x
Pakistan

Vize İşlemleri

Pakistan

Adres

Telefon/Faks

+90 (212) 963 50 06

Çalışma Saatleri

Pazartesi-Cuma: 09.00-18.00
Cumartesi: 10.00-16.00

Eposta

bursa@eagvs.com

Pakistan Vize Başvuru, Bursa

Değerli Ziyaretçilerimiz,
Euroasia Global Visa Services Bursa Şubesi olarak Pakistan Vize Başvurusu öncesinde takip etmeniz gereken adımları anlatmış olduğumuz sayfamıza Hoş Geldiniz.
Euroasia Global Visa Services Bursa Şubesi olarak sizler için hazırladığımız Bursa ve çevresinden gerçekleştirmeyi hedeflemiş olduğunuz Pakistan Vize başvurularınıza dair süreçlere, 2023 yılı güncel evrak listelerine ve izleyeceğiniz adımlar hakkında birçok ön bilgiye sayfamız aracılığı ile rahatlıkla ulaşabileceksiniz.
Euroasia Global Visa Services Bursa Şubesi olarak Gürsu, Harmancık, Osmangazi, Yenişehir, Orhangazi, Nilüfer, Büyükorhan, Yıldırım, Gemlik, İnegöl, Mustafakemalpaşa, Mudanya, Kestel, Keles, Karacabey, İznik ilçeleri başta olmak üzere, çevre iller olan  Yalova,Kütahya, Bilecik, Sakarya, Kocaeli illeri ve Türkiye'nin bütün il ve ilçelerinden yapmayı gerçekleştirecek olduğunuz Pakistan Vize başvurularınıza konuda uzman olan deneyimli kadromuz ile birlikte sizlere hizmet sunmaktayız. Bursa ve çevre ilçelerde ikamet eden siz değerli misafirlerimiz, Euroasia Global Visa Services Bursa Şubemize +90 (212) 963 50 06 numaralı telefonumuzdan ulaşabilir ya da Bursa@eagvs.com adresinden bizlere e-posta göndererek konu ile alakalı detaylı bilgi alabilirsiniz.

Pakistan Vizesi Kimlere Gerekir? - Bursa

Siyah (Diplomatik) pasaport, Gri (Hizmet) pasaport ve Yeşil (Hususi) pasaport sahibi olan Türkiye Cumhuriyet'i Vatandaşları Pakistan’a yapacak oldukları 1 yıl içerisinde 90 güne kadar olan ziyaretlerinde vize almalarına gerek yoktur.
Bordo (Umuma Mahsus) Pasaport sahibi olan vatandaşlarımız ise Pakistan’a gerçekleştirmeyi planlıyor oldukları seyahatleri öncesinde Pakistan Vizesi almak ile mükelleftirler. 
Pakistan Ankara Büyükelçiliği ve Pakistan İstanbul Başkonsolosluğu dış temsilcilikleri içerisinde Vize başvurularında karar merciidir ayrıca Pakistan Devleti’nin Ülkemizde dış temsilcilik olarak  Pakistan Adana Fahri Konsolosluğu, Pakistan Bursa Fahri Konsolosluğu ve Pakistan İzmir Fahri Konsolosluğu yer almaktadır. 

Pakistan Vizesi İçin Gerekli Belgeler - Bursa

Bu konu başlığı içerisinde Euroasia Global Visa Services Bursa Şubesi olarak danışmanlığını yürütmekte olduğumuz Pakistan Vize çeşitlerini sizler için listeler halinde aşağıda toplamış bulunmaktayız. Siz değerli ziyaretçilerimiz için düzenlemiş olduğumuz aşağıda yer alan bağlantılar aracılığı ile konuda uzman olan çalışma arkadaşlarımızın detaylı olarak derlemiş olduğu ziyaret sebebi ile bağlantılı olan Pakistan Vize Başvurusu için gerekli evraklara, belgelerin nereden alınacağına, geçerlilik sürelerine ve niceliklerine rahatlıkla ulaşabilirsiniz.
Yukarıda sizler için listelemiş olduğumuz vize türleri arasında kendi seyahat gerekçenize uygun olan türü bulamıyor ya da seyahat gerekçenizi kapsayan bağlantının hangisi olduğu konusunda fikir sahibi olamıyorsanız eğer Euroasia Global Visa Services Bursa Şubemizle iletişime geçebilir ve uzmanlarımızdan canlı destek alabilirsiniz.

Pakistan Vize Başvurusu Nasıl Yapılır? - Bursa

Pakistan Devleti, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarının yararlanabildiği konsolosluğa bizzat gitmelerine gerek olmadan gerçekleştirilebilen internet üzerinden başvuru yapabildikleri Elektronik Vize Başvuru sistemi uygulamaktadır.
Pakistan Elektronik Vize Başvuru'sunu gerçekleştirebilmeniz için önceden hazırlamanızın gerekli olduğu adımları aşağıda detaylı olarak listelenmiş halde bulabileceksiniz.
Elektronik başvuru yapılabilmesi için izlemeniz gereken adımlar; 
• Başvuru yapacak kişiye ait geçerliliği devam etmekte olan Pasaportun resimli olan sayfasının okunaklı bir şekilde taratılmış görüntüsü. 
• Arka fontu beyaz olacak şekilde taratılmış olan bir adet biometrik fotoğraf.
• Tam Vukuatlı Nüfus Kayıt Örneği.
• Eğer var ise Davetiye ya da Uçak veya Otel Rezervasyonu.  
Yukarıda sizler için listelemiş olduğumuz evrakları Euroasia Global Visa Services Bursa Şubesinde bulunan konuda uzman ekip arkadaşlarımıza iletmeniz ardından Konsolosluğa bizzat gitmenize gerek kalmadan sizler için Pakistan Elektronik Vize Başvurunuzu gerçekleştirip, vizenizin çıkma süreci esnasında takibini yapıp konuyla alakalı olarak sizleri düzenli olarak bilgilendirmekteyiz.

Pakistan Vizesi Kaç Gün İçerisinde Sonuçlanır? - Bursa

Pakistan Elektronik Vize Başvurunuz, hazırlamanız gereken evrakları Bursa Şubemize iletmeniz ardından sizler adına yapacak olduğumuz Pakistan Vize Başvuru işleminin başlamasıyla birlikte ortalama olarak 4 ila 10 iş günü içerisinde sonuç bulmaktadır. Elektronik Vize başvuru sistemlerinde oluşabilecek aksaklıklar, Konsolosluklarda oluşabilecek olan yoğunluk Pakistan Elektronik Vize Onay sürecini etkileyebilecek nedenlerdir.
Değerli Ziyaretçilerimiz, Euroasia Global Visa Services Bursa Şubesi olarak sizler için Pakistan Vize Başvurusu hakkında genel bilgileri aktarmaya çalıştığımız ve vize başvuru sürecinizi kolaylaştırabilecek adımları anlattığımız sayfamızı okudunuz. Pakistan Vize Başvuruları, Vize İşlemleri ve Vize Başvurularının onaylanma süreleri hakkında daha kapsamlı bilgi almak için dilerseniz ofisimizi ziyaret edebilir ya da Euroasia Global Visa Services Bursa Şube numaramız olan +90 (212) 963 50 06 telefonumuzdan irtibata geçebilir, Bursa@eagvs.com adresine e-posta atabilirsiniz. İyi yolculuklar dileriz.

Pakistan ile ilgili merak ettiklerinizi sorun , yardımcı olalım.

Uzman danışmanlarımız sizlere en iyi hizmeti ve cevabı verecektir.

EUROASIA GLOBAL VISA SERVICES

 

 
BASE_URL = '';