x
Rusya

Vize İşlemleri

Rusya

Rusya Vizesi Bursa

C. Karaca 16/10/19, 13:56
İyi günler, sayfanıza Türk vatandaşıyım ve Bursada ikamet ediyorum. Daha önce hiç yurt dışına çıkmadım ama bu aralar Rusya’ya gitmeyi düşünüyorum. Bir arkadaşımdan Rusya vizesinin internetten alınabileceğini duydum. Bu doğru mu? Nasıl alabilirim ve vize için şartlar nelerdir? Bana bu konu hakkında bilgi vermenizi bekliyorum.
EUROASIA Müşteri Temsilcisi

İyi günler, Rusya vize işlemleri Bursa ilinden ve Türkiye’nin her yerinden online olarak yapılır. Rus yasalarına göre Umuma Mahsus (Bordo) pasaport sahibi Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarının ülkeye giriş yapabilmeleri için vize almaları gerekir. 25 Temmuz 2019 tarihinde çıkmış yasaya göre Hususi (yeşil) ve Hizmet (gri) pasaporta sahip Türkiye Cumhuriyet vatandaşları için bu zorunluluk ortadan kalkmıştır. Diplomatik (siyah) pasaporta sahip Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarına ise 90 günlük vizesiz giriş hakkı sunulmuştur.

Rusya vize başvurularınızda randevu almanıza gerek yoktur. Bursa Rusya vizesi için vize talep formunu, pasaportunuzu ve fotoğrafınızı bize iletirseniz işlemlerinize başlayabiliriz.  Beyan ettiğiniz bilgilerde yanlışlık tespit edilirse Rusya vizesi iptal edilir ya da cezai işlem uygulanır. Bu tip olumsuzluklarla karşılaşmamak için vize başvurunuzu erkenden yapmanız önemlidir. Vize başvuru formunu hatasız bir şekilde doldurduğunuz halde vize başvurunuz olumlu sonuçlanmayabilir.

Rusya vize başvurusu reddedildiğinde reddedilme nedeni size bildirilir. Vizenin ret sebebine uygun düzeltmeleri yaptıktan sonra itirazda bulunabilirsiniz. Ama vize talebinizin tekrar incelenmesi gerekir. Bu sebeple sonuçlanması biraz zaman alabilir. Aksi durumlarla karşılaşmamak için Rusya vizesi Bursa başvurusunu gitmeyi planladığınız tarihten önce yapmanızı tavsiye ederiz. Rusya vizesi hakkında daha detaylı bilgilere ulaşmak için Rusya vizesi Bursa ofisimizi arayabilirsiniz.

Saygılarımızla,

Evrim

İ. Naz Barutçu 18/11/19, 10:52

İyi günler, Bursa'nın Mudanya ilçesinde oturuyorum. Rusyaya gitmek için ile Rusya Turistik vizesi almak istiyorum ancak bulunduğum noktadan nasıl vize alabilirim bilmiyorum yardımcı olursanız sevinirim.

EUROASIA Müşteri Temsilcisi 18/11/19, 10:55

Merhaba, Öncelikle vize servisimize hoş geldiniz. Rusya vize servisimiz aracılığı ile Rusya turistik vize işlemlerinizi en kısa sürede tamamlayabilirsiniz. Mudanya dan en yakın olarak Bursa vize servisimiz ile iletişime geçebilirsiniz. Ofisimiz ile iletişime geçmek için bursa@eagvs.com Web adresimizi ziyaret edebileceğiniz gibi sitemiz üzerinde bulunan irtibat numaralarımızdan da bizlere ulaşabilirsiniz. Rusya turistik vize başvurunuzda bazı evrak ve belgeler istenir. İstenilen evrak ve belgelerin tamamı sizlerin seyahat nedenine, pasaportuna ve kalış süresine bağlı olarak farklılık gösterebilir. Vize başvurunuzda gerekli olan tüm evrakları vize servisimiz danışmanları aracılığı ile öğrenebilirsiniz. Vize başvurunuz için bir de online vize başvuru formu doldurmanız gerekiyor.

Gerekli olan formda belirteceğiniz tüm bilgiler eksiksiz ve doğru olmak zorundadır vize başvurunuzun olumlu sonuçlanması için oldukça önemlidir. Vize servisimize ulaşmanız ile birlikte E-mail aracılığı ile gerekli olan tüm belge ve evrakları ayrıca doldurmanız gereken formu sizlere göndeririz. Hazırlamış olduğunuz tüm vize başvuru belge, form ve evraklarınızı kargo aracılığı ile bizlere ulaştırabilirsiniz ya da dilerseniz sizlere en yakında olan Bursa şubemize bizzat getirip elden teslim edebilirsiniz. Rusya turist vize başvurunuz uzman ekip arkadaşlarımız tarafından gerçekleştirilir ve sizlere sürekli bilgi sunulur. Güvenli ve kaliteli bir danışmanlık hizmeti için bizlere ulaşmanız yeterli.

Rusya vizesi Bursa iletişim bilgilerini ilgili bağlantıya tıklayarak görüntüleyebilirsiniz. 

Saygılarımızla,

Evrim

Cevap Ver
EUROASIA GLOBAL VISA SERVICES