x
Pakistan

Vize İşlemleri

Pakistan

Telefon/Faks

+90 (212) 963 50 06

Çalışma Saatleri

Hafta içi: 8.30-18.00
Cumartesi: 10.00-14.00

Eposta

Bodrum@eagvs.com

Pakistan Vize Başvuru, Bodrum

Değerli Ziyaretçilerimiz,
Euroasia Global Visa Services Bodrum Şubesi olarak Pakistan Vize Başvurusu öncesinde takip etmeniz gereken adımları anlatmış olduğumuz sayfamıza Hoş Geldiniz.
Euroasia Global Visa Services Bodrum Şubesi olarak sizler için hazırladığımız Bodrum ve çevresinden gerçekleştirmeyi hedeflemiş olduğunuz Pakistan Vize başvurularınıza dair süreçlere, 2023 yılı güncel evrak listelerine ve izleyeceğiniz adımlar hakkında birçok ön bilgiye sayfamız aracılığı ile rahatlıkla ulaşabileceksiniz.
Euroasia Global Visa Services Bodrum Şubesi olarak Bodrum İlçesi başta olmak üzere Dalaman, Yatağan, Datça, Ula, Fethiye, Seydikemer, Kavaklıdere, Ortaca, Köyceğiz, Milas, Marmaris, Menteşe ilçeleri, çevre iller olan Aydın, Denizli illeri ve Türkiye'nin bütün il ve ilçelerinden yapmayı planlamakta olduğunuz Pakistan Vize başvurularınıza konuda uzman olan deneyimli kadromuz ile birlikte sizlere hizmet sunmaktayız. Bodrum ve çevre ilçelerde ikamet eden siz değerli misafirlerimiz, Euroasia Global Visa Services Bodrum Şubemize +90 (212) 963 50 06 numaralı telefonumuzdan ulaşabilir ya da Bodrum@eagvs.com adresinden bizlere e-posta göndererek konu ile alakalı detaylı bilgi alabilirsiniz.

Pakistan Vizesi Kimlere Gerekir? - Bodrum

Siyah (Diplomatik) pasaport, Gri (Hizmet) pasaport ve Yeşil (Hususi) pasaport sahibi olan vatandaşların Pakistan’a yapmayı planladıkları 1 yıl içerisinde 90 güne kadar olan seyahatlerinde vize başvurusundan muaf olacaklardır. Bordo (Umuma Mahsus) Pasaport sahibi olan Türkiye Cumhuriyet'i Vatandaşlarının ise vize başvurusu yapma zorunlulukları vardır.
Ülkemizde bulunan Pakistan konsoloslukları içerisinde Pakistan Ankara Büyükelçiliği ve Pakistan İstanbul Başkonsoloslukları Vize başvurularında yetkili olan kurumlardır. Ayrıca Pakistan Devleti’nin Ülkemizde dış temsilcilikleri olarak Pakistan Adana Fahri Konsolosluğu, Pakistan Bursa Fahri Konsolosluğu ve Pakistan İzmir Fahri Konsolosluğu yer almaktadır. 

Pakistan Vizesi İçin Gerekli Belgeler - Bodrum

Sizler için düzenlemesini yapmış olduğumuz bu konu başlığı içerisinde Euroasia Global Visa Services Bodrum Şubesi olarak danışmanlığını gerçekleştirmekte olduğumuz seyahat gerekçenize bağlı olarak değişkenlik gösteren Pakistan Vize türlerini sizler için maddeler halinde aşağıda listelemiş bulunmaktayız. 
Siz değerli ziyaretçilerimiz için listelemesini yapmış olduğumuz aşağıda yer alan vize çeşitleri aracılığı ile Pakistan Vize Başvurusu için gerekli evraklara, evrakların nereden alınacağına, niceliklerine ve geçerlilik sürelerine rahatlıkla erişebilirsiniz.

Yukarıda sizler için derlemiş olduğumuz vize çeşitleri içerisinde ziyaret gerekçenize uygun başlığı bulamıyor ya da seyahat gerekçenizi içeren başlığın hangisi olduğu konusunda karar veremiyorsanız eğer Euroasia Global Visa Services Bodrum Şubemizle iletişime geçebilir ve uzmanlarımızdan canlı destek alabilirsiniz.

Pakistan Vize Başvurusu Nasıl Yapılır? - Bodrum

Pakistan'a yapacak olduğunuz Seyahat öncesinde Bordo Pasaport sahibi olan Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşları'nın faydalanabildiği Konsolosluğa bizzat gitmelerine gerek  olmadan internet üzerinden gerçekleştirilebilen başvuru sistemi olan  Elektronik Vize Başvuru sistemi uygulamaktadır.
Pakistan Elektronik Vize Başvuru'sunu gerçekleştirebilmeniz için gerekli olan evrakları aşağıda detaylı olarak maddeler halinde düzenlenmiş olarak bulabileceksiniz.
Elektronik başvuru yapılabilmesi için gerekli evrakların listesi; 

  •  Başvuru yapacak kişiye ait geçerliliği devam etmekte olan Pasaportun resimli olan sayfasının okunaklı bir şekilde taratılmış görüntüsü. 
  •  Beyaz Arka Fontu olacak şekilde taratılmış olan bir adet biometrik fotoğraf.
  •  Tam Vukuatlı bir Nüfus Kayıt Örneği.
  •  Eğer var ise Otel veya Uçak Rezervasyonu ya da Davetiye.  

Yukarıda sizler için derlemiş olduğumuz evrakları yukarıda belirttiğimiz prosedürlere uygun bir şekilde Euroasia Global Visa Services Bodrum Şubesinde konuda uzman olan ekip arkadaşlarımıza iletmeniz ardından bizzat Konsolosluğa gitmenize gerek olmadan sizler için Pakistan Elektronik Vize Başvurunuzu gerçekleştirip, vizenizin çıkma sürecinin takibini yapıp  süreç hakkında konuyla alakalı sizleri düzenli olarak bilgilendirmekteyiz.

Pakistan Vizesi Kaç Gün İçerisinde Sonuçlanır? - Bodrum

Pakistan Elektronik Vize Başvurunuz, hazırlamanız gereken evrakları Bodrum Şubemize iletmeniz ardından sizler adına yapacak olduğumuz Pakistan Vize Başvuru işleminin başlatılması ardından minimum 5 maksimum 10 iş günü içerisinde sonuç bulmaktadır. Elektronik Vize başvuru sistemlerinde oluşabilecek aksaklıklar, Konsolosluklarda oluşabilecek olan yoğunluk Pakistan Elektronik Vize Onay Sürenizde esnemelere mahal verebilir.
Değerli Ziyaretçilerimiz, Euroasia Global Visa Services Bodrum Şubesi olarak sizler için Pakistan Vize Başvurusu hakkında genel bilgileri aktarmaya çalıştığımız ve vize başvuru sürecinizi kolaylaştırabilecek adımları anlattığımız sayfamızı okudunuz. Pakistan Vize Başvuruları, Vize İşlemleri ve Vize Başvurularının onaylanma süreleri hakkında daha kapsamlı bilgi almak için dilerseniz ofisimizi ziyaret edebilir ya da Euroasia Global Visa Services Bodrum Şube numaramız olan +90 (212) 963 50 06 telefonumuzdan irtibata geçebilir, Bodrum@eagvs.com adresine e-posta atabilirsiniz. İyi yolculuklar dileriz.

Pakistan ile ilgili merak ettiklerinizi sorun , yardımcı olalım.

Uzman danışmanlarımız sizlere en iyi hizmeti ve cevabı verecektir.

EUROASIA GLOBAL VISA SERVICES

 

 
BASE_URL = '';