x
Pakistan

Vize İşlemleri

Pakistan

Pakistan Hakkında Sorular & Yorumlar

Pakistan ile ilgili merak ettiklerinizi sorun , yardımcı olalım.

Uzman danışmanlarımız sizlere en iyi hizmeti ve cevabı verecektir.

Soru Sor

Pakistan Çalışma Vizesi
A.H 23/10/20, 00:03 Cevabı Görüntüle
Pakistan çalışma vizesi Türkiye’den alınıyor mu? Buradaki konsolosluğu aradım ama net bir bilgi alamadım nasıl işlem yapacağım. Normal vize ile gidip çalışma iznine mi çevireceğim daha önce Dubai’de çalıştım o zaman öyle yapmıştım ama Pakistan’ı anlayamadım sitelerinde de detaylı bilgi göremedim. Pakistan Pakistan’dan ne gerekiyorsa iletecek ama neler gerekli siz iletebilir misiniz? Bu işlemleri yapıyor musunuz? Ticari vize ile gitsem çalışabilir miyim orada? Hangi evrakları hazırlamam lazım aslında buradaki firmam beni gönderiyor bir süreliğine sözleşme yapıldı iki firma arasında onları da gösterebiliriz.
Pakistan Online Vize
S.A 11/10/20, 00:50 Cevabı Görüntüle
Pakistan online vize mi? Benim Pakistan'da bir arkadaşım var. Onu ziyaret etmek ve yaptığı iş ile ilgili görüşmek için oraya gitmek istiyorum. Turistik vizeye mi yoksa ticari vizeye mi başvurmam benim için daha iyi olur bilemedim. Sonuçta iş ile ilgili bilgi alıp uyarsa İthalat yapmayı düşünüyorum. Pakistan'da da onun evinde kalacağım. Bana davetiye yollayabileceğini de söyledi. Sizce hangi vize için başvuru yapmalıyım. Şimdiden teşekkür ederim.
İyi çalışmalar dilerim.
Pakistan Vize İstiyor mu?
A.S 05/10/20, 17:32 Cevabı Görüntüle
Pakistan vize istiyor mu? Ben ticari olarak gideceğim kapı vizesi var mıdır? Kapıda vize alarak gidebilirsem hiç buradan uğraşmadan gitmek istiyorum öyle bir hakkımız var mı Bordo pasaportum var benim bunlarla ilgili bilgi verebilir misiniz rica etse? Eğer vize gerekliyse hangi evrakları hazırlamam lazım neler yapılır?
Pakistan Vizesi
G.H 02/10/20, 14:00 Cevabı Görüntüle
Pakistan vizesi almak için muhakkak ticari davetiye mi lazım? ben gitmek istiyorum ama henüz bir davetiyem yok normal vize alınmıyor mu? hangi evrakları hazırlamamız gerekiyor konsoloslukları arıyorum ama açan yok siz danışmanlık mı veriyorsunuz? başvuruyu sizle mi yapmamız gerekiyor?
Pakistan Vize Ücreti
A.S 02/10/20, 13:00 Cevabı Görüntüle
Pakistan vize ücreti tek girişli için ne kadardır? Ben vize başvurusunda bulunmak istiyorum. Başvuru için ücreti nereye yatırmamız gerekiyor? Evraklarım hazır sayılır sitenizden inceledim biraz ama siz kontrol ediyor musunuz?
Pakistan Vizesi için Gerekli Evraklar
A.A 30/09/20, 15:34 Cevabı Görüntüle
Pakistan vizesi için gerekli evraklar nelerdir? Gebze'de kurumsal bir firmayız. firmamız mühendisleri ve firma yönetim kurulumuzdan birkaç kişi Pakistan’a gitmesi gerekiyor başvuru yapabilir miyiz? Onları gelmesi zorunlu mu bana vekalet verseler ben onların adına yapabilir miyim başvuruyu?
Pakistan Vize Başvurusu
F.N 29/09/20, 14:30 Cevabı Görüntüle
Pakistan vize başvurusu için ikametgah gerekiyor mu? Ben başvuru yapmak istiyorum ama davetiyem İstanbul’a geldi ben Kayseri’de ikamet ediyorum işyerimde orada bazı konsolosluklar ikamet ettiğim şehre göre almıyor genelde Ankara’dan yaptırıyorum vizelerimi ama şimdi davetiye İstanbul’a geldi hem de onaylı tekrar düzeltip göndermelerini mi istemem gerekecek? Ben hangi evrakları hazırlayacağım?
Pakistan Vize Başvuru Formu
E.B 30/08/20, 20:58 Cevabı Görüntüle
Pakistan vize başvuru formu doldurmak istiyorum. Bu formu elle doldurabilir miyiz? Elimde bir tane pdf var ama güncel midir bilemiyorum nasıl dolduracağım çok detaylı 8 sayfa nereleri doldurmak zorundayım? Siz form için yardımcı oluyor musunuz? Bunu online doldurmamız gerekmiyor değil mi herhangi bir sisteme yükleme vs. ilk defa Pakistan’a vize alacağım o yüzden bilgi almam gerekiyor. Dönüşlerinizi bekliyorum.
Pakistan Vize Başvuru Merkezi
D. Güner 14/08/20, 22:36 Cevabı Görüntüle
Pakistan vize başvuru merkezi bu vfs’lerden yapılır mı? Ben schengen vizelerimi oradan aldım daha önce gitmedim konsolosluklara gerek kalmamıştı hiç ama Pakistan’a gitmek için hangi kuruma evrakları teslim etmemiz gerekiyor? Parmak izi vermemiz gerekli midir? Ben ticari gideceğim hangi evrakları hazırlamam lazım siz bu kurumalardan mısınız çok anlamadım ama yardımcı olabilirseniz çok sevinirim şimdiden teşekkürler.
Pakistan Turist Vizesi
P.O 14/08/20, 14:08 Cevabı Görüntüle
Pakistan turistik vizesi almak için neler yapmam lazım? Biz üç kişi pakistanı ziyaret etmek istiyoruz. Şalemar bahçelerini, Badshai camii gezmek istiyoruz yani bir seyahat planı yaptık ama aradığımız bazı yerler turistik vizesi olmadığını söylüyor. Siz alabiliyor musunuz? Hangi evraklar gerekiyor?
Pakistan Ticari Vizesi
S.G 11/07/20, 20:37 Cevabı Görüntüle
Pakistan ticari vizesi alabilmemiz için davetiye talep ettik karşı firmadan. Davetiyeyi mail olarak attılar bunun bir resmi prosedürü olacak mı? direkt mail atmaları yeterli midir? Herhangi bir kurumdan onay almaları zorunlu mudur? Ben hangi evrakları hazırlayacağım siz bilgi veriyor musunuz? Evrakları size ilettiğimizde başvuru yapmanızı rica edeceğim
Pakistan Vize Danışmanlık
E.S 06/07/20, 12:29 Cevabı Görüntüle
Pakistan vize danışmanlık ücretiniz ne kadardır? Konsolosluk harçlarını ve ücretlerinizi detaylı olarak iletebilir misiniz? Ben uzun süreli bir vize almak istiyorum neler yapmam lazım nasıl bir davetiye almam lazım? Sürekli vize almakla uğraşmak istemiyorum yeni bir anlaşmamız var pakistan’ da bir firmayla sık sık gitmem gerekecek nasıl davetiye istememiz gerekiyorsa isteyebiliriz. Sizin danışmanlığınıza neler dair?
Pakistan Vizesi Ankara
M.T 02/07/20, 15:09 Cevabı Görüntüle
Pakistan vizesi Ankara’dan alınıyor mu şuan? Davet mektubu olmadan Pakistan'a gidebilir miyim? Vizeyi aldıktan sonra kaç gün içerisinde çıkış yapmam gerekir? Vizeyi aldıktan sonra uçak biletini alsam olur mu? Hangi evraklar gerekiyor? Ben ticari gideceğim ama giderken eşimide götürebilirim gezmek için oda benimle gelebilir mi? ben sponsor olabilirim ona
Pakistan Vizesi İstanbul
M.T 30/06/20, 21:43 Cevabı Görüntüle
Pakistan vizesi İstanbul için Davet mektubu nasıl olmalı? ve ayrıca önce vize başvurusu mu yoksa önce uçak biletimi almalıyım? Vize aldıktan kaç gün içerisinde çıkış yapmalıyım? Başvuru için evrakları size ulaştırmam yeterli midir ben Çorlu’da ikamet ediyorum ticari olarak gideceğim Mühendisim hangi evrakları hazırlamam gerekiyor?
Pakistan Vizesi Edirne
İ.K 30/05/20, 18:53 Cevabı Görüntüle
Pakistan Vizesi Edirne ilinden başvuru yapmak için buradaki vfs gitsek başvurumuzu kabul ederler mi? başvuru için konsolosluklara gelmemiz şart mıdır? Ticari olarak firmamızdan 5 kişi gidecek vize tek davetiye geldi ama hepsinin adı yazıyor. İşlemleri ile ben ilgileneceğim firma sahipleri ve çalışanlar var aralarında ancak hepsinin boş vaktini yakalamamız zor olabilir o yüzden bana vekâlet verilse ben yapabilir miyim? Parmak izi gerekli mi? değilse ben yapsam daha iyi olacak eğer mümkünse tabi. Siz hangi aşama için danışmanlık veriyorsunuz? Ücretleriniz ne kadardır? Grup indirimi yapabiliyor musunuz?
EUROASIA GLOBAL VISA SERVICES