x
Pakistan

Vize İşlemleri

Pakistan

Pakistan Vize Randevusu 2021

M.O 16/01/21, 18:32
Pakistan vize randevusu 2021 yılında nereden alınacak? Biz başvuru yapacağız ama randevu alabileceğim bir site bulamadım açıkçası. Biz Pakistan’a ticari gideceğiz konsolosluktan nasıl işlem yaptırıyoruz? Ben ve eşimi seyahat amaçlı götüreceğim ama ona bir davetiye gelmedi benim davetiyem üzerinden başvuru yapıp ona da vize alabilir miyiz? Sizler hangi işlemleri bizim adımıza yapabilirsiniz? biz gelmeden bu işler tamamlanır mı yani randevu vs hiçbiriyle uğraşmak istemiyoruz.
EUROASIA Müşteri Temsilcisi

Merhaba,
Pakistan vize başvuruları için öncelikle Umuma Mahsus (Bordo) pasaport sahibi yolcularımızın seyahat dönüş tarihlerinden itibaren en az altı ay geçerli süresi olmalıdır. Pasaport sürelerinizi kontrol sağladıktan sonra Pakistan’da iletişimde olduğunuz kişi ya da kurumlardan davetiye istemeniz gereklidir. Bu davetiyeler Pakistan ticaret odası onaylı veya kişiden geliyorsa noter onaylı davetiye olması gerekir. Davetiyenizin asılları gelmesi zorunlu değildir belgelerin scan edilmiş olarak gelmesi başvuru için yeterli olacaktır. Başvuru için Pakistan vizesi randevu sistemi ile çalışmamaktadır. Evraklarınızın asıllarını bize ulaştırdığınızda evraklarınız incelenir ve başvuruya hazır hale getirilir.

Pakistan Vizesine Randevu Almak  

Pakistan vizesi randevu almak için hazırlamanız gereken evrakları seyahat amacı ve çalışma pozisyonunuza göre belirlendiği için sizin ticari vize olarak eşinizin de sizinle birlikte gider gibi ziyaret vizesi alınması gereklidir. Sizin için ticaret odası onaylı davetiye, eşiniz için noter onaylı ziyaret vizesi davetiyesi temin edilmesi gerekmektedir. Başvurular için davetiyeleri mail olarak temin edebilirsiniz. Onun dışında hazırlanması gereken evrakları EAGVS uzmanlarımız tarafınıza ilettiğinizde taratıp mail olarak iletebilirsiniz. Evraklarını kontrol edilir ve sisteme yüklenir. Başvuru için randevu zorunluluğu yoktur ilk iş günü işleme alınır ve ortalama 5 iş gününde vizeler sonuçlanır. EAGVS olarak tüm evraklarınızın başvuruya hazır hale getirilmesi, işleme alınması ve sonuçlanmasına kadar tüm süreci sizin adınıza takip etmekteyiz. Bu vizeler için kişilerin şahsen gelmeleri zorun değildir tüm işlemleri uzaktan tamamlayabilirsiniz.

Pakistan vize randevusu 2021 yılı itibariyle güncel evraklar ve ücret bilgisi detaylarını eşinizin ve kendiniz için en uygun başvuru türünü belirlemek için uzmanlarımız ile görüşebilir gerekli evrakları mailinize talep edebilirsiniz. detaylı bilgi için bizlere ulaşabilirsiniz.

Saygılarımızla

Serpil

pakistan vize randevusu 2021

Cevap Ver