x
Pakistan

Vize İşlemleri

Pakistan

Adres

Fener, No: 75/A Grand Duke İş Merkezi K:3 No: 13, Bülent Ecevit Blv., 07160 Muratpaşa/Antalya

Telefon/Faks

+90 (212) 963 50 06

Çalışma Saatleri

Hafta içi: 8.30-18.00
Hafta sonu: 10.00-14.00

Eposta

Antalya@eagvs.com

Pakistan Vize Başvuru , Antalya

Değerli Ziyaretçilerimiz,
Euroasia Global Visa Services Antalya Şubesi olarak Pakistan Vize Başvurusu öncesinde vize sürecinde işinize yarayacağını düşündüğümüz adımları ele aldığımız sayfamıza Hoş Geldiniz.
Euroasia Global Visa Services Antalya Şubesi olarak sizler için hazırladığımız Antalya ve çevresinden gerçeklleştirecek olduğunuz Pakistan Vize başvurularınıza dair süreçlere ve 2023 yılı güncel evrak listelerine sayfamız aracılığı ile rahatlıkla ulaşabileceksiniz.
Euroasia Global Visa Services Antalya Şubesi olarak Serik, Akseki, Muratpaşa, Aksu, Manavgat, Alanya, Kumluca, Demre, Korkuteli, Döşemealtı, Konyaaltı, Elmalı, Kepez, Finike, Kemer, Gazipaşa, Kaş, Gündoğmuş, İbradı ilçeleri başta olmak üzere, çevre iller olan Muğla, Karaman, Isparta, Burdur illeri ve Türkiye'nin bütün il ve ilçelerinden yapacak olduğunuz Pakistan Vize başvurularınıza konuda uzman olan deneyimli danışmanlarımız ile birlikte sizlere hizmet vermekteyiz. Antalya ve çevre ilçelerde ikamet eden siz değerli misafirlerimiz, Euroasia Global Visa Services Antalya Şubemize +90 (212) 963 50 06 numaralı telefonumuzdan ulaşabilir ya da Antalya@eagvs.com adresinden bizlere e-posta göndererek konu ile alakalı detaylı bilgi alabilirsiniz.

Pakistan Vizesi Kimlere Gerekir? - Antalya

Pakistan'a yapılacak olan seyahatler öncesinde bir çok ülkede olduğu gibi vize alma zorunluluğu bulunmaktadır.

Diplomatik (Siyah) pasaport, Hizmet (Gri) pasaport ve Hususi (Yeşil) pasaport sahibi olan Türkiye Cumhuriyet'i Vatandaşları Pakistan’a gerçekleştirecek oldukları 1 yıl içerisinde 90 güne kadar olan ziyaretlerinde vize almalarına gerek yoktur.
Umuma Mahsus (bordo) pasaport sahibi olan vatandaşlarımız ise Pakistan’a gerçekleştirecekleri seyahat öncesinde Pakistan Vizesi almak ile mükelleftirler. 
Pakistan Devleti’nin Ülkemizde dış temsilcisi olarak; 

bulunmatadır. Fahri konsolosluklar vize işlemlerinde diplomatik yetkiye sahip olmadıkları için Pakistan Ankara Büyükelçiliği ve Pakistan İstanbul Başkonsolosluğu dış temsilcilikleri içerisinde karar merciidir.

Pakistan Vizesi İçin Gerekli Belgeler - Antalya

Bu konu başlığı altında sizler adına danışmanlığını yapmakta olduğumuz Pakistan vize türlerini derlemiş bulunmaktayız. Siz değerli ziyaretçilerimiz için düzenlemiş olduğumuz vize türleri içerisinde seyahat gerekçenize uygun olan başlığı tıklayarak gerekli olan evraklara kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Pakistan Vize Türleri;

Belirtmiş olduğumuz başlıklar arasında sizlerin gerçekleştirecek oldukları ziyarete uygun olan başlığa erişemiyor ya da uygun başlığın ne olduğu konusunda fikir yürütemiyorsanız eğer dilerseniz Antalya şubemizi ziyaret ederek dilerseniz ilgili telefon numaralarımızı arayarak ya da mail adresimize mail atarak konu hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Pakistan Vize Başvurusu Nasıl Yapılır? - Antalya

Dünyada bir çok ülkenin de baş vuruduğu bir sistem olan ve Pakistan'ın da uygulamakta olduğu Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarının yararlanabildiği konsolosluğa gitmelerine gerek kalmadan gerçekleştirilebilen online başvuru sistemi olan Elektronik Vize Başvuru sistemi uygulamaktadır.
Pakistan Elektronik Vize Başvuru'sunu gerçekleştirebilmeniz için gerekli olan evraklara aşağıda listelenmiş halde erişebileceksiniz.
Elektronik başvurunuzu sizler adına gerçekleştirebilmemiz için edinmeniz gereken evraklar; 
• Kişiye ait ve hali hazırda geçerliliği devam etmekte olan Pasaportun resimli olan sayfasının okunaklı bir şekilde taratılmış görüntüsü. 
• Arka fontu beyaz olacak şekilde taratılmış olan bir (1) adet biometrik fotoğraf.
• Tam Vukuatlı Nüfus Kayıt Örneği.
• Eğer var ise Uçak veya Otel Rezervasyonu ya da Davetiye.  
Sizler için listelemiş olduğumuz evrakları Antalya şubemizde bulunan konuda vize danışmanlarımıza iletmeniz sonrasında Konsolosluğa bizzat gitmenize gerek kalmadan sizler için Pakistan Elektronik Vize Başvurunuzu titizlikle gerçekleştirmekteyiz

Pakistan Vizesi Kaç Gün İçerisinde Sonuçlanır? - Antalya

Pakistan Elektronik Vize Başvurunuz, hazırlamanız gereken evrakları bizlere iletmeniz halinde sizler adına yapacak olduğumuz başvuru işleminin başlamasıyla birlikte ortalama olarak 5 ila10 iş günü içerisinde sonuç bulmaktadır. Konsolosluklarda oluşabilecek olan yoğunluk, Elektronik Vize başvuru sistemlerinde oluşabilecek aksaklıklar Pakistan Elektronik Vize Onay sürecini etkileyebilecek nedenlerdir.
Değerli Ziyaretçilerimiz, Euroasia Global Visa Services Antalya Şubesi olarak sizler için Pakistan Vize Başvurusu hakkında genel bilgileri aktarmaya çalıştığımız ve vize başvuru sürecinizi kolaylaştırabilecek adımları anlattığımız sayfamızı okudunuz. Pakistan Vize Başvuruları, Vize İşlemleri ve Vize Başvurularının onaylanma süreleri hakkında daha kapsamlı bilgi almak için dilerseniz ofisimizi ziyaret edebilir ya da Euroasia Global Visa Services Antalya Şube numaramız olan +90 (212) 963 50 06 telefonumuzdan irtibata geçebilir, Antalya@eagvs.com adresine e-posta atabilirsiniz. İyi yolculuklar dileriz.

Pakistan ile ilgili merak ettiklerinizi sorun , yardımcı olalım.

Uzman danışmanlarımız sizlere en iyi hizmeti ve cevabı verecektir.

EUROASIA GLOBAL VISA SERVICES

 

 
BASE_URL = '';