x
Kanada

Vize İşlemleri

Kanada

Kanada Vizesi Kaç Günde Çıkar?

D. Elmacı 28/12/18, 11:09
Merhaba kuzenlerimi ziyaret etmek için yaz tatilinde Kanada'ya seyahat etmeyi planlıyorum, bana davet yollayacaklar. başvuruyu ne zaman yapmalıyım? teşekkürler...
EUROASIA Müşteri Temsilcisi

Sayın ziyaretçimiz,
Euroasia'ya hoşgeldiniz.
Kanada vizesi işlemleri 4 bölümden oluşmaktadır, ilk etapta gerekli evraklar hazırlanır, bu sizin hangi hızda evrakları tamamlayacağınıza göre değişir. İkinci kısımda formunuz doldurulur, ödemeniz yapılır ve randevunuz alınır, uzmanlarımız bu işlemi 1 iş günü içerisinde gerçekleştirmektedir. Randevu yaklaşık olarak başvurunun yapıldığı günden 3-4 gün sonraya verilir. Çok yoğun dönemlerde bu süre uzayabilir. Randevu günü gerekli evraklarla birlikte başvurunuzu gerçekleştirdiğinizde değerlendirme süreci başlar. Bu süre yaklaşık olarak 3 haftadır. Kısaca, normal şartlar altında Kanada vize işlemleri 3-4 hafta arasında sürmektedir.
Oldukça kapsamlı bir başvuru gerektiren Kanada vizesi için web sayfamızı inceleyebilir, daha detaylı bilgi almak, yol haritası çizmek ve süreç boyunca danışmanlığımızdan yararlanmak istediğiniz taktirde de bizimle iletişime geçebilirsiniz.


Saygılarımla,
Yusuf Üzümcü
Euroasia İstanbul
ask@eagvs.com / 0212 963 03 43 

Cevap Ver
EUROASIA GLOBAL VISA SERVICES