x
Pakistan

Vize İşlemleri

Pakistan

Telefon/Faks

+90 (212) 963 50 06

Çalışma Saatleri

Hafta içi: 8.30-18.00
Cumartesi: 10.00-14.00

Eposta

Adana@eagvs.com

Pakistan Vize Başvuru , Adana

Değerli Ziyaretçilerimiz,
Euroasia Global Visa Services Adana Şubesi olarak Pakistan Vize Başvurusu öncesinde takip etmeniz gereken adımları anlatmış olduğumuz sayfamıza Hoş Geldiniz.
Euroasia Global Visa Services Adana Şubesi olarak sizler için hazırladığımız Adana ve çevresinden gerçekleştirmeyi hedeflemiş olduğunuz Pakistan Vize başvurularınıza dair süreçlere, 2023 yılı güncel evrak listelerine ve izleyeceğiniz adımlar hakkında birçok ön bilgiye sayfamız aracılığı ile rahatlıkla ulaşabileceksiniz.
Euroasia Global Visa Services Adana Şubesi olarak Kozan, Aladağ, Ceyhan, Yüreğir, Yumurtalık, Pozantı, Karataş, Çukurova, Tufanbeyli, Seyhan, Feke, İmamoğlu, Sarıçam, Karaisalı, Saimbeyli ilçeleri başta olmak üzere, çevre iller olan Osmaniye, Kahramanmaraş, Niğde, Mersin  illeri ve Türkiye'nin bütün il ve ilçelerinden yapmayı gerçekleştirecek olduğunuz Pakistan Vize başvurularınıza konuda uzman olan deneyimli kadromuz ile birlikte sizlere hizmet sunmaktayız. Adana ve çevre ilçelerde ikamet eden siz değerli misafirlerimiz, Euroasia Global Visa Services Adana Şubemize +90 (212) 963 50 06 numaralı telefonumuzdan ulaşabilir ya da Adana@eagvs.com adresinden bizlere e-posta göndererek konu ile alakalı detaylı bilgi alabilirsiniz.

Pakistan Vizesi Kimlere Gerekir? - Adana

Bordo (Umuma Mahsus) Pasaport sahibi olan Türkiye Cumhuriyet'i Vatandaşları hariç Pakistan’a yapılacak olan 1 yıl içerisinde 90 güne kadar olan ziyaretlerinde Siyah (Diplomatik) pasaport, Gri (Hizmet) pasaport ve Yeşil (Hususi) pasaport sahibi olan vatandaşların vize almalarına gerek yoktur.
Pakistan Devleti’nin Ülkemizde Pakistan Adana Fahri Konsolosluğu, Pakistan Bursa Fahri Konsolosluğu, Pakistan İzmir Fahri Konsolosluğu, Pakistan Ankara Büyükelçiliği ve Pakistan İstanbul Başkonsolosluğu dış temsilcilikleri yer almaktadır. Pakistan Ankara Büyükelçiliği ve Pakistan İstanbul Başkonsolosluğu Dış temsilcilikleri içerisinde Vize başvurularında yetkili olan kurumdur.

Pakistan Vizesi İçin Gerekli Belgeler - Adana

Bu konu başlığı içerisinde Euroasia Global Visa Services Adana Şubesi olarak danışmanlığını sağlıyor olduğumuz seyahatinize bağlı olarak Pakistan Vize türlerini sizler için maddeler halinde aşağıda listelemiş bulunmaktayız. Siz değerli ziyaretçilerimiz için düzenlemiş olduğumuz aşağıda yer alan vize çeşitleri aracılığı ile konuda uzman olan ekibimizin detaylı olarak düzenlemiş olduğu Pakistan Vize Başvurusu için gerekli evraklara, evrakların nereden alınacağına, niceliklerine ve geçerlilik sürelerine rahatlıkla erişebilirsiniz.

Yukarıda sizler için düzenlemiş olduğumuz vize çeşitleri içerisinde seyahat gerekçenize uygun olan türü bulamıyor ya da seyahat sebebinizi içeren başlığın hangisi olduğu konusunda karar veremiyorsanız eğer Euroasia Global Visa Services Adana Şubemizle iletişime geçebilir ve uzmanlarımızdan canlı destek alabilirsiniz.

Pakistan Vize Başvurusu Nasıl Yapılır? - Adana

Bir çok ülkenin de kullanmakta olduğu Elektronik Vize Başvuru Sistemini Pakistan Devleti de Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşları içi uygulamaktadır. Elektronik Vize Başvurusu sayesinde başvuru yapacak kişilerin bizzat konsolosluğa gitmelerine gerek kalmamaktadır. Online olarak internet üzerinde yapılacak olan vize başvurularınızda sizler için bütün adımları titizlikle atarak oluşabilecek olan hataları uzman kadromuz aracılığı ile ortadan kaldırıyoruz.
Pakistan Elektronik Vize Başvuru'sunu gerçekleştirebilmeniz için hazırlamanız lazım olan evrakları aşağıda detaylı olarak listelenmiş halde bulabileceksiniz.
Elektronik başvuru yapılabilmesi için takip etmeniz gereken adımlar; 

  •  Başvuru yapacak kişiye ait geçerliliği devam etmekte olan Pasaportun resimli olan sayfasının okunaklı bir şekilde taratılmış görüntüsü. 
  •  Beyaz Arka Fontu olacak şekilde taratılmış olan bir adet biometrik fotoğraf.
  •  Tam Vukuatlı bir Nüfus Kayıt Örneği.
  •  Eğer var ise Otel veya Uçak Rezervasyonu ya da Davetiye.  

Yukarıda sizler için derlemiş olduğumuz evrakları Euroasia Global Visa Services Adana Şubesinde konuda uzman olan ekip arkadaşlarımıza ulaştırmanız akabinde bizzat Konsolosluğa gitmenize gerek olmadan sizler için Pakistan Elektronik Vize Başvurunuzu gerçekleştirip, vizenizin çıkma sürecinin takibini yapıp  süreç hakkında konuyla alakalı sizleri düzenli olarak bilgilendirmekteyiz.

Pakistan Vizesi Kaç Gün İçerisinde Sonuçlanır? - Adana

Pakistan Elektronik Vize Başvurunuz, hazırlamanız gereken evrakları Adana Şubemize iletmeniz ardından sizler adına yapacak olduğumuz Pakistan Vize Başvuru işleminin başlatılması ardından minimum 3 maksimum 10 iş günü içerisinde sonuç bulmaktadır. Elektronik Vize başvuru sistemlerinde oluşabilecek aksaklıklar, Konsolosluklarda oluşabilecek olan yoğunluk Pakistan Elektronik Vize Onay Sürenizde esnemelere mahal verebilir.
Değerli Ziyaretçilerimiz, Euroasia Global Visa Services Adana Şubesi olarak sizler için Pakistan Vize Başvurusu hakkında genel bilgileri aktarmaya çalıştığımız ve vize başvuru sürecinizi kolaylaştırabilecek adımları anlattığımız sayfamızı okudunuz. Pakistan Vize Başvuruları, Vize İşlemleri ve Vize Başvurularının onaylanma süreleri hakkında daha kapsamlı bilgi almak için dilerseniz ofisimizi ziyaret edebilir ya da Euroasia Global Visa Services Adana Şube numaramız olan +90 (212) 963 50 06 telefonumuzdan irtibata geçebilir, Adana@eagvs.com adresine e-posta atabilirsiniz. İyi yolculuklar dileriz.

Pakistan ile ilgili merak ettiklerinizi sorun , yardımcı olalım.

Uzman danışmanlarımız sizlere en iyi hizmeti ve cevabı verecektir.

EUROASIA GLOBAL VISA SERVICES

 

 
BASE_URL = '';