x
Pakistan

Vize İşlemleri

Pakistan

Adres

Ulus Mahallesi, Kör Kadı Sk. No:6 D:4, 34340 Beşiktaş/İstanbul

Telefon/Faks

+90 (212) 963 50 06

Çalışma Saatleri

Hafta içi: 8.30-18.00
Hafta sonu: 10.00-14.00

Eposta

help@eagvs.com-ask@eagvs.com

Pakistan Vize Başvuru, İstanbul

Değerli Ziyaretçilerimiz,
Euroasia Global Visa Services İstanbul Şubesi olarak Pakistan Vize Başvurusu öncesinde takip etmeniz gereken adımları anlatmış olduğumuz sayfamıza Hoş Geldiniz.
Euroasia Global Visa Services İstanbul Şubesi olarak sizler için hazırladığımız İstanbul ve çevresinden gerçekleştirmeyi hedeflemiş olduğunuz Pakistan Vize başvurularınıza dair süreçlere, 2023 yılı güncel evrak listelerine ve izleyeceğiniz adımlar hakkında birçok ön bilgiye sayfamız aracılığı ile rahatlıkla ulaşabileceksiniz.
Euroasia Global Visa Services İstanbul Şubesi olarak Beykoz, Beşiktaş, Bayrampaşa, Başakşehir, Çatalca, Çekmeköy, Eyüpsultan, Esenyurt, Esenler, Adalar, Arnavutköy, Ataşehir, Avcılar, Bakırköy, Bahçelievler, Bağcılar, Büyükçekmece, Beyoğlu, Beylikdüzü, Fatih, Güngören, Gaziosmanpaşa, Küçükçekmece, Kartal, Kağıthane, Kadıköy, Pendik, Maltepe, Şişli, Şile, Sultangazi, Sultanbeyli, Silivri, Sarıyer, Sancaktepe, Zeytinburnu, Üsküdar, Ümraniye, Tuzla ilçeleri başta olmak üzere Türkiye'nin bütün il ve ilçelerinden yapmayı gerçekleştirecek olduğunuz Pakistan Vize başvurularınıza konuda uzman olan deneyimli kadromuz ile birlikte sizlere hizmet sunmaktayız. İstanbul ve çevre ilçelerde ikamet eden siz değerli misafirlerimiz, Euroasia Global Visa Services İstanbul Şubemize +90 (212) 963 50 06 numaralı telefonumuzdan ulaşabilir ya da help@eagvs.com - ask@eagvs.com adreslerinden bizlere e-posta göndererek konu ile alakalı detaylı bilgi alabilirsiniz.

Pakistan Vizesi Kimlere Gerekir? - İstanbul

Pakistan’a yapılacak olan 1 yıl içerisinde 90 güne kadar olan ziyaretlerinde Siyah (Diplomatik) pasaport, Gri (Hizmet) pasaport ve Yeşil (Hususi) pasaport sahibi olan Türkiye Cumhuriyet'i Vatandaşlarının vize almalarına gerek yoktur.
Bordo (Umuma Mahsus) Pasaport sahibi olan ziyaretçilerimizin ise Pakistan’a gerçekleştirmeyi planlıyor oldukları seyahatleri öncesinde Pakistan Vizesi alma zorunlulukları vardır. 
Pakistan Devleti’nin Ülkemizde dış temsilcilik olarak  Pakistan Adana Fahri Konsolosluğu, Pakistan Bursa Fahri Konsolosluğu, Pakistan İzmir Fahri Konsolosluğu, Pakistan Ankara Büyükelçiliği ve Pakistan İstanbul Başkonsolosluğu yer almaktadır. Dış temsilcilikleri içerisinde Vize başvurularında yetkili kurum Pakistan Ankara Büyükelçiliği ve Pakistan İstanbul Başkonsolosluğu'dur
 

Pakistan Vizesi İçin Gerekli Belgeler - İstanbul

Bu konu başlığı içerisinde Euroasia Global Visa Services İstanbul Şubesi olarak danışmanlığını yürütmekte olduğumuz seyahatinize bağlı olarak Pakistan Vize türlerini sizler için listeler halinde aşağıda derlemiş bulunmaktayız. Siz değerli ziyaretçilerimiz için derlemiş olduğumuz aşağıda yer alan vize türleri aracılığı ile konuda uzman olan kadromuzun detaylı olarak derlemiş olduğu Pakistan Vize Başvurusu için gerekli evraklara, belgelerin nereden alınacağına, geçerlilik sürelerine ve niceliklerine rahatlıkla ulaşabilirsiniz.
Yukarıda sizler için listelemiş olduğumuz vize türleri arasında seyahat gerekçenize uygun olan türü bulamıyor ya da seyahat gerekçenizi kapsayan bağlantının hangisi olduğu konusunda fikir sahibi olamıyorsanız eğer Euroasia Global Visa Services İstanbul Şubemizle iletişime geçebilir ve uzmanlarımızdan canlı destek alabilirsiniz.

Pakistan Vize Başvurusu Nasıl Yapılır? - İstanbul

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarına, Pakistan Devleti, konsolosluğa bizzat gitmelerine gerek olmadan gerçekleştirilebilen internet üzerinden başvuru yapabildikleri Elektronik Vize Başvuru sistemi uygulamaktadır.
Pakistan Elektronik Vize Başvuru'sunu gerçekleştirebilmeniz için hazırlamanız lazım olan evrakları aşağıda detaylı olarak listelenmiş halde bulabileceksiniz.
Elektronik başvuru yapılabilmesi için takip etmeniz gereken adımlar; 
• Başvuru yapacak kişiye ait geçerliliği devam etmekte olan Pasaportun resimli olan sayfasının okunaklı bir şekilde taratılmış görüntüsü. 
• Arka fontu beyaz olacak şekilde taratılmış olan bir adet biometrik fotoğraf.
• Tam Vukuatlı Nüfus Kayıt Örneği.
• Eğer var ise Davetiye ya da Uçak veya Otel Rezervasyonu.  
Yukarıda sizler için düzenlemiş olduğumuz evrakları Euroasia Global Visa Services İstanbul Şubesinde bulunan konuda uzman ekip arkadaşlarımıza ulaştırmanız halinde Konsolosluğa bizzat gitmenize gerek olmadan sizler için Pakistan Elektronik Vize Başvurunuzu gerçekleştirip, vizenizin çıkma sürecinin takibini yapıp konuyla alakalı sizleri düzenli olarak bilgilendirmekteyiz.
 

Pakistan Vizesi Kaç Gün İçerisinde Sonuçlanır? - İstanbul

Pakistan Elektronik Vize Başvurunuz, hazırlamanız gereken evrakları İstanbul Şubemize iletmeniz ardından sizler adına yapacak olduğumuz Pakistan Vize Başvuru işleminin başlamasıyla birlikte ortalama olarak 1 ila 2 hafta içerisinde sonuç bulmaktadır. Elektronik Vize başvuru sistemlerinde oluşabilecek aksaklıklar, Konsolosluklarda oluşabilecek olan yoğunluk Pakistan Elektronik Vize Onay sürecini etkileyebilecek nedenlerdir.
Değerli Ziyaretçilerimiz, Euroasia Global Visa Services İstanbul Şubesi olarak sizler için Pakistan Vize Başvurusu hakkında genel bilgileri aktarmaya çalıştığımız ve vize başvuru sürecinizi kolaylaştırabilecek adımları anlattığımız sayfamızı okudunuz. Pakistan Vize Başvuruları, Vize İşlemleri ve Vize Başvurularının onaylanma süreleri hakkında daha kapsamlı bilgi almak için dilerseniz ofisimizi ziyaret edebilir ya da Euroasia Global Visa Services İstanbul Şube numaramız olan +90 (212) 963 50 06 telefonumuzdan irtibata geçebilir, help@eagvs.com - ask@eagvs.com adreslerine e-posta atabilirsiniz. İyi yolculuklar dileriz.
 

Pakistan ile ilgili merak ettiklerinizi sorun , yardımcı olalım.

Uzman danışmanlarımız sizlere en iyi hizmeti ve cevabı verecektir.