x
Pakistan

Vize İşlemleri

Pakistan

Pakistan Vize Ücreti

A.S 02/10/20, 13:00
Pakistan vize ücreti tek girişli için ne kadardır? Ben vize başvurusunda bulunmak istiyorum. Başvuru için ücreti nereye yatırmamız gerekiyor? Evraklarım hazır sayılır sitenizden inceledim biraz ama siz kontrol ediyor musunuz?
EUROASIA Müşteri Temsilcisi

Merhabalar,

Pakistan’a seyahat etmek isteyen kişilerin öncelikle seyahat dönüş tarihlerinden itibaren en az altı ay geçerli pasaport süreleri ve karşılıklı iki boş sayfası olması gerekmektedir. Başvuru için öncelikle seyahat amacınızın belirlenmiş olması gerekmektedir. Pakistan vizeleri için konsolosluk bir süredir turistik vize başvurularını durduğu için mutlaka amaçlı seyahat yapılması gerekmektedir. Başvurular için aile arkadaş ziyareti kategorisinde noter onaylı davetiye, ticari vizelerde ticaret odası onaylı davetiye veya Pakistan’dan konsolosluğun belirlemiş olduğu acente listesinden satın alınmış tur programı ile başvuru yapılabilmektedir. Bu davetiyeler mail olarak gelebilir asılları gelmesi zorunlu değildir. Vize ücreti Pakistan başkonsolosluğun belirlediği miktarlar seyahat türünüz ve vizenizin giriş sayısına göre belirlenmektedir.

Ticari Vize başvuruları için;

  • Tek girişli vize 100 $
  • Çift Girişli vize 207 $
  • Çok Girişli vize 342 $  

Vize türleri size gelen davetiyeye göre belirlenmektedir. Çok girişli vize başvurusunda bulunabilmeniz için en az üç adet Pakistan vizesi alıp kullanmış olmanız gerekmektedir. Eski vizeleriniz olsa dahi uzun süreli vizeler için nihai kararı konsolosluk vermektedir. Eğer uzun süreli vize almanız uygun görülmezse para iadesi yapılmaktadır.

Pakistan vizesi ücret başvuru günü dosyalarınız işleme alındıktan sonra tarafımızdan konsolosluğun belirlediği bankadan döviz olarak ödenir. Pakistan vize başvurularınız için şahsen gelmenize gerek kalmadan tüm işlemleriniz EAGVS temsilcilerimiz tarafından işleme alınmaktadır. Konsolosluk gerekli görmediği sürece herhangi bir mülakata, yüz yüze görüşme talep etmediği takdirde gelmeniz zorunlu değildir. Başvuru için hazırlamanız gereken evrakları detaylı olarak tarafınıza bizler iletiyoruz. Siz evraklarınızı bize kargo yoluyla veya elden ofislerimize teslim edebilirsiniz. Vize başvuruları evraklarınızda hiçbir eksik yoksa ilk iş günü işleme alınır başvurudan sonra 1 hafta içerisinde sonuçlanır.

Pakistan vize başvurularınız için hazırlamanız gereken evraklar, ücretler ve diğer tüm detaylar için bizlere ulaşabilirsiniz.

Saygılarımızla

Serpil

pakistan vize ücreti

Cevap Ver
Spam mesajı olmadığını anlamamız için lütfen doğrulama yapınız.
EUROASIA GLOBAL VISA SERVICES