x
Pakistan

Vize İşlemleri

Pakistan

Telefon/Faks

+90 (212) 963 50 06

Çalışma Saatleri

Hafta içi: 8.30-18.00
Cumartesi: 10.00-14.00

Eposta

trabzon@eagvs.com

Pakistan Vize Başvuru, Trabzon

Değerli Ziyaretçilerimiz,
Euroasia Global Visa Services Trabzon Şubesi olarak Pakistan Vize Başvurusu öncesinde takip etmeniz gereken adımları anlatmış olduğumuz sayfamıza Hoş Geldiniz.
Euroasia Global Visa Services Trabzon Şubesi olarak sizler için hazırladığımız Trabzon ve çevresinden gerçekleştirmeyi hedeflemiş olduğunuz Pakistan Vize başvurularınıza dair süreçlere, 2023 yılı güncel evrak listelerine ve izleyeceğiniz adımlar hakkında birçok ön bilgiye sayfamız aracılığı ile rahatlıkla ulaşabileceksiniz.
Euroasia Global Visa Services Trabzon Şubesi olarak Akçaabat, Vakfıkebir, Araklı, Tonya, Arsin, Sürmene, Beşikdüzü, Şalpazarı, Çarşıbaşı, Ortahisar, Of, Maçka, Köprübaşı, Hayrat, Düzköy, Dernekpazarı, Çaykara ilçeleri başta olmak üzere, çevre iller olan Giresun, Gümüşhane, Bayburt, Rize illeri ve Türkiye'nin bütün il ve ilçelerinden yapmayı planlamakta olduğunuz Pakistan Vize başvurularınıza konuda uzman olan deneyimli kadromuz ile birlikte sizlere hizmet sunmaktayız. Trabzon ve çevre ilçelerde ikamet eden siz değerli misafirlerimiz, Euroasia Global Visa Services Trabzon Şubemize  +90 (212) 963 50 06 numaralı telefonumuzdan ulaşabilir ya da Trabzon@eagvs.com adresinden bizlere e-posta göndererek konu ile alakalı detaylı bilgi alabilirsiniz.

Pakistan Vizesi Kimlere Gerekir? - Trabzon

Siyah (Diplomatik) pasaport, Gri (Hizmet) pasaport ve Yeşil (Hususi) pasaport sahibi olan vatandaşların Pakistan’a yapılacak olan 1 yıl içerisinde 90 güne kadar olan ziyaretlerinde vize başvurusu yapmalarına gerek yoktur. Bordo (Umuma Mahsus) Pasaport sahibi olan Türkiye Cumhuriyet'i Vatandaşlarının ise vize başvurusu yapmaları gerekmektedir.
Ülkemizde Pakistan Ankara Büyükelçiliği ve Pakistan İstanbul Başkonsolosluğu Dış temsilcilikleri içerisinde Vize başvurularında yetkili olan kurumlardır. Pakistan Ankara Büyükelçiliği ve Pakistan İstanbul Başkonsolosluğu dışında Pakistan Devleti’nin Ülkemizde dış temsilcilikleri olarak Pakistan Adana Fahri Konsolosluğu, Pakistan Bursa Fahri Konsolosluğu ve Pakistan İzmir Fahri Konsolosluğu yer almaktadır. 

Pakistan Vizesi İçin Gerekli Belgeler - Trabzon

Sizler için hazırlamış olduğumuz bu konu başlığı altında Euroasia Global Visa Services Trabzon Şubesi olarak danışmanlığını sağlıyor olduğumuz seyahatinize bağlı olarak Pakistan Vize türlerini sizler için maddeler halinde aşağıda listelemiş bulunmaktayız. 
Siz değerli ziyaretçilerimiz için düzenlemesini yapmış olduğumuz aşağıda yer alan vize çeşitleri aracılığı ile konuda uzman olan ekibimizin detaylı olarak düzenlemiş olduğu Pakistan Vize Başvurusu için gerekli evraklara, evrakların nereden alınacağına, niceliklerine ve geçerlilik sürelerine rahatlıkla erişebilirsiniz.

Yukarıda sizler için hazırlamış olduğumuz vize türleri içerisinde ziyaret sebeplerinize uygun olan başlığı bulamıyor ya da seyahat gerekçenizi kapsayan başlığın hangisi olduğu konusunda karar veremiyorsanız eğer Euroasia Global Visa Services Trabzon Şubemizle iletişime geçebilir ve uzmanlarımızdan canlı destek alabilirsiniz.

Pakistan Vize Başvurusu Nasıl Yapılır? - Trabzon

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarına Pakistan Devleti, konsolosluğa bizzat gitmelerine gerek olmadan yapılabilen internet üzerinden gerçekleştirilebilen başvuru sistemi olan  Elektronik Vize Başvuru sistemi uygulamaktadır.
Pakistan Elektronik Vize Başvuru'sunu gerçekleştirebilmeniz için düzenlemesini özenle yapmanız lazım olan evrakları aşağıda detaylı olarak maddeler halinde düzenlenmiş olarak bulabileceksiniz.
Elektronik başvuru yapılabilmesi için gerekli evrak listesi; 

  •  Başvuru yapacak kişiye ait geçerliliği devam etmekte olan Pasaportun resimli olan sayfasının okunaklı bir şekilde taratılmış görüntüsü. 
  •  Beyaz Arka Fontu olacak şekilde taratılmış olan bir adet biometrik fotoğraf.
  •  Tam Vukuatlı bir Nüfus Kayıt Örneği.
  •  Eğer var ise Otel veya Uçak Rezervasyonu ya da Davetiye.  

Yukarıda sizler için derlemiş olduğumuz evrakları yukarıda belirttiğimiz prosedürlere uygun bir şekilde Euroasia Global Visa Services Trabzon Şubesinde konuda uzman olan ekip arkadaşlarımıza ulaştırmanız akabinde bizzat Konsolosluğa gitmenize gerek olmadan sizler için Pakistan Elektronik Vize Başvurunuzu gerçekleştirip, vizenizin çıkma sürecinin takibini yapıp  süreç hakkında konuyla alakalı sizleri düzenli olarak bilgilendirmekteyiz.

Pakistan Vizesi Kaç Gün İçerisinde Sonuçlanır? - Trabzon

Pakistan Elektronik Vize Başvurunuz, hazırlamanız gereken evrakları Trabzon Şubemize iletmeniz ardından sizler adına yapacak olduğumuz Pakistan Vize Başvuru işleminin başlatılması ardından minimum 3 maksimum 10 iş günü içerisinde sonuç bulmaktadır. Elektronik Vize başvuru sistemlerinde oluşabilecek aksaklıklar, Konsolosluklarda oluşabilecek olan yoğunluk Pakistan Elektronik Vize Onay Sürenizde esnemelere mahal verebilir.
Değerli Ziyaretçilerimiz, Euroasia Global Visa Services Trabzon Şubesi olarak sizler için Pakistan Vize Başvurusu hakkında genel bilgileri aktarmaya çalıştığımız ve vize başvuru sürecinizi kolaylaştırabilecek adımları anlattığımız sayfamızı okudunuz. Pakistan Vize Başvuruları, Vize İşlemleri ve Vize Başvurularının onaylanma süreleri hakkında daha kapsamlı bilgi almak için dilerseniz ofisimizi ziyaret edebilir ya da Euroasia Global Visa Services Trabzon Şube numaramız olan +90 (212) 963 50 06 telefonumuzdan irtibata geçebilir, Trabzon@eagvs.com adresine e-posta atabilirsiniz. İyi yolculuklar dileriz.

Pakistan ile ilgili merak ettiklerinizi sorun , yardımcı olalım.

Uzman danışmanlarımız sizlere en iyi hizmeti ve cevabı verecektir.

EUROASIA GLOBAL VISA SERVICES

 

 
BASE_URL = '';