
Pakistan Vizesi için Gerekli Evraklar 2021
Y.N 06/01/21, 16:24 Cevabı Görüntüle
Pakistan vizesi için gerekli evraklar 2021 yılında güncellendi mi? hangi evrakları hazırlamamız gerekiyor ekstra olarak neler eklendi bir bilginiz var mı? Normalde pasaport ve iki adet fotoğrafla aldığımı hatırlıyorum ama şimdi başka evraklar istendiği söyleniyor. Doğru mudur? Neler isteniyor bana mail atabilir misiniz rica etsem? Ben kendim mi gelmem gerekiyor konsolosluğa daha önce gitmedim bir kere alınca bir daha gitmem gerekmiyor diye biliyorum ama?
Pakistan Vize Fiyatları 2021
T.N 06/01/21, 09:28 Cevabı Görüntüle
Pakistan vize fiyatları 2021 yılında zamlanacak mı? Her yıl zam oluyor bazı ülkelerde Pakistan için bu geçerli mi? yani bu zamlar düzenli olarak mı oluyor? Olursa ne kadar olur? Biz ticari gideceğiz mart ayında gideceğiz ne zaman başvuru yapalım ödemeleri vize çıktıktan sonra mı yapıyoruz size? Ne zaman istiyorsunuz ücretleri? Bizim sürekli çalıştığımız bir acente vardı vize çıkınca ödüyorduk ancak orayla çalışmıyoruz artık sizinle sürekli çalışmak için fiyat teklifi verebilir misiniz?
Pakistan Vize Ücreti 2021
H.N 05/01/21, 10:52 Cevabı Görüntüle
Pakistan vize ücreti 2021 ücretleri nereye yatırılacak? Biz başvuru yapacağız ama harcı dekontu önceden mi almamız gerekiyor? Size evrakları gönderdiğimizde nasıl başvuru yapıyorsunuz. Danışmanlık ücretiniz ne kadar? Biz mümkünse her seferinden vize almak yerine tek seferde uzun süreli almak istiyoruz İngiltere gibi oluyor mu burada da? Yani uzun süreli almak için ne kadar yatırmak gerekiyor tam olarak?
Pakistan Vize 2021
S.N 19/12/20, 00:32 Cevabı Görüntüle
Pakistan vize 2021 yılı için şimdide vize alabilir miyiz? Biz şubat ayında gideceğiz ne zamandan başvuru yapmamız gerekir? Şuan için erken mi? covid’ten dolayı bir kısıtlama var mıdır? Başvuru için test gerekiyor mu? Biz ticari gideceğiz davetiyemiz gelecek ama buradan vize alınır mı bunla ilgili bir bilgileri yok davet eden kişilerin sadece uçakların olduğunu söylediler kapı vizesi olmadığına göre normal vize almamız gerekiyor sanırım. Siz bu işlemler için bize güncel bilgi verebilir misiniz rica etsem?
Pakistan Vizesi 2021
N.S 06/12/20, 16:17 Cevabı Görüntüle
Pakistan vizesi 2021 yılı için evraklar güncellemesi yapıldı mı? Biz daha önce vize aldık ama konsolosluk her yıl yeni evrak ve harç güncellemesi yapabiliyor. Biz Gebze’de kauçuk fabrikasıyız iki mühendis ve pazarlama müdürümüz gidecek hangi evrakların hazırlanması gerekiyor? Başvuru için şahsen gelmeleri zorunlu mu? Ben yapabilir miyim onların adına? Yönetici asistanı olarak ben ilgileniyorum bilgi verebilirseniz çok sevinirim.
Pakistan Çalışma Vizesi
A.H 23/10/20, 00:03 Cevabı Görüntüle
Pakistan çalışma vizesi Türkiye’den alınıyor mu? Buradaki konsolosluğu aradım ama net bir bilgi alamadım nasıl işlem yapacağım. Normal vize ile gidip çalışma iznine mi çevireceğim daha önce Dubai’de çalıştım o zaman öyle yapmıştım ama Pakistan’ı anlayamadım sitelerinde de detaylı bilgi göremedim. Pakistan Pakistan’dan ne gerekiyorsa iletecek ama neler gerekli siz iletebilir misiniz? Bu işlemleri yapıyor musunuz? Ticari vize ile gitsem çalışabilir miyim orada? Hangi evrakları hazırlamam lazım aslında buradaki firmam beni gönderiyor bir süreliğine sözleşme yapıldı iki firma arasında onları da gösterebiliriz.
Pakistan Online Vize
S.A 11/10/20, 00:50 Cevabı Görüntüle
Pakistan online vize mi? Benim Pakistan'da bir arkadaşım var. Onu ziyaret etmek ve yaptığı iş ile ilgili görüşmek için oraya gitmek istiyorum. Turistik vizeye mi yoksa ticari vizeye mi başvurmam benim için daha iyi olur bilemedim. Sonuçta iş ile ilgili bilgi alıp uyarsa İthalat yapmayı düşünüyorum. Pakistan'da da onun evinde kalacağım. Bana davetiye yollayabileceğini de söyledi. Sizce hangi vize için başvuru yapmalıyım. Şimdiden teşekkür ederim.
İyi çalışmalar dilerim.
Pakistan Vize İstiyor mu?
A.S 05/10/20, 17:32 Cevabı Görüntüle
Pakistan vize istiyor mu? Ben ticari olarak gideceğim kapı vizesi var mıdır? Kapıda vize alarak gidebilirsem hiç buradan uğraşmadan gitmek istiyorum öyle bir hakkımız var mı Bordo pasaportum var benim bunlarla ilgili bilgi verebilir misiniz rica etse? Eğer vize gerekliyse hangi evrakları hazırlamam lazım neler yapılır?
Pakistan Vizesi
G.H 02/10/20, 14:00 Cevabı Görüntüle
Pakistan vizesi almak için muhakkak ticari davetiye mi lazım? ben gitmek istiyorum ama henüz bir davetiyem yok normal vize alınmıyor mu? hangi evrakları hazırlamamız gerekiyor konsoloslukları arıyorum ama açan yok siz danışmanlık mı veriyorsunuz? başvuruyu sizle mi yapmamız gerekiyor?
Pakistan Vize Ücreti
A.S 02/10/20, 13:00 Cevabı Görüntüle
Pakistan vize ücreti tek girişli için ne kadardır? Ben vize başvurusunda bulunmak istiyorum. Başvuru için ücreti nereye yatırmamız gerekiyor? Evraklarım hazır sayılır sitenizden inceledim biraz ama siz kontrol ediyor musunuz?
Pakistan Vizesi için Gerekli Evraklar
A.A 30/09/20, 15:34 Cevabı Görüntüle
Pakistan vizesi için gerekli evraklar nelerdir? Gebze'de kurumsal bir firmayız. firmamız mühendisleri ve firma yönetim kurulumuzdan birkaç kişi Pakistan’a gitmesi gerekiyor başvuru yapabilir miyiz? Onları gelmesi zorunlu mu bana vekalet verseler ben onların adına yapabilir miyim başvuruyu?
Pakistan Vize Başvurusu
F.N 29/09/20, 14:30 Cevabı Görüntüle
Pakistan vize başvurusu için ikametgah gerekiyor mu? Ben başvuru yapmak istiyorum ama davetiyem İstanbul’a geldi ben Kayseri’de ikamet ediyorum işyerimde orada bazı konsolosluklar ikamet ettiğim şehre göre almıyor genelde Ankara’dan yaptırıyorum vizelerimi ama şimdi davetiye İstanbul’a geldi hem de onaylı tekrar düzeltip göndermelerini mi istemem gerekecek? Ben hangi evrakları hazırlayacağım?