x
Pakistan

Vize İşlemleri

Pakistan

Telefon/Faks

+90 (212) 963 50 06

Çalışma Saatleri

Hafta içi: 8.30-18.00
Cumartesi: 10.00-14.00

Eposta

gaziantep@eagvs.com

Pakistan Vize Başvuru , Gaziantep

Değerli Ziyaretçilerimiz,
Euroasia Global Visa Services Gaziantep Şubesi olarak Pakistan Vize Başvurusu öncesinde izlemeniz gereken adımları kolaylaştırmak için hazırlamış olduğumuz sayfamıza Hoş Geldiniz.
Euroasia Global Visa Services Gaziantep Şubesi olarak sizler için derlemesini yapmış olduğumuz Gaziantep ve çevresinden gerçekleştirmeyi hedeflemekte olduğunuz Pakistan Vize başvurularınıza dair süreçlere, 2023 yılı  evrak listelerine ve atmanız gereken adımlar hakkında bilgiye sayfamız aracılığı ile rahatlıkla erişebileceksiniz.
Euroasia Global Visa Services Gaziantep Şubesi olarak Gaziantep ili ve Yavuzeli, Araban, Şehitkamil, İslahiye, Şahinbey, Karkamış, Nizip, Oğuzeli, Nurdağı ilçeleri, Osmaniye, İskenderun, Urfa, Adıyaman, Kahramanmaraş illeri ve Tüm Türkiye’den yapacak olduğunuz Pakistan Vize başvurularınıza konuda uzman olan vize danışmanlarımız ile birlikte sizlere hizmet sunmaktayız. Gaziantep ili ve çevre ilçelerde ikamet etmekte olan siz değerli misafirlerimiz, Euroasia Global Visa Services Gaziantep Şubemize +90 (212) 963 50 06 numaralı telefonumuz aracılığı ile ulaşabilir, Gaziantep@eagvs.com adresinden bizlere e-posta göndererek konu ile alakalı destek alabilir ya da Gaziantep ofisimizi ziyaret edebilirsiniz.

Pakistan Vizesi Kimlere Gerekir? - Gaziantep

Bir çok ülkede olduğu gibi Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşları Pakistan'a yapacak oldukları seyahat öncesinde, sahip oldukları pasaport tipine göre, vize almak ile mükelleftirler. 
Umuma Mahsus (bordo) pasaport sahibi olan Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları Pakistan’a yapacak oldukları seyahat öncesinde Pakistan Elektronik Vizesi almak zorundadırlar. Ancak Diplomatik (Siyah) pasaport, Hizmet (Gri) pasaport ve Hususi (Yeşil) pasaport sahibi olan vatandaşlarımız Pakistan’a gerçekleştirecek oldukları, 1 yıl içerisinde maksimum 90 güne kadar olan, ziyaretlerinde vizeden muaftırlar.
Pakistan Devleti’nin Ülkemizde dış temsilcisi olarak 
yer almaktadır. Pakistan dış temsilcilikleri içerisinde karar mercii ise Pakistan Ankara Büyükelçiliği ve Pakistan İstanbul Başkonsolosluğu'dur.

Pakistan Vizesi İçin Gerekli Belgeler - Gaziantep

Bu konu başlığı altında sizler için Euroasia Global Visa Services Gaziantep Şubesi olarak danışmanlığını yapıyor olduğumuz Pakistan vize türlerini derlemiş bulunmaktayız. Siz değerli ziyaretçilerimiz için düzenlemesini yapmış olduğumuz aşağıda mevcut olan seçeneklere tıklayarak konuda uzman olan ekip arkadaşlarımızın derlemiş olduğu Pakistan Vize Başvurusu için gerekli belgelere, belgelerin geçerlilik sürelerine, nereden alınacağına ve niceliklerine rahatlıkla ulaşabilirsiniz.
Pakistan'a yapacak olduğunuz seyahat gerekçenizin ne olduğu konusunda fikir yürütemiyor ya da seyahat gerekçenizin bu başlıklar altında olmadığını düşünüyorsanız eğer dilerseniz ofisimizi ziyaret edebilir, telefon numaralarımız aracılığı ile bizlere ulaşabilir ya da elektronik posta adreslerimize mail atarak vize danışmanlarımızdan konu ile alakalı kapsamlı bilgi alabilirsiniz.

Pakistan Vize Başvurusu Nasıl Yapılır? - Gaziantep

Pakistan Türkiye vatandaşlarının faydalanabildiği konsolosluğa gitmeden gerçekleştirilebilen online başvuru sistemi yani Elektronik Vize Başvuru sistemi uygulamaktadır.
Pakistan Elektronik Vize Başvuru'su yapabilmek için gerekli olan adımları aşağıda detaylı olarak bulabileceksiniz.
Elektronik başvuru yapılabilmesi için gerekli evraklar; 
  •  Başvuru yapacak kişiye ait geçerliliği devam etmekte olan Pasaport ve ya Pasaportun resimli olan sayfasının okunaklı bir şekilde taratılmış görüntüsü. 
  •  3.8 cm x 4.8 cm ölçülerinde olan bir adet biometrik fotoğraf.
  •  Tam Vukuatlı Nüfus Kayıt Örneği.
  •  Eğer var ise Otel Rezervasyonu, Uçak Bileti ya da Davetiye.  
Yukarıda sizler için listelemiş olduğumuz evrakları Euroasia Global Visa Services Gaziantep Şubesinde bulunan vize danışmanlarımıza iletmeniz halinde Konsolosluğa gitmenize gerek kalmadan sizler için Pakistan Elektronik Vize Başvurunuzu kolaylıkla gerçekleştirmekteyiz. Euroasia Global Visa Services Gaziantep Şubesi olarak vize sürecinizin sağlıklı ve problemsiz bir şekilde ilerlemesini sağlayıp şubemizde bulunan temsilcilerimiz eşliğinde riskleri minimuma indiriyoruz.

Pakistan Vizesi Kaç Gün İçerisinde Sonuçlanır? - Gaziantep

Pakistan Elektronik Vize Başvurunuz, hazırlamanız gereken evrakları bizlere iletmeniz ardından sizler adına gerçekleştirecek olduğumuz başvuru işleminin başlaması ardından ortalama olarak 3 ila 10 iş günü içerisinde sonuç bulmaktadır. Pakistan Elektronik Vize Onay sürecini konsolosluklarda oluşabilecek olan yoğunluk, Elektronik Vize başvuru sistemlerinde oluşabilecek aksaklıklar ya da resmi tatiller değiştirebilecek etkenlerdir.
Değerli Ziyaretçilerimiz, Euroasia Global Visa Services Gaziantep Şubesi olarak sizler için Pakistan Vize Başvurusu hakkında genel bilgileri aktarmaya çalıştığımız ve vize başvuru sürecinizi kolaylaştırabilecek adımları sizler için toparladığımız sayfamızı incelediniz. Pakistan Vize Başvuruları, Vize İşlemleri ve Vize Başvurularının onaylanma süreleri hakkında daha kapsamlı bilgi almak için dilerseniz ofisimizi ziyaret edebilir ya da Euroasia Global Visa Services Gaziantep Şube numaramız olan +90 (212) 963 50 06 telefonumuzdan irtibata geçebilir, Gaziantep@eagvs.com adresine e-posta atabilirsiniz. İyi yolculuklar dileriz.

Pakistan ile ilgili merak ettiklerinizi sorun , yardımcı olalım.

Uzman danışmanlarımız sizlere en iyi hizmeti ve cevabı verecektir.

EUROASIA GLOBAL VISA SERVICES

 

 
BASE_URL = '';