x
Pakistan

Vize İşlemleri

Pakistan

Pakistan Vize İstiyor mu?

A.S 05/10/20, 17:32
Pakistan vize istiyor mu? Ben ticari olarak gideceğim kapı vizesi var mıdır? Kapıda vize alarak gidebilirsem hiç buradan uğraşmadan gitmek istiyorum öyle bir hakkımız var mı Bordo pasaportum var benim bunlarla ilgili bilgi verebilir misiniz rica etse? Eğer vize gerekliyse hangi evrakları hazırlamam lazım neler yapılır?
EUROASIA Müşteri Temsilcisi

Merhabalar

Pakistan’a seyahat etmek isteyen Umuma Mahsus (Bordo) pasaport sahibi kişilerin öncelikle seyahat dönüş tarihleri itibariyle en az altı ay geçerli ve karşılıklı iki boş sayfasının olması gerekmektedir. Pakistan’a seyahatlerinizde gitmeden en geç 2 hafta önce vize başvurunuzun yapılmasını tavsiye ediyoruz. Pakistan vizeleri randevu almadan direkt olarak konsolosluk üzerinden işleme alınır ve sizin şahsen gelmenize gerek kalmadan EAGVS temsilcilerimiz üzerinden başvurunuz tamamlanır.

Pakistan’a vize gerekli mi?

Pakistan’a vize gerekli mi? bazı Ortadoğu ülkeleri Türk vatandaşlarını vizeden muaf tuttuğu için Pakistan seyahatleri içinde vize istenmediği düşünülebiliyor. Ancak Pakistan hükümeti Türkiye’den seyahatlerde vize uygulaması yapıyor şuan iki ülke arasında herhangi bir vize muafiyeti söz konusu değildir. Başvuru için kişilerin şahsen gelmesine gerek kalmadan akredite olan aracı kurumlar üzerinden başvuru işleme aldırabilir. EAGVS vize uzmanlarımız sizin hazırlamanız gereken evrakları tarafınıza sizin çalışma pozisyonunuz ve gelen davetiyenize uygun olarak iletecektir. Kontrol amaçlı davetiyenizi tarafımıza iletebilirsiniz. Davetiyeniz kontrol edildikten sonra güncellemeniz gereken evrak veya eksik belgeniz varsa tarafınıza bilgi verilir. Dosyanızda herhangi bir eksiğiniz yoksa ilk iş günü başvurunuz işleme alınır ortalama bir hafta içerisinde vizeniz sonuçlanır ve tarafımızdan teslim alınıp sizlere ulaştırılır.

Türkiye’den seyahatlerde Pakistan vizesi şart mı? Şahsen gelmeden başvuru yapılması için vekâlet verilmeden işleme aldırılabilir mi? gibi sorularınız için EAGVS temsilcilerimiz ile iletişime geçebilir ve başvuru için işlemlerinizi başlatabilirsiniz. Başvurularda dikkat edilmesi gereken husus davet mektubunuz mutlaka ticaret odası onaylı olması gerektiğidir. Davetiye hazırlayan firma bağlı bulunduğu ticaret odasından onaylatıp size mail olarak iletebilir aslı gelmesi zorunlu değildir. Davetiyenizin giriş sayısı ve süresine göre vize talebinden bulunabiliyorsunuz.

Pakistan vize başvurularınız için hazırlanacak evraklar ve ücretler hakkında detaylı bilgi sahibi olmak için bizlere ulaşabilirsiniz.

Saygılarımızla

Serpil

pakistan vize istiyor mu

              

Cevap Ver
Spam mesajı olmadığını anlamamız için lütfen doğrulama yapınız.
EUROASIA GLOBAL VISA SERVICES