x
Pakistan

Vize İşlemleri

Pakistan

Adres

Elimkon Euro Fuar Horozlar mah. Şenyurt sok. no:26 Selçuklu Konya

Telefon/Faks

+90 (212) 963 50 06

Çalışma Saatleri

Hafta içi: 8.30-18.00
Cumartesi: 10.00-14.00

Eposta

konya@eagvs.com

Pakistan Vize Başvuru , Konya

Değerli Ziyaretçilerimiz,
Euroasia Global Visa Services Konya Şubesi olarak Pakistan Vize Başvurusu öncesinde takip etmeniz gereken adımları anlatmış olduğumuz sayfamıza Hoş Geldiniz.
Konya Şube olarak sizler için düzenlemesini yapmış olduğumuz Konya ve çevresinden gerçekleştirecek olduğunuz Pakistan Vize başvurularınıza dair birçok ön bilgiye sayfamız aracılığı ile ulaşabileceksiniz.
Euroasia Global Visa Services Konya Şubesi olarak Yunak, Ahırlı, Yalıhüyük, Akören, Tuzlukçu, Akşehir, Taşkent, Altınekin, Seydişehir, Beyşehir, Selçuklu, Bozkır, Sarayönü, Cihanbeyli, Meram, Çeltik, Çumra, Derbent, Doğanhisar, Derebucak, Kulu, Karatay, Karapınar, Ilgın, Kadınhanı, Halkapınar, Hüyük, Emirgazi, Ereğli, Güneysınır, Hadim ilçeleri başta olmak üzere, çevre iller olan Isparta, Karaman, Mersin, Niğde illeri ve Türkiye'nin bütün il ve ilçelerinden yapmayı gerçekleştirecek olduğunuz Pakistan Vize başvurularınıza konuda uzman olan deneyimli kadromuz ile birlikte sizlere vize hizmeti vermekteyiz. Konya ve çevre ilçelerde ikamet eden siz değerli misafirlerimiz, Euroasia Global Visa Services Konya Şubemize +90 (212) 963 50 06 numaralı telefonumuzdan ulaşabilir ya da Konya@eagvs.com adresinden bizlere e-posta göndererek konu ile alakalı detaylı bilgi alabilirsiniz.

Pakistan Vizesi Kimlere Gerekir? - Konya

Siyah (Diplomatik) pasaport, Gri (Hizmet) pasaport ve Yeşil (Hususi) pasaport sahibi olan Türkiye Cumhuriyet'i Vatandaşları Pakistan’a yapacak oldukları 1 yıl içerisinde 90 güne kadar olan ziyaretlerinde vize almalarına gerek yoktur.
Bordo (Umuma Mahsus) Pasaport sahibi olan vatandaşlarımız ise Pakistan’a gerçekleştirmeyi planlıyor oldukları seyahatleri öncesinde Pakistan Vizesi almak ile mükelleftirler. 

Ülkemizde yer almakta olan Pakistan dış temsilcilikleri yukarıda listelenmiş olarak bulunmaktadır. Bu dış temsilcilikler içerisinde diplomatik yetkiye sahip olan yetkili kurumlar ise Ankara Büyükelçiliği ve İstanbul Başkonsolosluğudur.

Pakistan Vizesi İçin Gerekli Belgeler - Konya

Bu konu başlığı içerisinde Euroasia Global Visa Services Konya Şubesi olarak danışmanlığını yürütmekte olduğumuz Pakistan Vize çeşitlerini sizler için listeler halinde aşağıda toplamış bulunmaktayız. Siz değerli ziyaretçilerimiz için düzenlemiş olduğumuz aşağıda yer alan bağlantılar aracılığı ile konuda uzman olan çalışma arkadaşlarımızın detaylı olarak derlemiş olduğu ziyaret sebebi ile bağlantılı olan Pakistan Vize Başvurusu için gerekli evraklara, belgelerin nereden alınacağına, geçerlilik sürelerine ve niceliklerine rahatlıkla ulaşabilirsiniz.
Pakistan Aile Ziyaret Vizesi
Pakistan Turist Vizesi
Pakistan Ticari Vize
Yukarıda sizler için listelemiş olduğumuz vize türleri arasında kendi seyahat gerekçenize uygun olan türü bulamıyor ya da seyahat gerekçenizi kapsayan bağlantının hangisi olduğu konusunda fikir sahibi olamıyorsanız eğer Euroasia Global Visa Services Konya Şubemizle iletişime geçebilir ve uzmanlarımızdan canlı destek alabilirsiniz.

Pakistan Vize Başvurusu Nasıl Yapılır? - Konya

Pakistan Devleti ve bir çok ülkenin de uygulamakta olduğu, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarının da faydalanabildiği, konsolosluğa bizzat gitmelerine gerek olmadan gerçekleştirilebilen internet üzerinden online olarak gerçekleşmekte olan Elektronik Vize Başvuru sistemi uygulamaktadır.
Pakistan Elektronik Vize Başvuru'sunu gerçekleştirebilmeniz için aşağıda sizler için listelemiş olduğumuz evrakları vize danışmanlarımıza iletmeniz yeterli olacaktır.
Elektronik başvuru yapılabilmesi için gerekli olan evraklar; 
• Başvuru yapacak kişiye ait geçerliliği devam etmekte olan Pasaportun resimli olan sayfasının okunaklı bir şekilde taratılmış görüntüsü. 
• Arka fontu beyaz olacak şekilde taratılmış olan bir adet biometrik fotoğraf.
• Tam Vukuatlı Nüfus Kayıt Örneği.
• Eğer var ise Davetiye ya da Uçak veya Otel Rezervasyonu.  
Yukarıda sizler için listelemiş olduğumuz evrakları Euroasia Global Visa Services Konya Şubesinde bulunan konuda uzman vize danışmanlarımıza ulaştırmanız sonrasında sizler adına Pakistan Elektronik Vize Başvurunuzu gerçekleştirip, vizenizin çıkma süreci esnasında takibini yapıp konuyla alakalı olarak sizleri düzenli olarak bilgilendirmekteyiz.

Pakistan Vizesi Kaç Gün İçerisinde Sonuçlanır? - Konya

Pakistan Elektronik Vize Başvurunuz, hazırlamanız gereken evrakları Konya Şubemize iletmeniz ardından sizler adına yapacak olduğumuz Pakistan Vize Başvuru işleminin başlamasıyla birlikte ortalama olarak 4 ila 10 iş günü içerisinde sonuç bulmaktadır. Elektronik Vize başvuru sistemlerinde oluşabilecek aksaklıklar, Konsolosluklarda oluşabilecek olan yoğunluk Pakistan Elektronik Vize Onay sürecini etkileyebilecek nedenlerdir.
Değerli Ziyaretçilerimiz, Euroasia Global Visa Services Konya Şubesi olarak sizler için Pakistan Vize Başvurusu hakkında genel bilgileri aktarmaya çalıştığımız ve vize başvuru sürecinizi kolaylaştırabilecek adımları anlattığımız sayfamızı okudunuz. Pakistan Vize Başvuruları, Vize İşlemleri ve Vize Başvurularının onaylanma süreleri hakkında daha kapsamlı bilgi almak için dilerseniz ofisimizi ziyaret edebilir ya da Euroasia Global Visa Services Konya Şube numaramız olan +90 (212) 963 50 06 telefonumuzdan irtibata geçebilir, Konya@eagvs.com adresine e-posta atabilirsiniz. İyi yolculuklar dileriz.

Pakistan ile ilgili merak ettiklerinizi sorun , yardımcı olalım.

Uzman danışmanlarımız sizlere en iyi hizmeti ve cevabı verecektir.