x
Pakistan

Vize İşlemleri

Pakistan

Telefon/Faks

+90 (212) 963 50 06

Çalışma Saatleri

Hafta içi: 8.30-18.00
Cumartesi: 10.00-14.00

Eposta

kayseri@eagvs.com

Pakistan Vize Başvuru , Kayseri

Değerli Ziyaretçilerimiz,
Euroasia Global Visa Services Kayseri Şubesi olarak Pakistan Vize Başvurusu öncesinde takip etmeniz gereken adımları anlatmış olduğumuz sayfamıza Hoş Geldiniz.
Euroasia Global Visa Services Kayseri Şubesi olarak sizler için hazırladığımız Kayseri ve çevresinden gerçekleştirmeyi hedeflemiş olduğunuz Pakistan Vize başvurularınıza dair süreçlere, 2023 yılı güncel evrak listelerine ve izleyeceğiniz adımlar hakkında birçok ön bilgiye sayfamız aracılığı ile rahatlıkla ulaşabileceksiniz.
Euroasia Global Visa Services Kayseri Şubesi olarak Yeşilhisar, Akkışla, Bünyan, Yahyalı, Tomarza, Develi, Felahiye, Talas, Sarız, Hacılar, İncesu, Sarıoğlan, Pınarbaşı, Kocasinan, Özvatan, Melikgazi ilçeleri başta olmak üzere çevre iller olan Yozgat, Sivas, Nevşehir, Niğde, Kahramanmaraş ve Türkiye'nin bütün il ve ilçelerinden yapmayı gerçekleştirecek olduğunuz Pakistan Vize başvurularınıza konuda uzman olan deneyimli kadromuz ile birlikte sizlere hizmet sunmaktayız. Kayseri ve çevre ilçelerde ikamet eden siz değerli misafirlerimiz, Euroasia Global Visa Services Kayseri Şubemize +90 (212) 963 50 06 numaralı telefonumuzdan ulaşabilir ya da Kayseri@eagvs.com adresinden bizlere e-posta göndererek konu ile alakalı detaylı bilgi alabilirsiniz.

Pakistan Vizesi Kimlere Gerekir? - Kayseri

Pakistan’a yapılacak olan 1 yıl içerisinde 90 güne kadar olan ziyaretlerinde Siyah (Diplomatik) pasaport, Gri (Hizmet) pasaport ve Yeşil (Hususi) pasaport sahibi olan Türkiye Cumhuriyet'i Vatandaşları vize almalarına gerek kalmadan seyahatlerini gerçekleştirebilirler.
Bordo (Umuma Mahsus) Pasaport sahibi olan ziyaretçilerimizin ise Pakistan’a gerçekleştirecekleri seyahatleri öncesinde Pakistan Vizesi almak ile mükelleftirler.
Pakistan Devleti’nin Ülkemizde dış temsilcilik olarak;

yer almaktadır. Diplomatik yetkiye sahip olan konsolosluklar ise yalnızca Ankara Büyükelçiliği ve İstanbul Başkonsolosluğudur.

Pakistan Vizesi İçin Gerekli Belgeler - Kayseri

Bu konu başlığı altında Kayseri Şubesi olarak danışmanlığını yürütmekte olduğumuz Pakistan Vizesi türlerini sizler için listeler halinde aşağıda derlemiş bulunmaktayız. Siz değerli ziyaretçilerimiz için listelemiş olduğumuz aşağıda mevcut olan vize türleri aracılığı ile konuda uzman vize danışmanlarımız ile detaylı olarak derlemiş olduğu Pakistan Vize Başvurusu için gerekli olacak olan bütün evraklara ve bilgilere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

Sizler için listelemiş olduğumuz vize türleri içerisinde seyahat gerekçenize uygun olan vize türünü bulamıyor ya da seyahat gerekçenizi kapsayan bağlantının hangisi olduğu konusunda fikir sahibi olamıyorsanız eğer Euroasia Global Visa Services Kayseri Şubemizle iletişime geçebilir ve uzmanlarımızdan canlı destek alabilirsiniz.

Pakistan Vize Başvurusu Nasıl Yapılır? - Kayseri

Pakistan Devleti günümüzde bir çok ülkenin de başvurduğu bir sistem olan ve Türkiye Vatandaşlarının da yararlanabildiği, konsolosluğa bizzat gitmelerine gerek olmadan online olarak internet üzerinden başvuru yapabildikleri Elektronik Vize Başvuru sistemi uygulamaktadır.
Pakistan Elektronik Vize Başvuru'sunu gerçekleştirebilmeniz için hazırlamanız lazım olan evrakları aşağıda detaylı olarak listelenmiş halde bulabileceksiniz.
Elektronik başvuru yapılabilmesi için takip etmeniz gereken adımlar; 

  •  Başvuru yapacak kişiye ait geçerliliği devam etmekte olan Pasaportun resimli olan sayfasının okunaklı bir şekilde taratılmış görüntüsü. 
  •  Arka fontu beyaz olacak şekilde taratılmış olan bir adet biometrik fotoğraf.
  •  Tam Vukuatlı Nüfus Kayıt Örneği.
  •  Eğer var ise Davetiye ya da Uçak veya Otel Rezervasyonu.  

Yukarıda sizler için düzenlemiş olduğumuz evrakları Euroasia Global Visa Services Kayseri Şubesinde bulunan konuda uzman ekip arkadaşlarımıza ulaştırmanız halinde Konsolosluğa bizzat gitmenize gerek olmadan sizler için Pakistan Elektronik Vize Başvurunuzu gerçekleştirip, vizenizin çıkma sürecinin takibini yapıp konuyla alakalı sizleri düzenli olarak bilgilendirmekteyiz.

Pakistan Vizesi Kaç Gün İçerisinde Sonuçlanır? - Kayseri

Pakistan Elektronik Vize Başvurunuz, hazırlamanız gereken evrakları Kayseri Şubemize iletmeniz sonrasında sizler adına gerçekleştirecek olduğumuz Pakistan Vize Başvuru işleminin ardından ortalama olarak 1 ila 2 hafta içerisinde sonuç bulmaktadır. Elektronik Vize başvuru sistemlerinde oluşabilecek aksaklıklar, Konsolosluklarda oluşabilecek olan yoğunluk ya da resmi tatiller Pakistan Elektronik Vize Onay sürecinizi etkileyebilecek nedenlerdir.
Değerli Ziyaretçilerimiz, Euroasia Global Visa Services Kayseri Şubesi olarak sizler için Pakistan Vize Başvurusu hakkında vize başvuru sürecinizi kolaylaştıracak olduğunu düşündüğümüz bilgileri aktarmaya çalıştık. Pakistan Vize Başvuruları, Vize İşlemleri, Vize Başvurularının onaylanma süreleri ve danışmanlık ücretlerimiz hakkında daha kapsamlı bilgi almak için dilerseniz ofisimizi ziyaret edebilir ya da Euroasia Global Visa Services Kayseri Şubemizi +90 (212) 963 50 06 telefonumuzdan arayabilir, Kayseri@eagvs.com adrsine e-posta atabilirsiniz. İyi yolculuklar dileriz.

Pakistan ile ilgili merak ettiklerinizi sorun , yardımcı olalım.

Uzman danışmanlarımız sizlere en iyi hizmeti ve cevabı verecektir.

EUROASIA GLOBAL VISA SERVICES

 

 
BASE_URL = '';