x
Kanada

Vize İşlemleri

Kanada

Kanada Vize Ücreti 2020

M. Özdilek 12/12/18, 10:45
merhaba benim sorum vize ücretleriyle ilgili bu para nereye yatırılıyor vize başvurum esnasında dekontum yanımda mı olmalı yoksa konsolosluk mu alıyor yardımcı olabilir misiniz?
EUROASIA Müşteri Temsilcisi

Sayın ziyaretçimiz,
Euroasia'ya hoşgeldiniz.
Kanada vize ücretleri online olarak ödenmektedir. Başvuru esnasında dekontunuzun başvuru formunuz ve diğer gerekli evraklarınızla birlikte yanınızda bulunması gereklidir. Kanada vize ücreti başvuru kategorisine göre 200 $ ile 400 $ arasında değişmektedir. Sigorta bedeli, hizmet bedeli, kargo bedeli, biyometri işlemi bedeli ve danışmanlık bedeli bu ücretlere dahil değildir.
Kanada vizenizi Euroasia GVS aracılığıyla alabilirsiniz. İlk etapta vize kategorisine göre belirlenmiş evrakları tarafımıza ulaştırmanız gereklidir.
Uzmanlarımız dosyanızı inceleyerek başvuruya hazır hale getirecek, başvuru formunuzu dolduracak, ödemenizi gerçekleştirecek ve sonrasında size danışarak İstanbul ya da Ankara'dan bir randevu tarihi belirleyecekler.
Belirlenmiş tarihte pasaport, gerekli evraklar ve formunuzun çıktısı ile parmak izi ve fotoğraf işlemlerinizi gerçekleştirmek üzere şahsen gelerek başvurunuzu tamamlayacaksınız.
Kanada vize başvurunuz, randevu gününüzden yaklaşık 30 gün sonra sonuçlanmaktadır, seyahat planınızı bu bilgiyi göz önünde bulundurarak yapmanızı öneririz.
Oldukça kapsamlı bir başvuru gerektiren Kanada vizesi için web sayfamızı inceleyebilir, daha detaylı bilgi almak, yol haritası çizmek ve süreç boyunca danışmanlığımızdan yararlanmak istediğiniz taktirde de bizimle iletişime geçebilirsiniz.


Saygılarımla,
Yusuf Üzümcü
Euroasia İstanbul
ask@eagvs.com / 0212 963 03 43 

M. Nuriyeva 28/01/19, 21:33
Ish icin ailelikle Kanadaya gitmek istiyorum
EUROASIA Müşteri Temsilcisi 18/02/19, 11:23
Merhaba M. NURIYEVA, Kanada'ya ticari amaçlı yapacağınız seyahatler için lütfen https://www.eagvs.com/kanada/ticari-vize-icin-gerekli-evraklar- adresimizi inceleyiniz. Saygılarımla, Yusuf Üzümcü
Cevap Ver
Spam mesajı olmadığını anlamamız için lütfen doğrulama yapınız.
EUROASIA GLOBAL VISA SERVICES