x
Pakistan

Vize İşlemleri

Pakistan

Adres

Kavaklıdere Mah. Beykoz Sok. No:14/5 Çankaya-Ankara

Telefon/Faks

+90 (212) 963 50 06

Çalışma Saatleri

Hafta içi: 8.30-18.00
Cumartesi: 10.00-14.00

Eposta

Ankara@eagvs.com

Pakistan Vize Başvuru , Ankara

Değerli Ziyaretçilerimiz,
Euroasia Global Visa Services Ankara Şubesi olarak Pakistan Vize Başvurusu öncesinde takip etmeniz gereken adımları anlatmış olduğumuz sayfamıza Hoş Geldiniz.
Euroasia Global Visa Services Ankara Şubesi olarak sizler için hazırladığımız Ankara ve çevresinden gerçekleştirmeyi hedeflemiş olduğunuz Pakistan Vize başvurularınıza dair süreçlere, 2023 yılı güncel evrak listelerine ve izleyeceğiniz adımlar hakkında birçok ön bilgiye sayfamız aracılığı ile rahatlıkla ulaşabileceksiniz.
Euroasia Global Visa Services Ankara Şubesi olarak Ankara ili ve Ayaş, Elmadağ, Etimesgut, Evren, Gölbaşı, Güdül, Haymana, Bala, Beypazarı, Şereflikoçhisar, Sincan, Pursaklar, Polatlı, Nallıhan, Çamlıdere, Çankaya, Akyurt, Yenimahalle, Altındağ, Çubuk, Kalecik, Kazan, Keçiören, Kızılcahamam, Mamak ilçeleri başta olmak üzere, çevre iller olan  Eskişehir, Bolu, Çankırı, Kırıkkale, Kırşehir, Sakarya illeri ve Tüm Türkiye'den yapacak olduğunuz Pakistan Vize başvurularınıza konuda uzman olan deneyimli kadromuz ile birlikte sizlere hizmet sunmaktayız. Ankara ili ve çevre ilçelerde ikamet eden siz değerli misafirlerimiz, Euroasia Global Visa Services Ankara Şubemize +90 (212) 963 50 06 numaralı telefonumuzdan ulaşabilir ya da Ankara@eagvs.com adresinden bizlere e-posta göndererek konu ile alakalı destek alabilirsiniz.

Pakistan Vizesi Kimlere Gerekir? - Ankara

Umuma Mahsus (bordo) pasaport sahibi olan Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları Pakistan’a yapacak oldukları seyahat öncesinde Pakistan Elektronik Vizesi almak zorundadırlar. Ancak Diplomatik (Siyah) pasaport, Hizmet (Gri) pasaport ve Hususi (Yeşil) pasaport sahiplerinin Pakistan’a yapacak oldukları 1 yıl içerisinde 90 güne kadar olan ziyaretlerinde vize alma zorunlulukları yoktur.
Pakistan Devleti’nin Ülkemizde dış temsilcisi olarak Pakistan Ankara Büyükelçiliği, Pakistan İstanbul Başkonsolosluğu, Pakistan Adana Fahri Konsolosluğu, Pakistan Bursa Fahri Konsolosluğu ve Pakistan İzmir Fahri Konsolosluğu yer almaktadır. Pakistan dış temsilcilikleri içerisinde karar mercii Pakistan Ankara Büyükelçiliği ve Pakistan İstanbul Başkonsolosluğu'dur.

Pakistan Vizesi İçin Gerekli Belgeler - Ankara

Bu konu başlığı içerisinde Euroasia Global Visa Services Ankara Şubesi olarak danışmanlığını yapıyor olduğumuz Pakistan vize çeşitlerini sizler için derledik. Siz değerli ziyaretçilerimiz için hazırlamış olduğumuz aşağıda yer alan seçeneklere tıklayarak konuda uzman olan ekip arkadaşlarımızın derlemiş olduğu Pakistan Vize Başvurusu için gerekli belgelere, belgelerin geçerlilik sürelerine, nereden alınacağına ve niceliklerine rahatlıkla ulaşabilirsiniz.
Yukarıda sizler için sıralamış olduğumuz başlıklar altında kendi seyahat gerekçenizi bulamıyor ya da seyahat gerekçenizi kapsayan başlığın hangisi olduğu konusunda fikir sahibi olamıyorsanız eğer Euroasia Global Visa Services Ankara Şubemizle iletişime geçebilir ve uzmanlarımızdan canlı destek alabilirsiniz.

Pakistan Vize Başvurusu Nasıl Yapılır? - Ankara

Pakistan Türkiye vatandaşlarının faydalanabildiği konsolosluğa gitmeden gerçekleştirilebilen online başvuru sistemi yani Elektronik Vize Başvuru sistemi uygulamaktadır.
Pakistan Elektronik Vize Başvuru'su yapabilmek için gerekli olan adımları aşağıda detaylı olarak bulabileceksiniz.
Elektronik başvuru yapılabilmesi için gerekli evraklar; 
• Başvuru yapacak kişiye ait geçerliliği devam etmekte olan Pasaport ve ya Pasaportun resimli olan sayfasının okunaklı bir şekilde taratılmış görüntüsü. 
• 3.8 cm x 4.8 cm ölçülerinde olan bir adet biometrik fotoğraf.
• Tam Vukuatlı Nüfus Kayıt Örneği.
• Eğer var ise Acente veya Otel Rezervasyonu, Uçak Bileti ya da Davetiye.  
Yukarıda sizler için listelemiş olduğumuz evrakları Euroasia Global Visa Services Ankara Şubesinde bulunan tecrübeli kadromuza iletmeniz halinde Konsolosluğa gitmenize gerek kalmadan sizler için Pakistan Elektronik Vize Başvurunuzu kolaylıkla gerçekleştirmekteyiz.

Pakistan Vizesi Kaç Gün İçerisinde Sonuçlanır? - Ankara

Pakistan Elektronik Vize Başvurunuz, hazırlamanız gereken evrakları bizlere iletmeniz halinde sizler adına yapacak olduğumuz başvuru işleminin başlamasıyla birlikte ortalama olarak 10 iş günü içerisinde sonuç bulmaktadır. Pakistan Elektronik Vize Onay sürecini konsolosluklarda oluşabilecek olan yoğunluk, Elektronik Vize başvuru sistemlerinde oluşabilecek aksaklıklar da değiştirebilecek etkenlerdir.
Değerli Ziyaretçilerimiz, Euroasia Global Visa Services Ankara Şubesi olarak sizler için Pakistan Vize Başvurusu hakkında genel bilgileri aktarmaya çalıştığımız ve vize başvuru sürecinizi kolaylaştırabilecek adımları anlattığımız sayfamızı okudunuz. Pakistan Vize Başvuruları, Vize İşlemleri ve Vize Başvurularının onaylanma süreleri hakkında daha kapsamlı bilgi almak için dilerseniz ofisimizi ziyaret edebilir ya da Euroasia Global Visa Services Ankara Şube numaramız olan +90 (212) 963 50 06 telefonumuzdan irtibata geçebilir, Ankara@eagvs.com adresine e-posta atabilirsiniz. İyi yolculuklar dileriz.

Pakistan ile ilgili merak ettiklerinizi sorun , yardımcı olalım.

Uzman danışmanlarımız sizlere en iyi hizmeti ve cevabı verecektir.

EUROASIA GLOBAL VISA SERVICES

 

 
BASE_URL = '';