x
 • Pasaportsuz Kanada Vize Başvurusu

  Pasaportsuz Kanada Vize Başvurusu

  Kanada vizesi için pasaportsuz başvuru yapılabilmektedir. Kanada vize işlemleri için temsilcilerimizi arayın.

 • Kanada Eğitim Vizesi

  Kanada Eğitim Vizesi

  Kanada dil eğitimi ve örgün öğretim için en fazla tercih edilen ülkeler arasındadır. Kanada eğitim vize başvurusu için bizi arayın.

 • Kanada Vizesi Ne Kadar Süreyle Geçerlidir?

  Kanada Vizesi Ne Kadar Süreyle Geçerlidir?

  Kanada vizeleri, pasaport sürenizin bitimine kadar geçerlidir.

Kanada Vize Başvurusu

Kanada Vizesi İçin En Çok Sorulan Sorular

Kanada sınırları Covid-19 artışlarından dolayı kapalı mı?

Kanada başvuruları açık sistemden başvuru yapıp randevu alabiliyoruz. Covid 19 artışından dolayı yapılan başvurularda sonucun beklenmesi sadece söz konusu Fakat eğitim aile ziyareti başvuruları randevuda hiçbir aksaklık yaşanmamaktadır. Aşılı olduğunuz takdir de seyahat edebilirsiniz.

Kanada vizesi kaç günde çıkar?

Başvuru yapıldıktan sonra bekleme süresi uzun olduğundan konsolosluğun verdiği bilgi ‘’başvurunuz sıraya alınmıştır 1 ay ve üzeri bekleme süreniz olabilir ‘’ diye bilgi verilmiştir.

Amerika vizesi olan kişiler Kanada'ya girebilir mi?

Hayır giremez, Kanada vize başvurusunda bulunmalı ve vize almalıdır.

Kanada vizesi için hangi aşılar kabul ediliyor?

 • Pfizer-BioNTech
 • Moderna (mRNA-1273)
 • AstraZeneca/COVISHIELD
 • Janssen/Johnson & Johnson aşıları kabul ediliyor. Vize çıktıktan sonra ArriveCan uygulamasına aşı kartınızı yükleyebilir uçuş sırasında sıkıntı yaşamayabilirsiniz.

Kanada vizesi ya da Kanada’ya giriş için Biontech şart mı?

Hayır , şaet değil sadece bıontech aşıısna izin veriyor.  3 ayrı seçenek daha sunuyor onları da olabilirsiniz.

 Moderna  ( mRNA-1273) – AstraZeneca/COVISHIELD – Jsnssen/Johnson & johson aşılarına da izin veriyor.

Sinovac aşısı kabul ediliyor mu?

Hayır, Sınovac aşısını kabul etmemektedir.

Ülkeye giriş için İkinci ya da üçüncü aşı üzerinden kaç gün geçmeli?

Aşı yapıldıktan 14 gün sonra ülkeye giriş yapılabilir.

Başvuru ya da ülkeye girişler için aşı kartı zorunluluğu var mı?

Evet hatta Kanada’da aşı kartlarınızı ArrıveCan adlı bir application’a yüklemeniz gerekmektedir. Aksi halde ülkeye giriş yapamazsınız ve sınır geçişinde sıkıntı yaşayabilirsiniz.

ArriveCan Uygulaması nasıl yüklenebilir?

Kanada havalimanında ArriveCAN uygulamasına aşı kartlarının uçuştan 72 saat önce online yüklenmesi ve sonrasında verilen makbuzun çıktısının sunulması gerekmektedir. Yapılan her aşı dozu ayrı ayrı yüklenmelidir. Ayrıca Kanada sınır gümrüğünden geçerken ArriveCan makbuzu ile birlikte güncel 2 fotoğrafınızı da sunmanız gerekir. Mobil uygulamasını ücretsiz olarak Canada.ca sitesinden indirebilirsiniz. İngilizce, Fransızca ve İspanyolca dilleri mevcuttur (cihazınızın kullandığı dile göre görüntülenir). Daha sonra yapacağınız farklı bir tarihteki seyahatiniz için iletişim ve seyahat belgesi bilgilerinizi kaydeder.

Ülke girişlerinde PCR Testi gerekli midir? Gerekli ise ne zaman yapılmalıdır?

Aşılarınız var ise PCR testi gerekmemektedir.

Ülkede herhangi bir karantina uygulaması yapılıyor mu?

Hayır, güncel durumda Karantina kalktı fakat gideceğiniz eyalette böyle bir uygulama var ise sizi de kapsıyor olabilir

Acil durumlar söz konusu olduğunda ülke konsolosluğu ile iletişime geçilmesi gerekiyorsa neler yapılmalı?

Kaza, doğum ve ölüm gibi konularda durumu belgelendiren bir yazıyı konsolosluğa mail olarak atılmalıdır.  Durumun aciliyeti bildirilmelidir.  

Başvuru ve seyahat tarihleri için dikkat edilmesi gerekenler.

Uçuşunuza 72 saat kala ArriveCan uygulamasını telefonunuza indirip, aşı kartlarınızı yüklemeli, gümrükten geçerken ArriveCan uygulamasından aldığınız makbuzu göstermelisiniz. Aynı zamanda 2 adet biyometrik fotoğrafınız yanınızda olmalıdır.

Vize başvurusu sonuçlanmadan Otel-Uçak biletleri alınmalı mı?

Kanada da eğer kalacağınız yer belli ise otel rezervasyonu ve adres belirtmeniz gerekir. Fakat uçak bileti alma gibi bir zorunluluk yoktur. Hatta bizler vizeniz sonuçlandıktan sonra uçak bileti almanızı öneririz.

Değerli Ziyaretçilerimiz, Hoş Geldiniz.

Sayfamızın devamında Kanada vize türleri, vize başvuru adımları, başvuru bölgeleri, vize sonuçlanma süresi, vize reddi durumunda itiraz gibi başlıkları bulabilirsiniz.  Kanada’ya yapacağınız seyahatler için gereken vize başvurularınızda, sizlere doğru rehberlik yapmak için hazırlanan web sayfamızı inceleyerek vize işlemlerinizi yürütebilirsiniz.

Kanada vize işlemlerinde parmak izi uygulaması 31.07.2018 tarihinden itibaren geçerlilik kazanmıştır. Ancak Kanada Konsoloslukları'nın bölge ayrımı bulunmamaktadır. Türkiye'nin her bölgesinden vize servisimiz aracılığıyla işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz.

Kanada vizesi 15-35 gün arasında neticelenmektedir. Türkiye'den başvuru yapacak yabancı uyruklu yolcuların vize başvuruları daha uzun sürede neticelenmektedir.

Euroasia Global Visa Services aracılığıyla;

Kanada Turist vizesi
Kanada Ticari vize (iş ve fuar ziyareti)
Kanada Aile, Akraba, Arkadaş ziyareti vizesi
Kanada Eğitim vizesi
Kanada Transit vize başvurularınızı hızlı ve güvenilir bir şekilde yapabilirsiniz
Kanada Vizesi Sonuçlanma Süresi

Kanada Vize Başvuru Formu ve Aile Bilgi Formu

Kanada vize başvurularında başvuru formu ve aile bilgi formu olmak üzere iki adet form bulunmaktadır. Aile bilgi formu sunulacağı için alınan nüfus kayıt örneklerinin tam vukuatlı nüfus kayıt örneği olmasında fayda vardır.  Kanada vize başvurunuzda pasaportunuza başka bir işlem için ihtiyacınız varsa dilekçe yazabilirsiniz. Dilekçenize gideceğiniz ülke vizesi ve satın alınmış uçak bileti sunularak dosya pasaportsuz işleme sokulabilmektedir. Pasaportun kimlik bilgilerinin olduğu ve vize olan her sayfanın fotokopileri sunulmalıdır.  İşlemler sonuçlandığında tarafınıza Kanada Konsolosluğu tarafından e-mail gönderilecektir.  E-Mail gönderilmesiyle birlikte pasaportunuzu kargo/kurye veya şahsen vize servisimize iletmeniz halinde pasaport tarafımızca ilgili birime teslim edilecek vizenizin ve vizenizin işlenmesinin ardında tekrar size kargo/kurye ile iletilecektir.

Kanada Vize Başvurusu

Kanada turistik vize, ticari vize, kısa süreli eğitim vize başvurunuzu vize servisimiz aracılığıyla yapabilirsiniz.  Kanada şahsen, vize başvurularınızda seyahat amacınız doğrultusunda ihtiyacınız olan vizenizi başvuru sırasında hazır bulunmanıza gerek kalmadan alıyoruz.  Kanada'ya kısa süreli amaçlar için yapılacak seyahatlere Kanada Visitor Visa'ya başvuru yapmanız gerekmektedir. Alınacak olan bu vize kategorisi sizlere Kanada'da çalışma ve iş kurma hakkı tanımamaktadır. Kanada, bir Schengen üye ülkesi değildir. Dolayısı ile alacak olduğunuz Kanada Vizesi size sadece Kanada'ya giriş hakkı tanıyacaktır. 

Kanada Vize Başvuruları Sırasında Şahsen Bulunmanıza Gerek Yoktur!

Kanada Vize Başvuruları sırasında hazır bulunmanız gerekmemektedir. Kanada vizelerinizi tamamen kargo/kurye ile en yakın ofisimize evraklarınızı ulaştırarak alabilirsiniz. Kanada vize başvurularında yetki alanı sınırlaması bulunmamaktadır. Türkiye'nin hangi şehrinde ikamet ederseniz ikamet bölgenize en yakın ofisimize evraklarınızı ulaştırarak vize başvurunuzu tamamlayabilirsiniz. 

kanada vize başvurusu

Kanada Vizesi Sonuçlanma Süresi

Kanada vizesi sonuçlanma süresi 15-35 gün arasında değişmektedir. Bu süre Yabancı pasaportlarda ve Konsolosluğun yoğunluğuna bağlı olarak uzayabilmekte ve kısalabilmektedir. Kanada vize başvurularınızı seyahat tarihinizden en geç 30 gün önce tamamlamış olmaya özen gösteriniz. Kanada Konsolosluğu ek bir belge istemediği, mülakata ihtiyaç duymadığı normal koşullarda vize başvurularını yaklaşık 15-35 günlük bir sürede sonuçlandırmaktadır. Ancak bu koşulların varlığı süreyi biraz uzatabilmektedir. Şayet önceden alınmış Amerika ve Kanada vizeniz varsa (mevcut ve ya süresi geçmiş) vize işlemleri daha kısa sürede neticelenebilmektedir.

Kanada Vizesi İle İlgili Genel Bilgiler

Kanada Hükümeti ülkesine seyahat edecek tüm Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarından (pasaport çeşidi ayrımı yapmadan) Kanada vizesi istemektedir. Turistik gezi, ticari ilişkiler veya eğitim gibi çeşitli amaçlar için Kanada’ya seyahat edecek kişiler Kanada Büyükelçiliğinin ve Kanada Başkonsolosluğunun yetki verdiği vize başvuru merkezleri vasıtasıyla başvurularını yapmaları gerekmektedir. Kanada Konsolosluğu doğrudan vize başvuru taleplerini kabul etmemektedir. Euroasia GVS ile yapacağınız vize başvurularınızda konsolosluk tarafından istenen evraklar ziyaret amacınıza uygun olarak titizlikle hazırlanarak, doldurulması gereken online formlar doldurulacaktır. Kanada Konsolosluğunun çerçevesini belirlediği, çeşitli vize türleri için istenen evrakları help@eagvs.com e-mail adresimize yazarak liste halinde isteyebilirsiniz.

Kanada Vizesi İçin Gerekli Evraklar

Kanada seyahati öncesinde, seyahat rotanızı gösteren seyahat dokümanlarını, seyahat süresince nerede konaklama yapacağınızı gösteren otel rezervasyon belgelerini, seyahatiniz için yeterli geçerlilik süresi olan pasaport ve seyahat süresince masraflarımızı karşılayacak derecede maddi varlığınızın olduğunu gösteren banka hesap cüzdanı evraklarını hazırlamanız gerekmektedir. Kanada’ya yapılacak kısa süreli geziler için Kanada turistik vizesine, çeşitli ticari ilişkiler için yapılacak seyahatlerde Kanada ticari vizeye, Kanada’daki akrabaları ziyaret için Kanada aile ziyaret vizesine başvuru yapılabilir. Kanada Konsolosluğu ülkesinde alınacak uzun ya da kısa süreli eğitimler içinde Kanada eğitim vizesine yapılan başvuruları değerlendirmek üzere kabul etmektedir. Her vize türü için hazırlanacak evraklar değişiklik göstermektedir. Seyahat amacınıza yönelik hazırlamanız gereken evraklar hakkında Euroasia GVS yetkililerimizden daha kapsamlı bilgi alabilir, kolaylaştırılmış işlem hizmetimizden faydalanarak Kanada vize başvurunuzu en kısa sürede tamamlayabilirsiniz. Detaylı bilgi için lütfen yetkililerimizi arayınız. Kanada Konsolosluğuna yapacağınız vize başvurularınız için dosyaya koyacağınız evraklar son aylara ait güncel bilgilerinizi ve halinizi yansıtan orijinal belgeler olmalı, fotokopi olmamalıdır. Konsolosluk vize görevlileri gerekli görürlerse ek evrak talep edebilirler.

Kanada vizesi almak için istenen evraklar, yapacağınız seyahatin amacına ve talep edeceğiniz vize türüne göre farklılık arz etmektedir. Ayrıca mesleki konumunuz, maddi gücünüz vize başvuru sürecinde etkili olmaktadır.
Kanada vize başvurusu yaparken seyahatin nasıl finanse edileceğinin belgelenmesi gerekir. Vize talep eden kişiye sponsor olacak olan aile fertlerinden biriyse tüm gelir belgelerini hazırlayıp sunması gerekir. Eğer kurumsal bir firma sponsorluğu üslenmişse, şirket yetkilisi tarafından imzalanmış ilgili şirket evrakları vize başvuru dosyasına eklenmelidir.

Euroasia GVS çağrı merkezi yetkililerimizle görüşerek Kanada vizesi hakkında detaylı bilgileri öğrenebilir, help@eagvs.com e-mail adresimize yazarak, şahsi başvurunuzla ilgili gereken evrakların listesini talep edebilirsiniz. Sizden istenen evrakları istendiği şekliyle ve tam evrak olarak göndermelisiniz. Evraklarınızda beyan ettiğiniz bilgiler arasında çelişkili ifadelerin olması vize ret sebeplerinden biri olduğunu sizlere hatırlatmak isteriz.

Kanada Konsoloslukları Resmi Tatil Günleri

Kanada Ankara Büyükelçiliği yetki alanına giren illeri  ve konsolosluk ofisi tatil günlerini görmek için tıklayınız.
Kanada İstanbul Başkonsolosluğunun yetki alanına giren illeri ve konsolosluk ofisi tatil günlerini görmek için tıklayınız.

Kanada Vizesi Başvuru Bölgeleri

Değerli ziyaretçimiz Kanada vize başvurularında konsolosluk bölge ayrımı yoktur. Bu nedenle başvuru merkezinde şahsen bulunmanıza gerek kalmaksızın, ikamet ettiğiniz ilden başvurunuzu evraklarınızı ofisimize kargo/kurye ile göndererek tamamlayabilirsiniz. İster İstanbul’da bulunan merkez ofisimizden ister aşağıdaki illerde bulunan ofislerimiz aracılığıyla işlemlerinizi yürütebilirsiniz. İstanbul dışından yapılan başvurularda kargoda geçen süreden dolayı 1-2 gün gecikme yaşanabilmektedir.  Euroasia GVS firmamızdan danışmanlık hizmeti alarak, Kanada vize işlemleri İstanbul, Bursa, İzmir, Ankara başta olmak üzere Türkiye’nin her yerinden Kanada vize işlemleri için başvuru yapabilme imkânınız vardır.

Kanada Vize İşlemleri Ankara

Kanada vizesi almak için Ankara ve çevre illerinden başvuru yapmak isteyen kişiler Euroasia, Ankara ofisimize gelerek başvuru süreçlerini şahsen başlatabilirler. Ziyaret için imkânı olmayan vatandaşlar telefon numaralarımızdan bize ulaşabilir veya e-posta adreslerimize mail atarak bilgi isteyebilirler.

Ankara dışında ikamet eden vatandaşlar, Kanada vize başvurusu yapabilmek için kendilerinden istenilen evrakları kargo ya da kurye ile bizlere ulaştırarak vize başvuru sürecini başlatabilirler. Evraklarınız ofisimize ulaştığı andan itibaren süratle kontrolü yapılarak hazırlanan vize başvuru dosyası hazırlanıp, Kanada Ankara Konsolosluğuna değerlendirilmek üzere teslim edilecektir. Yapılan vize başvurunuz sizler adına takibi yapılarak, gelişmeler ile ilgili sizlere bilgi verilecektir.

Kanada Vize İşlemleri İzmir

Euroasia İzmir şubemiz İzmir merkez ilçeleri ile Aydın, Manisa, Burdur, Isparta, Denizli, Çanakkale, Uşak, Muğla, Balıkesir ve Afyon gibi çevre illerden yapılan Kanada vize başvuruları için hizmet vermektedir. Kanada vize başvurusu 2023 için gereken güncellenmiş vize evraklarının neler olduğunu, başvurunuza yönelik hesaplanacak vize ücretinizin miktarını yetkili çalışanlarımızla irtibata geçerek öğrenebilirsiniz.

Kanada vize başvurusu yaparken Euroasia İzmir şubemize teslim etmiş olduğunuz evraklarınızda belirttiğiniz telefon ve e-mail bilgileriniz güncel ve kullanılan bilgiler olmalıdır. Kanada konsolosluğu bildirmiş olduğunuz iletişim bilgilerinizi kullanarak bazen sizden ek evrak talep edebilir veya sizleri konsolosluk vize merkezine davet ederek mülakat yapmak isteyebilir. Böylesi hadiselerin gerçekleşmesi halinde mutlak suretle Euroasia İzmir şubesi vize yetkililerimize haber vermelisiniz.

Kanada Vize İşlemleri Bursa

Euroasia Global Visa Services Bursa şubesi Nilüfer, Osmangazi, Mudanya, İnegöl, Karacabey, Mustafakemalpaşa, Orhangazi, Yenişehir gibi merkez ilçeleri ile beraber Kütahya, Balıkesir Adapazarı, Bilecik, Yalova, Kocaeli, Zonguldak ve İzmit gibi çevre illerden Kanada vizesine ihtiyaç duyan kişilere vize danışmanlık hizmeti vermektedir.

Bursa merkezinden ya da çevre illerinden Kanada vizesine başvuru yapacak kişiler randevuya ihtiyaç duymadan çalışma ofisimizi ziyaret edebilirler. Ayrıca iletişim bilgilerimizi kullanarak vize başvurusu ve vize ücreti ile ilgili detaylı bilgi edinebilirler. Vize başvurusu yapmak için gereken evrakların listesini help@eagvs.com  mail adresi üzerinden talep edebilirler.

Kanada Vize Başvurusu Nasıl Yapılır?

Kanada hükümeti farklı maksatlar için ülkesine gelen yabancılara uyguladığı vize mevzuatını çeşitli başlıklar altında kategorize etmiştir. Kanada vize işlemlerinde yapılan seyahatin amacına bağlı olarak Turistik vize, ticari vize, aile ziyaret vizesi ve öğrenci vizesi gibi sınıflandırmalar bulunmaktadır. Kanada hükümeti ülkesine gelecek tüm Türk vatandaşlarından, pasaport ayrımı gözetmeden, vize uyum koşullarını eksiksiz yerine getirerek Kanada vizesi almalarını istemektedir. Tüm dünya ülkelerinde olduğu gibi Kanada’ya seyahat edecek kişilerin de vize başvurularını yapmadan önce seyahat amaçlarının ne olduğu hususunu netleştirmeleri gerekir. Vize başvuru aşamalarında bu husus çok önemlidir. Çünkü ziyaret amacınıza uygun vize türüne başvurulması ve ona göre evrak hazırlığı yapılması gerekmektedir.

Vize başvurusunu iyi bir zaman planlaması ile mümkün olan en erken tarihte yapmak gerekir. Zamanı geniş tutarak öngörülemeyen aksaklıkları sorun olmadan çıkarmış olursunuz. Kanada Konsolosluğunun 3 ay öncesinden vize başvurularını değerlendirmeye aldığını bilmenizi isteriz.  Kanada vize başvurusu yapacak kişiler, Kanada Konsolosluğu ile koordineli çalışmakta olan Euroasia Global Visa Services’in rehberliğinde başvurularını doğru bir şekilde yapabilirler. Kanada vize başvurularınızda seyahat amacınızın belirlenmesi, ona uygun evrak hazırlanması, vize randevunuzun alınması, işlemlerinizin takibinin yapılarak sonuca ulaştırılması Euroasia Kanada departmanımızın görevleri arasındadır.

- Kanada vizesi başvuru formu

- Eagvs vize talep formu 

- Kanada vizesi aile bilgi formu

Yabancı Pasaport Sahiplerinin Kanada Vize İşlemleri

Türkiye’de oturum izni bulunan Yabancı ülke vatandaşları Kanada vize başvurularını Türkiye’de bulunan Kanada Büyükelçiliğine ve ya Kanada Konsolosluğuna yapabilirler. Yabancılar vize başvurularında Türk vatandaşlarından istenen belgelere ilave olarak Türkiye’de almış oldukları oturum iznini ibraz etmeleri gerekir. Suriye ve Irak vatandaşlarının Türkiye’den Kanada vizesi için başvuru yapmaları ilgili bazı özel uygulamalar getirilmiştir. Yabancı ülke vatandaşlarının Kanada vizesi 2023 güncel evrak listesini, Çağrı Merkezimizi arayarak yetkili çalışanlarımızdan isteyebilirsiniz.

Kanada vize reddi

Yapmış olduğunuz Kanada vize başvurunuz herhangi bir nedenden dolayı reddedilmiş olabilir. Bu durumda Kanada Konsolosluğu başvurunuzun neden reddedildiğini maddeler halinde izah eden İngilizce bir ret mektubunu beyan etmiş olduğunuz irtibat adresinize gönderecektir. Ret gerekçelerini öğrendikten sonra eksik kalan kısımları tamamlayarak tekrardan bir vize başvurusu yapabilirsiniz. Konsoloslukların reddedilen başvurularda, vize başvuru işlem ücretlerini iade etmediklerini bilmenizi isteriz.Kanada vize başvurularını değerlendirerek olumlu ya da olumsuz karar verme yetkisi sadece Kanada Konsolosluğuna aittir. Danışmanlık firmalarının karar verme noktasında hiçbir yetkisi yoktur.

UYARILAR

 • Vize başvuruları yaklaşık 15 ila 35 günlük bir zamanda neticelenmektedir. Bu süre kesin olmayıp resmi tatillere ve iş yoğunluğuna göre değişkenlik göstermektedir. Euroasia Global Visa Services departmanı olarak vize danışmanlık hizmeti verdiğimiz kişilere Kanada vize başvurularını en az 1 ay öncesinden yapmalarını öneriyoruz. Bu şekilde vize başvuru zaman aralığını geniş tutarak ön görülemeyen aksaklıklarında önüne geçmiş olursunuz.
 • Kanada vize başvuru formunda beyan etmiş olduğunuz e-posta adresinin kullanımda ve aktif olması çok önemlidir.
 • Başvuru formuyla birlikte talep edilen evrakların aynı zamanda teslim edilmesi önerilir.

Değerli ziyaretçimiz, sizler için hazırlanan web sayfamızda Kanada vize ücretleri ile ilgili genel bilgilere ulaşabilir, vize servisimiz yetkilileriyle iletişime geçerek başvurunuza yönelik oluşacak güncel vize ücretini öğrenebilirsiniz.

Kanada ile ilgili merak ettiklerinizi sorun , yardımcı olalım.

Uzman danışmanlarımız sizlere en iyi hizmeti ve cevabı verecektir.

Hepsini Görüntüle Soru Sor

Kanada Vize Ücreti
M. T 04/05/20, 12:26 Cevabı Görüntüle
Merhaba Kanada vizesi için başvuru yapmayı düşünüyoruz ama önce Kanada vize ücreti hakkında bilgi almak istiyorum. Ben öğretmenim eşim de sağlık çalışanı kızım da öğrenci eşim ve kızımla birlikte Kanada’da bir aile dostumuzu ziyarete gideceğiz kendisi bize yakın zamanda davetiye gönderecek, öğrenmek istediğim biz başvuru yapınca eğer vizemiz red edilirse ödediğimiz vize ücreti geri alınabilir mi? 3 kişilik bir aile olarak başvuru yapacağımız için hepimiz ayrı ayrı ödeme yapmalı mıyız? Güncel vize ücretlerini öğrenmek istiyoruz davetiyemiz gelmeden önce hazırlık yapmak istiyoruz. Sizler bu konuda bizi bilgilendirirseniz çok memnun olurum. Teşekkür ederim.
Kanada Vize
H. Ç 04/05/20, 11:47 Cevabı Görüntüle
İyi günler ben üniversite öğrencisiyim daha önce Almanya vizesi aldım oraya amcamı ziyaret etmek için ailemle birlikte gitmiştim. Şimdi de Kanada vize başvurusu yapmak istiyorum. Erkek arkadaşımla birlikte Kanada’ya turistik amaçlı seyahat etmek istiyoruz erkek arkadaşımın da bir İsviçre bir de Fransa vizesi var daha önce aldığı. İkimiz de öğrenciyiz vize başvurusunda bulunabilir miyiz? Başvuru yapmamız için hangi şartları yerine getirmemiz gerekmektedir. Başvuru yaparken nereden ve nasıl yapacağımızı bilmediğimiz için sizden destek almak istiyoruz siz her şeyi biz hiç gelmeden bizim adımıza yapabilir misiniz? Bilgilendirme için şimdiden teşekkürler.
Kanada Vizesi
N.B. 14/04/20, 14:21 Cevabı Görüntüle
Merhaba sayın yetkili Kanada Vizesi hakkında bilgi almak istiyorum. Uzun zamandır araştırmalar yapıyorum vize başvurusunda bulunmak için fakat çok farklı bilgilendirilmeler olduğu için kafam karıştı. Vize başvurumu yapabilmem için net bir şekilde bilgilendirilmek istiyorum. Özel bir şirkette sigortalı çalışanım planladığım seyahate sürekli gidemeyeceğim için çalıştığım yerden izin alacağım sürede zaman kaybı yaşamadan işlemlerimin tamamlanmasını istiyorum. Sizler aklımdaki soru işaretlerine cevap vererek ve bana zaman kaybı yaşatmadan Kanada vizesi işlemlerimi gerçekleştirmemde bana yardımcı olur musunuz. Bilgilendirmeniz için şimdiden Teşekkür ederim. İyi çalışmalar dilerim.
Kanada Vize Reddi 2020
F. ciftci 04/01/19, 23:28 Cevabı Görüntüle
Biz kanadaya aile ziyareti icin basvurduk kanada'da yegenim oturuyor bize davetiye gonderdi yegenimin durumu cok iyi esim is yerinden gerekli olan butun belgeleri aldi hepsini eksiksiz sunduk bir ay arastirdiktan sonra ret cevabi verdiler tekrar basvurmak istiyoruz ek olarak hangi belgeleri sunmamiz lazim bizim tekrar donus yapacagimiza inanmamislar
Kanada Vizesi Kaç Günde Çıkar?
D. Elmacı 28/12/18, 11:09 Cevabı Görüntüle
Merhaba kuzenlerimi ziyaret etmek için yaz tatilinde Kanada'ya seyahat etmeyi planlıyorum, bana davet yollayacaklar. başvuruyu ne zaman yapmalıyım?
teşekkürler...
Kanada Yaz Okulu 2020
F. AKINCI 21/12/18, 23:23 Cevabı Görüntüle
İyi akşamlar. Oğlum 2019 yaz döneminde yaklaşık 2 hafta sürecek yaz okuluna gitmek istiyor. Ailecek yeşil pasaporta sahibiz. Öncesinde ne gibi işlemler yapmalıyız.
Kanada Vizesi Gerekli Evraklar 2020
C. Demirbilek 15/12/18, 13:55 Cevabı Görüntüle
Merhaba, ingilizce dil eğitimi amacıyla kanada'ya gitmek istiyorum toplamda 2 ay kalacağım ve önümüzdeki yaz orada olmayı planlıyorum. Kanada vizesi için gerekli evraklar ve prosedürler hakkında bilgi alabilir miyim?
Kanada Vize Ücreti 2020
M.Ö. 12/12/18, 10:45 Cevabı Görüntüle
Sayın yetkili merhabalar, ben Kanada vize ücreti 2020 yılında belirtilen fiyatlar hakkında bilgi almak istiyorum. Vize başvurusuna bulunacağım ödeyeceğim ücreti TL olarak mı ödemeliyim yoksa Euro veya dolar olarak mı ödemeliyim? Vize başvurusunu ödeyince kesin bir şekilde vizem çıkıyor mu eğer çıkmazsa da vize ücretini geri alabilir miyim? Bu işlemlerle ilgili beni biraz bilgilendirebilir misiniz daha önce hiç vize başvuru yapmadım ben vize alabilir miyim? Şimdiden teşekkürler iyi çalışmalar.
Kanada Vize Randevu
H. Bakır 11/12/18, 11:39 Cevabı Görüntüle
İyi günler Kanada’ya bir iş görüşmesi için vize başvurusunda bulunmam gerekmektedir. Ben şirket sahibiyim 2 çalışanımla birlikte seyahat edeceğiz. Araştırmalar yaptım birçok yerde bilgilendirmeler var fakat daha önceki yıllara ait bilgiler de var bu yüzden tam olarak nereden Kanada vize randevu başvurusu yapacağımı bulamadım. Bir de ben Bursa’da ikamet ediyorum vize randevu alınca başvuruya gideceğim yer nerede olacak Bursa’dan başvuru yapabilir miyim? Acil olarak bilgilendirilmek istiyorum yardımlarınız için şimdiden teşekkürler. İyi çalışmalar.
Kanada Turistik Vize Başvurusu
C. Marşan 10/12/18, 20:57 Cevabı Görüntüle
Kanada’ya turistik vize başvurusu yapmak istiyorum. Nasıl bir hizmet verebilirsiniz.
EUROASIA GLOBAL VISA SERVICES