x
Pakistan

Vize İşlemleri

Pakistan

Pakistan Vizesi

G.H 02/10/20, 14:00
Pakistan vizesi almak için muhakkak ticari davetiye mi lazım? ben gitmek istiyorum ama henüz bir davetiyem yok normal vize alınmıyor mu? hangi evrakları hazırlamamız gerekiyor konsoloslukları arıyorum ama açan yok siz danışmanlık mı veriyorsunuz? başvuruyu sizle mi yapmamız gerekiyor?
EUROASIA Müşteri Temsilcisi

Merhabalar,

Pakistan’a seyahat etmek isteyen Umuma Mahsus (bordo) pasaport sahibi vatandaşlarımızın öncelikle dikkat etmesi gereken en önemli husus pasaport süreleridir. Pakistan vizesine başvuru yapabilmeniz için planlamış olduğunuzun seyahatinizin dönüş tarihinden itibaren en az altı ay geçerli süresi kalmış olması ayrıca pasaportunuzun karşılıklı iki boş sayfasının olması da zorunludur.

Vize Pakistan İstanbul Başkonsolosluğu veya Ankara Pakistan Büyükelçiliğinden direkt olarak alınmaktadır. Başvurularınız için EAGVS temsilcilerimiz ile iletişime geçtiğinizde Pakistan vize başvurunuz için hazırlamanız gereken evraklar ve ücret detaylarını tarafınıza iletebiliriz. Evraklarınız vize başvurunuzun türüne göre belirlendiği için ticari seyahat etmek isteyen kişilerin hazırlaması gereken evraklar ve kişilerin çalışma durumları da göz önünde bulundurarak tarafımızca kişiye özel olarak hazırlanır. Pakistan’a vize almak için hazırlamış olduğunuz evraklarınızı bize ulaştırmanız yeterli olacaktır. Başvurular için EAGVS temsilcilerimiz dosyanızı inceledikten sonra evraklarınızda herhangi bir eksik veya hatalı belge yoksa dosyanızı hazır hale getirilir ilk iş gününe başvurunuzu işleme aldırmaktadır. Başvurular hafta içi 09:00 ile 12:00 arası işleme alınır dağıtım öğleden sonra 14:00 gibi yapılır. Sonuçlanma süresi ortalama bir haftadır ve başvurular için konsolosluk mülakat, görüşme talep etmediği sürece sizin şahsen gelmeniz zorunlu değildir.

Pakistan’a vize başvurularında dikkat edilmesi gereken diğer bir husus davetiyenizdir. Davetiyeler mail ortamında gelebilir ancak mutlaka ticaret odası onaylı olması gereklidir. Davetiye çıkaracak olan firmanız bağlı bulunduğu ticaret odasından onay yaptırması zorunludur. Konsolosluk turistik vizeleri kaldırdığı için mutlaka davetiyeli başvuru kabul eder. Başvurular ticari davetiyeli veya noter onaylı davetiye ziyaret vizesi alınabilir bireysel turistik vize kaldırılmıştır.

Pakistan vizesi almak için hazırlamanız gereken evraklar, davetiye prosedürleri ve harç ücretleri hakkında detaylı bilgi sahibi olmak için EAGVS temsilcilerimize ulaşabilirsiniz.

Saygılarımızla

Serpil

pakistan vizesi

Cevap Ver
Spam mesajı olmadığını anlamamız için lütfen doğrulama yapınız.
EUROASIA GLOBAL VISA SERVICES