x
Pakistan

Vize İşlemleri

Pakistan

Telefon/Faks

+90 (212) 963 50 06

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 8.00-18.00
Hafta Sonu: 10.00-14.00

Eposta

balikesir@eagvs.com

Pakistan Vize Başvuru, Balıkesir

Değerli Ziyaretçilerimiz,
Euroasia Global Visa Services Balıkesir Şubesi olarak Pakistan Vize Başvurusu öncesinde takip etmeniz gereken adımları anlatmış olduğumuz sayfamıza Hoş Geldiniz.
Euroasia Global Visa Services Balıkesir Şubesi olarak sizler için hazırladığımız Balıkesir ve çevresinden gerçekleştirmeyi hedeflemiş olduğunuz Pakistan Vize başvurularınıza dair süreçlere, 2023 yılı güncel evrak listelerine ve izleyeceğiniz adımlar hakkında birçok ön bilgiye sayfamız aracılığı ile rahatlıkla ulaşabileceksiniz.
Euroasia Global Visa Services Balıkesir Şubesi olarak Dursunbey, Edremit, Erdek, Susurluk, Sındırgı, Savaştepe, Marmara, Manyas, Kepsut, Bandırma, Gönen, Altıeylül, Ayvalık, Balya, Bigadiç, Burhaniye, Karesi, İvrindi, Havran, Gömeç ilçeleri başta olmak üzere, çevre iller olan  Çanakkale, Manisa, Kütahya illeri ve Türkiye'nin bütün il ve ilçelerinden yapmayı gerçekleştirecek olduğunuz Pakistan Vize başvurularınıza konuda uzman olan deneyimli kadromuz ile birlikte sizlere hizmet sunmaktayız. Balıkesir ve çevre ilçelerde ikamet eden siz değerli misafirlerimiz, Euroasia Global Visa Services Balikesir Şubemize +90 (212) 963 50 06 numaralı telefonumuzdan ulaşabilir ya da Balikesir@eagvs.com adresinden bizlere e-posta göndererek konu ile alakalı detaylı bilgi alabilirsiniz.

Pakistan Vizesi Kimlere Gerekir? - Balıkesir

Diplomatik (Siyah) pasaport, Hizmet (Gri) pasaport ve Hususi (Yeşil) pasaport sahibi olan Türkiye Cumhuriyet'i Vatandaşları Pakistan’a gerçekleştirecek oldukları 1 yıl içerisinde 90 güne kadar olan ziyaretlerinde vize almalarına gerek yoktur.
Umuma Mahsus (bordo) pasaport sahibi olan vatandaşlarımız ise Pakistan’a yapacak oldukları seyahat öncesinde Pakistan Vizesi almak zorundadırlar. 
Pakistan Devleti’nin Ülkemizde dış temsilcisi olarak  Pakistan Adana Fahri Konsolosluğu, Pakistan Bursa Fahri Konsolosluğu, Pakistan Ankara Büyükelçiliği, Pakistan İstanbul Başkonsolosluğu ve Pakistan İzmir Fahri Konsolosluğu yer almaktadır. Pakistan Ankara Büyükelçiliği ve Pakistan İstanbul Başkonsolosluğu dış temsilcilikleri içerisinde karar merciidir.

Pakistan Vizesi İçin Gerekli Belgeler - Balıkesir

Bu konu başlığı içerisinde Euroasia Global Visa Services Balıkesir Şubesi olarak danışmanlığını yapıyor olduğumuz Pakistan vize türlerini sizler için toplamış bulunmaktayız. Siz değerli ziyaretçilerimiz için düzenlemiş olduğumuz aşağıda yer alan bağlantılara tıklayarak konuda uzman olan çalışma arkadaşlarımızın derlemiş olduğu ziyaret sebebine bağlı olmakta olan Pakistan Vize Başvurusu için gerekli belgelere, belgelerin geçerlilik sürelerine, nereden alınacağına ve niceliklerine rahatlıkla ulaşabilirsiniz.
Yukarıda sizler için listelemiş olduğumuz bağlantılar altında kendi seyahat gerekçenizi bulamıyor ya da seyahat gerekçenizi kapsayan bağlantının hangisi olduğu konusunda fikir sahibi olamıyorsanız eğer Euroasia Global Visa Services Balıkesir Şubemizle iletişime geçebilir ve uzmanlarımızdan canlı destek alabilirsiniz.

Pakistan Vize Başvurusu Nasıl Yapılır? - Balıkesir

Pakistan Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarının yararlanabildiği konsolosluğa gitmelerine gerek kalmadan gerçekleştirilebilen online başvuru sistemi olan Elektronik Vize Başvuru sistemi uygulamaktadır.
Pakistan Elektronik Vize Başvuru'sunu gerçekleştirebilmeniz için gerekli olan adımları aşağıda detaylı olarak listelenmiş halde bulabileceksiniz.
Elektronik başvuru yapılabilmesi için izlemeniz gereken adımlar; 
  •  Başvuru yapacak kişiye ait geçerliliği devam etmekte olan Pasaportun resimli olan sayfasının okunaklı bir şekilde taratılmış görüntüsü. 
  •  Arka fontu beyaz olacak şekilde taratılmış olan bir adet biometrik fotoğraf.
  •  Tam Vukuatlı Nüfus Kayıt Örneği.
  •  Eğer var ise Uçak veya Otel Rezervasyonu ya da Davetiye.  
Yukarıda sizler için listelemiş olduğumuz evrakları Euroasia Global Visa Services Balıkesir Şubesinde bulunan konuda uzman çalışma arkadaşlarımıza iletmeniz ardından Konsolosluğa gitmenize gerek kalmadan sizler için Pakistan Elektronik Vize Başvurunuzu kolaylıkla gerçekleştirmekteyiz.

Pakistan Vizesi Kaç Gün İçerisinde Sonuçlanır? - Balıkesir

Pakistan Elektronik Vize Başvurunuz, hazırlamanız gereken evrakları bizlere iletmeniz halinde sizler adına yapacak olduğumuz başvuru işleminin başlamasıyla birlikte ortalama olarak 5 ila10 iş günü içerisinde sonuç bulmaktadır. Konsolosluklarda oluşabilecek olan yoğunluk, Elektronik Vize başvuru sistemlerinde oluşabilecek aksaklıklar Pakistan Elektronik Vize Onay sürecini etkileyebilecek nedenlerdir.
Değerli Ziyaretçilerimiz, Euroasia Global Visa Services Balıkesir Şubesi olarak sizler için Pakistan Vize Başvurusu hakkında genel bilgileri aktarmaya çalıştığımız ve vize başvuru sürecinizi kolaylaştırabilecek adımları anlattığımız sayfamızı okudunuz. Pakistan Vize Başvuruları, Vize İşlemleri ve Vize Başvurularının onaylanma süreleri hakkında daha kapsamlı bilgi almak için dilerseniz ofisimizi ziyaret edebilir ya da Euroasia Global Visa Services Balıkesir Şube numaramız olan +90 (266) 225 50 20 telefonumuzdan irtibata geçebilir, Balikesir@eagvs.com adresine e-posta atabilirsiniz. İyi yolculuklar dileriz.
 

Pakistan ile ilgili merak ettiklerinizi sorun , yardımcı olalım.

Uzman danışmanlarımız sizlere en iyi hizmeti ve cevabı verecektir.

EUROASIA GLOBAL VISA SERVICES

 

 
BASE_URL = '';